4697 відвідувачів онлайн

У Пентагоні обурені рішенням Трампа перейменувати відомство на Міністерство війни, - Politico

Трамп перейменував Міноборони США: у Пентагоні обурені

Посадовці Пентагону висловили невдоволення через рішення президента США Дональда Трампа перейменувати відомство на Міністерство війни. 

Про це повідомила газета Politico із посиланням на неназваних співрозмовників з-поміж колишніх та чинних працівників, передає Цензор.НЕТ.

Як зазначається, чиновники висловили розчарування, гнів і відверту розгубленість з приводу цих зусиль, які можуть коштувати мільярди доларів на косметичні зміни, що мало що зроблять для розв'язання військових проблем, таких як протидія агресивному альянсу авторитарних держав.

Деталі указу, підписаного Трампом у п’ятницю, 5 вересня залишаються неясними. Проте посадовцям, ймовірно, доведеться замінити печатки Міноборони США на більш ніж 700 тис. об'єктах у 40 країнах та всіх 50 штатах, йдеться в публікації.

Це включає все: від фірмових бланків для шести військових гілок та десятків інших агентств до тиснених серветок у залах для обідів, вишитих курток для посадовців, затверджених Сенатом, та брелоків у магазині Пентагону.

"Це виключно для внутрішньої політичної аудиторії. Це не тільки коштуватиме мільйони доларів, але й не матиме абсолютно ніякого впливу на розрахунки Китаю чи Росії. Гірше того, це буде використано нашими ворогами, щоб зобразити США як розпалювача війни та загрозу міжнародній стабільності", - сказав колишній співробітник Пентагону.

Видання додає, що для офіційного перейменування Пентагону, ймовірно, потрібно буде затвердження в Конгресі, хоча джерела стверджують, що адміністрація Трампа шукає шляхи уникнути цього голосування.

Нагадаємо, 5 вересня президент США Дональд Трамп підписав указ, яким перейменував Міністерство оборони на Міністерство війни. Нова назва стане "додатковим титулом" відомства.

Топ коментарі
+24
Зебіли зажди і всюди однакові, вони ніколи не визнають свою помилку і будуть кричати "а при вашому Байдені що, краще було?".
показати весь коментар
06.09.2025 16:26 Відповісти
+19
"Зебіли" за визначенням не можуть цього усвідомлювати. Тому що вони "зебіли".
показати весь коментар
06.09.2025 16:26 Відповісти
+17
Цікаво?А чи усвідомлюють американські ''зебіли'', що вони ''зебіли''?
показати весь коментар
06.09.2025 16:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
гріх перечить убогому
показати весь коментар
06.09.2025 16:11 Відповісти
Міністерство війни- це ще куди б не йшло. А от якщо Трамп задумає створити міністерство правди, що повністю відповідає сценарію Джорджа Орвела з його роману "1984", то виникнуть проблеми, бо Трамп слова не може сказати , щоб не збрехнути. І взагалі, Держдеп США давно пора перейменувати в "95 квартал". Або враховуючи авторські права в "96 квартал".
показати весь коментар
06.09.2025 19:45 Відповісти
у трампа свербіж - зробити щось корисне - не виходить, хоч перейменую щось, може полегшає
показати весь коментар
06.09.2025 23:49 Відповісти
Не хочуть воювати?
показати весь коментар
06.09.2025 16:11 Відповісти
Цікаво?А чи усвідомлюють американські ''зебіли'', що вони ''зебіли''?
показати весь коментар
06.09.2025 16:12 Відповісти
починаю вірити що навіть радіо винайшли Марконі, Попов, Великий Українець

.
показати весь коментар
06.09.2025 16:16 Відповісти
Зебіли зажди і всюди однакові, вони ніколи не визнають свою помилку і будуть кричати "а при вашому Байдені що, краще було?".
показати весь коментар
06.09.2025 16:26 Відповісти
"Зебіли" за визначенням не можуть цього усвідомлювати. Тому що вони "зебіли".
показати весь коментар
06.09.2025 16:26 Відповісти
Даннінг-Крюгер.
показати весь коментар
06.09.2025 16:30 Відповісти
Дожили. Американські вояки стали слабаками і хробаками. Коли 2070 років тому постарілий Гай Юлій Цезар почав творити хєрьню римські вояки не плакалися жрецям і ораторам. А взяли ножі та зробили діло.
показати весь коментар
06.09.2025 16:44 Відповісти
ні
показати весь коментар
06.09.2025 16:45 Відповісти
а ще можна Білий Дім перейменувати на Оффіс президента !

щоб Порошенком Байденом в Овальному й не воняло....

.
показати весь коментар
06.09.2025 16:13 Відповісти
А можна так:

Білий Дім перейменувати на Рудий Дім? Чудова ідея, аби щось змінити в світі

Ви знаєте, як це буває: сидиш собі, думаєш про вічне, і тут раптом спадає на думку геніальна ідея. Ось, наприклад, давайте перейменуємо Білий Дім. Чому б і ні? Білий - це так нудно, так передбачувано. Це колір чистоти, миру, снігу… А якщо замість цього зробити його рудим?

По-перше, Рудий Дім звучить значно більш... динамічно. Не знаю як ви, а я одразу уявляю собі там якусь шалену вечірку, де замість протокольних зустрічей - справжній хаос. І це ж так по-американськи!

По-друге, рудий - це колір вогню, пристрасті, а також рудих котів. А що може бути кращим символом ******** політики, ніж рудий кіт, який сам собі на умі?

До того ж, це чудова можливість для будівельників проявити себе. Перефарбувати таку велику будівлю - це ж справжній виклик! Замість того, щоб шукати виходи з глобальних проблем, можна зайнятися чимось справді важливим, наприклад, вибором правильного відтінку рудого. Який саме обрати - «Іржава курка» чи «Полум'яний світанок»? Отут справді знадобиться мудрість і стратегічне мислення.

Але найголовніше - це дасть можливість усьому світові зрозуміти, що ми не стоїмо на місці. Ми змінюємося. І хоча, ймовірно, всередині Рудого Дому все залишиться без змін, зовні це буде виглядати як смілива заява.

Тож давайте, Рудий Дім - і вперед, до нових звершень! Або просто до фарбувальних валиків.
показати весь коментар
06.09.2025 17:58 Відповісти
Краще на *оральний*.
показати весь коментар
06.09.2025 18:52 Відповісти
Оральный кабинет в белом доме как раз есть)) его торжественно открыл Билл Клинтон вместе с Моникой левински)
показати весь коментар
06.09.2025 21:19 Відповісти
а те, що за наказом рудого раком стояли перед ****** це не обурило?!
показати весь коментар
06.09.2025 16:13 Відповісти
***** дональду ваші ваші обурення, дякуйте що на місті Пентагона, він не побудував гольфкомплекс.
показати весь коментар
06.09.2025 16:16 Відповісти
у них це ще попереду
показати весь коментар
06.09.2025 16:18 Відповісти
Трамп плагіатує дії Зеленського…
показати весь коментар
06.09.2025 16:16 Відповісти
Імпічмент ! Ні? То нє х@й обурюватися. Бачили очі,що вибирали.
показати весь коментар
06.09.2025 16:19 Відповісти
невже хотіли перейменування на міністерство перемоги?
показати весь коментар
06.09.2025 16:20 Відповісти
з перемогами там складно, більш скидається на департамент гальмування
показати весь коментар
06.09.2025 16:24 Відповісти
я розумію, що зараз у зв'язку з перейменуваннями міністерств у США можно переплутати міністерства, але міністерство гальмування - це колишнє міністерство транспорта.
показати весь коментар
06.09.2025 16:28 Відповісти
хіба це мінтранспорту на чолі із хегсетом гальмувало військову допомогу Україні? дивно, гадав, що то був новітній Пентагон
показати весь коментар
06.09.2025 20:10 Відповісти
там гальма зараз у всіх міністерствах. Просто не у всіх зараз букси розжарілись, дим піде тільки у наступному році.
показати весь коментар
06.09.2025 20:26 Відповісти
у піта хегсета букси постійно розжарені, не просихає
показати весь коментар
06.09.2025 20:40 Відповісти
загальновідомо що спиртові суміші часто використовуються у техниці для охолодження, тому це тілки вказує на технічну бізнаність хегсета.
показати весь коментар
06.09.2025 21:10 Відповісти
то виходить, що хегсет по суті механізм, тобто робот? от лярво, чогось завжди вважав його звичайним алканавтом
показати весь коментар
06.09.2025 21:45 Відповісти
так, я підозрюю що хегсет насправді просто живий організми, модифікований для виконання певних завдань, а здатність вживати і перетравлювати алкоголь - це просто вбудована опція, щоб не викликати підозри у людей. А алканавтом він може стати автоматично, як тільки маск запустить його у космос.
показати весь коментар
06.09.2025 22:05 Відповісти
Лучше бы переименовали в министерство 2-3 недели..
показати весь коментар
06.09.2025 16:24 Відповісти
всі обурені завтра будуть не при ділі.
доня в нас такий - рішучій 💪
коли діло не касається кацапляндії, а коли касається?
то 2-3тижні, подивимось, я 7 війн зупинив і вся інша хрінотєнь...
показати весь коментар
06.09.2025 16:28 Відповісти
Не 7 війн він зупинив, а 15 !!!
показати весь коментар
06.09.2025 16:30 Відповісти
Це тільки початок президентства Дональда ,а попереду ще огого.
показати весь коментар
06.09.2025 16:28 Відповісти
Цікаво, сказ той, квартальний, яким шляхом передається?
показати весь коментар
06.09.2025 16:31 Відповісти
Таке як орально-фекальним
показати весь коментар
06.09.2025 17:05 Відповісти
"Про це повідомила газета https://www.politico.com/news/2025/09/05/pentagon-officials-department-of-war-anger-confusion-00548367 Politico із посиланням на неназваних співрозмовників з-поміж колишніх та чинних працівників"

Ясно, значить нічого суттєвого.
показати весь коментар
06.09.2025 16:42 Відповісти
показати весь коментар
06.09.2025 16:44 Відповісти
Ну то може потрібно щось робити? Ну не повинен пенсіонер-маразматик керувати такою країною як США.
показати весь коментар
06.09.2025 16:45 Відповісти
ви ніколи не порівнювали доню з бубою?
там різниці нуль ну як між особистостями.
різниця в сітуації
показати весь коментар
06.09.2025 16:58 Відповісти
В министервство нападения тогда уж. Как антоним обороны. А вообще, donold 79ump лучше себя переименовал бы в dumb trump
показати весь коментар
06.09.2025 16:57 Відповісти
dump trump
показати весь коментар
06.09.2025 20:58 Відповісти
Лижіть Трампу дупу ...зі своїми обуреннями
показати весь коментар
06.09.2025 17:02 Відповісти
Увага на зовнішні цяцьки, доки всередині роблять переворот.
Слідкуйте за руками і їжте, не обляпайтеся
показати весь коментар
06.09.2025 17:03 Відповісти
То пошліть подалі нарциса...
показати весь коментар
06.09.2025 17:26 Відповісти
ШІ, щоб не було зайвих питань...

"хто робить у країнах перевороти військові чи спецслужби?

Перевороти в країнах зазвичай здійснюють військові, а спецслужби можуть відігравати важливу допоміжну роль.

Військові є основною рушійною силою більшості державних переворотів. Вони мають зброю, організаційну структуру та здатні контролювати ключові об'єкти в державі (урядові будівлі, засоби зв'язку, транспортну інфраструктуру). Путч, як правило, здійснюється обмеженим контингентом військ, який таємно готується та діє за заздалегідь розробленим планом.

Спецслужби можуть сприяти військовому перевороту різними способами:

Надавати розвідувальну інформацію про уряд та його прихильників.

Проводити психологічні операції для деморалізації урядових сил та схилення населення на свій бік.

Здійснювати диверсії, щоб дезорганізувати роботу державних органів.

Залучати агентурні мережі для поширення дезінформації та створення хаосу.

У деяких випадках, окремі підрозділи спецслужб (наприклад, сили спеціальних операцій) можуть брати безпосередню участь у захопленні об'єктів або ліквідації ключових осіб.

Таким чином, військові є виконавцями, а спецслужби можуть бути як ініціаторами, так і важливими помічниками у здійсненні державного перевороту."
показати весь коментар
06.09.2025 17:30 Відповісти
'Department of War' sounds stronger than 'Department of Defense', but we can do even better. 'Department of Carnage', 'Department of Massacre', 'Department of Bloody Murder', 'Department of Death and Destruction' are just a few names that come to mind for starters.
показати весь коментар
06.09.2025 18:12 Відповісти
Красівоє
показати весь коментар
06.09.2025 19:42 Відповісти
ІДІОТ!!!!
показати весь коментар
06.09.2025 18:44 Відповісти
Реднекам/ Наріду заходить!!?
Наступний раз, коли знову засмучують пройо#и, можно перейиенувати в иіністерство Перемоги!!
Так потужно, аж гай гуде
показати весь коментар
06.09.2025 19:37 Відповісти
трампло " торгаш .Він (фірми повязані з ним" заробить млн баксів на перероблянні печаток.бланків документів і тд....все як в "укрполіграфі"
показати весь коментар
06.09.2025 19:47 Відповісти
Между словами и делами Трампа нет никакой связи, поэтому им переживать не стоит, этот мудозвон может только сотрясать воздух!
показати весь коментар
06.09.2025 21:32 Відповісти
все буде Україна - я знаю, я узнавав.
показати весь коментар
06.09.2025 21:34 Відповісти
а на додачу, міністерство охорони здоров'я назвати міністерством війни за здоров'я і благодєнствіє...
...схоже, не Нобель, а імпічмент підбирається все ближче