10200 відвідувачів онлайн

Агентство Reuters видалило відео розмови Путіна та Сі Цзіньпіна про безсмертя після вимоги держмовника Китаю

Reuters видалило відео розмови Путіна та Сі Цзіньпіна про довголіття

У п'ятницю інформагентство Reuters News вилучило чотирихвилинне відео, в якому російський диктатор Володимир Путін і лідер Китаю Сі Цзіньпін обговорюють можливість того, що люди можуть жити до 150 років і навіть досягати безсмертя, після того, як державне телебачення Китаю зажадало його видалення і відкликало дозвіл на матеріал.

Про це йдеться в заяві Reuters​, передає Цензор.НЕТ.

Зазначається, що кадри розмови Путіна й Сі під час військового параду в Пекіні 3 вересня були ліцензовані китайською державною телевізійною мережею China Central Television (CCTV).

Інформаційне агентство опрацювало відео та відредагувало його тривалість до 4-х хвилин, яке потім поширювали міжнародні мовники.

Reuters заявило, що видаляє відеозапис через те, що тепер не має дозволу на публікацію матеріалу, який був захищений авторськими правами.

CCTV у зверненні до агентства звинуватило його у перевищенні умов використання угоди, а також критикував "редакційну обробку цього матеріалу", однак деталей там не уточнили.

"Редакційна обробка цього матеріалу призвела до явного перекручування фактів і тверджень, що містяться в ліцензованій стрічці", - написав у листі до Reuters керівник юридичного відділу інформаційного агентства CCTV.

Натомість Reuters наголошує на точності оприлюднених матеріалів.

"Ми уважно переглянули опубліковані кадри, і ми не знайшли підстав вважати, що давня прихильність Reuters до точної, неупередженої журналістики була скомпрометована", – резюмували в агентстві.

Нагадаємо, 3 вересня під час військового параду в Пекіні лідер Китаю Сі Цзіньпін, російський диктатор Володимир Путін та голова КНДР Кім Чен Ин обговорювали перспективи збільшення тривалості життя завдяки пересадці органів. 

Запис розмови із перекладеними англійською коментарями політиків опублікувало видання Bloomberg. Цей момент транслювався в прямому етері державним мовником CCTV для інших медіа.

Зокрема, як стверджує Bloomberg, перекладач на китайську озвучив такі слова Путіна до Сі: "Завдяки розвитку біотехнологій людські органи можна постійно пересаджувати, і люди зможуть жити дедалі молодшими й навіть досягти безсмертя".

Далі Сі відповідає: "Прогнози показують, що в цьому столітті є шанс дожити й до 150 років"

Топ коментарі
+27
показати весь коментар
06.09.2025 17:39 Відповісти
+24
Споконвічна мрія всіх шизанутих диктаторів - жити вічно і вічно красти, вбивати та воювати.
показати весь коментар
06.09.2025 17:38 Відповісти
+17
показати весь коментар
06.09.2025 17:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
06.09.2025 17:35 Відповісти
Кащей був роботом-андроїдом іншої цивілізації (можливо інопланетної). Збирав зразки місцевої флори і фауни, включаючи принцес. Зв'язок через антену (голку) з скринькою (апаратурою). Коли його знайшли в ланцюгах (електричних?), то заряду у нього залишилося тільки на інструкції - залити в нього багато колодязної води (багатої дейтерієм).
показати весь коментар
06.09.2025 17:54 Відповісти
показати весь коментар
06.09.2025 18:46 Відповісти
Багато "російських" (?) казок - інструкції спілкування з інопланетними (?) цивілізаціями. Наприклад, "Царівна-жаба", приклад спілкування з космонавткою, яка намагається ночами адаптуватися до місцевої атмосфері. Але дебіл-москаль знищує її скафандр і рятувальний корабель евакуює потерпілу на базу.
показати весь коментар
06.09.2025 19:04 Відповісти
Зав'язував би ти з наркотою.
показати весь коментар
06.09.2025 20:37 Відповісти
А толку ?
Вже всі і так побачили ...
Чи це такий маркетинговий хід - типу прихованої реклами ...?
показати весь коментар
06.09.2025 17:36 Відповісти
Якось виправдати вічне правління маріонеток двійників клонів пуйла
показати весь коментар
06.09.2025 22:32 Відповісти
Цілком можливо
показати весь коментар
06.09.2025 22:38 Відповісти
Споконвічна мрія всіх шизанутих диктаторів - жити вічно і вічно красти, вбивати та воювати.
показати весь коментар
06.09.2025 17:38 Відповісти
То вже розійшлося Світом... Написано пером - нє вирубіш тапаром!)))
https://www.youtube.com/shorts/5kb5O97sanc Раньшє люді рєдко дожівалі до 70...
показати весь коментар
06.09.2025 17:43 Відповісти
Будем пересаджувати собі органи - відмолодієм нах і станем Кащеями Безсмертними - путлєр
показати весь коментар
06.09.2025 17:38 Відповісти
показати весь коментар
06.09.2025 17:39 Відповісти
показати весь коментар
06.09.2025 17:41 Відповісти
тю вожди наврода давно вечно живут! вот на ленина посмотрите!
показати весь коментар
06.09.2025 17:39 Відповісти
Та краще вже дивитися на тараньку - буде естетичніше!
показати весь коментар
06.09.2025 17:53 Відповісти
🤣
показати весь коментар
06.09.2025 18:28 Відповісти
ВВХ не хоче в мавзолей до старого Вови
показати весь коментар
06.09.2025 17:42 Відповісти
Точно, його вже й забальзумали наперед!
показати весь коментар
06.09.2025 17:54 Відповісти
усі криваві диктатори мають не турбуватись про довголіття або безсмертя-вони вічно будуть перебувати у пеклі...
показати весь коментар
06.09.2025 17:43 Відповісти
Китайці давно схожим займаються таємно. Нічого дивного.
показати весь коментар
06.09.2025 17:44 Відповісти
два їбанутих мріють про бессмертя, таскаючи за собою валізи гімна...
вангую - здохнуть.
показати весь коментар
06.09.2025 17:44 Відповісти
Вічна влада і вічне життя: ну що ще ці 2 диктатори можуть бажати?

Поки вперед ногами їх не винесуть, шкодитимуть всьому світові.
показати весь коментар
06.09.2025 17:45 Відповісти
Все таки є Бог який знає що робить і буде так як потрібно.
показати весь коментар
06.09.2025 17:50 Відповісти
а ці 3 роки - то було з нами "так, як потрібно"?
показати весь коментар
06.09.2025 20:00 Відповісти
А это , чтобы не голосовали по приколу.
показати весь коментар
06.09.2025 20:30 Відповісти
У Бога немає інших рук, крім наших.
показати весь коментар
06.09.2025 21:09 Відповісти
ми не вистоїмо одні проти кацапської навали
показати весь коментар
06.09.2025 21:10 Відповісти
а в нас є варіанти?
показати весь коментар
06.09.2025 21:12 Відповісти
Всі диктатори серуть в чумаданчик, і обсираються перед смертю.
показати весь коментар
06.09.2025 17:53 Відповісти
Не треба за чужих розжовувати,в нас є свій вождь і також не проти би 150 та правити 100.
показати весь коментар
06.09.2025 17:55 Відповісти
О Боже! Тобто керувати країнами будуть чахлики- невмерущи!!! Жах! Мабуть цей світ не заслуговує на їснування!!!
показати весь коментар
06.09.2025 17:55 Відповісти
- доктор в мене проблема, хожу ікрою.
- а ви не пробовали їсти те, що всі їдять?
показати весь коментар
06.09.2025 18:00 Відповісти
Запіздно. Мережа все памятає.
показати весь коментар
06.09.2025 18:03 Відповісти
Без коментарів. І шо з цим усім робить?
показати весь коментар
06.09.2025 18:07 Відповісти
Сча его будут крутить в тики-токе все кому не лень.
показати весь коментар
06.09.2025 18:08 Відповісти
Прогинаються перед диктаторами
показати весь коментар
06.09.2025 18:08 Відповісти
Епоха франкенштейнів
показати весь коментар
06.09.2025 18:12 Відповісти
Лікарі пластику обличчя не
можуть нормально зробити,
жінки схожі на квазімодо...
а то вони органи пересадять....
За мозги взагалі мовчу,за
зір,слух,мочовий,геморой...
Два старих ідіота пофантазували..
показати весь коментар
06.09.2025 18:12 Відповісти
Так і ху#ло ботоксно-плішиве вже перетворилося на китайську,ботоксну старуху.
показати весь коментар
06.09.2025 18:18 Відповісти
Пересаджувати геморой це дуже важливо. Потрібно зберігати ці божественні відчуття.
показати весь коментар
06.09.2025 20:12 Відповісти
плєшивий боїться здохнути, розуміє, що навіть кацапи, після його сконання, будуть сцяти і срати на його могилу
показати весь коментар
06.09.2025 18:17 Відповісти
Якісь продумані медики отримали кошти для досліджень стовбурових клітин
показати весь коментар
06.09.2025 18:17 Відповісти
показати весь коментар
06.09.2025 18:18 Відповісти
А старчеський маразм нiхто не вiдмiняв! 😀
показати весь коментар
06.09.2025 18:18 Відповісти
Осталось в ДНК змінити код і вуаля ..Але цього ніколи ніхто не змінить ..Бо ключі від коду у Создатєля ,а він далеко
показати весь коментар
06.09.2025 18:19 Відповісти
Ну ОК. навіть якщо жити можна буде вічно. А як бути з хворобами невиліковними? Від них же ж доведеться померти, навіть якщо вчені знайдуть спосід штучно подовжити життя.
показати весь коментар
06.09.2025 18:22 Відповісти
одноклітинні організми безсмертні
будуть ділитись мітозом навпіл
і будуть жити вічно.
показати весь коментар
06.09.2025 20:00 Відповісти
Яке там дожити до 150 років, якщо Пуйло останнім часом шамкотить як старий беззубий дід? Вініри хоч би йому вставили як ЯнукОвочу. Скоріше за все готують двійників до подальшого правління, тому запускають ІПСО про довголіття.
показати весь коментар
06.09.2025 18:22 Відповісти
Ты не бойся Путин смерти,
не прийдет тебе каюк.
За тобой прискачут черти,
и живым тебя возьмут.
показати весь коментар
06.09.2025 18:40 Відповісти
Це було сказано для Рудого, сам Рудий тільки сказав,-щасти Вам. Маразм крєпчаєт не тільки в Донні.
показати весь коментар
06.09.2025 18:42 Відповісти
Йшов 13-й рік, як адвокат Beyonce вилучив фото з інтернету.
показати весь коментар
06.09.2025 18:49 Відповісти
Осб тому цю криваву брехливу ,трусливу рашиську істоту треба знищити ,не має ця нациська паскуда яка принесла стільки біди існувати в цьому світі.
показати весь коментар
06.09.2025 19:07 Відповісти
Цю істоту створили 140 мільйонів кацапів. Замочите цього - вони зроблять собі нового.
Ще гіршого.
показати весь коментар
06.09.2025 19:13 Відповісти
Пу і Ху отримають своє безсмертя - ВІЧНО будуть смажитися в пеклі...
показати весь коментар
06.09.2025 19:20 Відповісти
он, на кеосаяні нехай тренуються )))
показати весь коментар
06.09.2025 19:37 Відповісти
Интересно как они с серваков Гугла это удалят 🤣😁🤪
показати весь коментар
06.09.2025 19:42 Відповісти
два дурачка компрачікоса
вирішували, скільки дитячих душ
загубити, щоб омолодитись
показати весь коментар
06.09.2025 19:59 Відповісти

показати весь коментар
06.09.2025 20:04 Відповісти
донька путлера очолює інститут геронтології з бюджетом понад мільярд доларів на рік
показати весь коментар
06.09.2025 20:33 Відповісти
Лячно вмирати, коли в Бога не віриш
показати весь коментар
06.09.2025 20:35 Відповісти
Вполне возможно, эти разговоры имеют одну цель. Если Путин реально скопытится-на его место сунуть двойника. Который ещё проживёт лет 20-30. Но все будут думать что это Плешивый с пересаженной простатой) сердцем и прочими потрохами
показати весь коментар
06.09.2025 21:09 Відповісти
Не факт, что "оригинал" еще жив, а это уже мечты двойника!
показати весь коментар
06.09.2025 21:18 Відповісти
Старые пердуны пожить еще хотят в роскоши с упоением властью, но УПС! родились слишком рано, серьезные технологии по существенному продлению жизни появятся где-то через 20-25 лет!
показати весь коментар
06.09.2025 21:17 Відповісти
Найболючіше питання ×уйла - як прожити до 150 з лопатою в жопі.
показати весь коментар
06.09.2025 22:17 Відповісти