4890 посетителей онлайн

Агентство Reuters удалило видео разговора Путина и Си Цзиньпина о бессмертии после требования госвещателя Китая

Reuters удалило видео разговора Путина и Си Цзиньпина о долголетии

В пятницу информагентство Reuters News изъяло четырехминутное видео, в котором российский диктатор Владимир Путин и лидер Китая Си Цзиньпин обсуждают возможность того, что люди могут жить до 150 лет и даже достигать бессмертия, после того, как государственное телевидение Китая потребовало его удаления и отозвало разрешение на материал.

Об этом говорится в заявлении Reuters, передает Цензор.НЕТ.

Отмечается, что кадры разговора Путина и Си во время военного парада в Пекине 3 сентября были лицензированы китайской государственной телевизионной сетью China Central Television (CCTV).

Информационное агентство обработало видео и отредактировало его продолжительность до 4-х минут, которое затем распространяли международные вещатели.

Reuters заявило, что удаляет видеозапись из-за того, что теперь не имеет разрешения на публикацию материала, который был защищен авторскими правами.

CCTV в обращении к агентству обвинило его в превышении условий использования соглашения, а также критиковало "редакционную обработку этого материала", однако деталей там не уточнили.

"Редакционная обработка этого материала привела к явному искажению фактов и утверждений, содержащихся в лицензированной ленте", - написал в письме к Reuters руководитель юридического отдела информационного агентства CCTV.

Зато Reuters отмечает точность обнародованных материалов.

"Мы внимательно просмотрели опубликованные кадры ине нашли оснований считать, что давняя приверженность Reuters к точной, беспристрастной журналистике была скомпрометирована", - резюмировали в агентстве.

Напомним, 3 сентября во время военного парада в Пекине лидер Китая Си Цзиньпин, российский диктатор Владимир Путин и председатель КНДР Ким Чен Ын обсуждали перспективы увеличения продолжительности жизни благодаря пересадке органов.

Запись разговора с переведенными на английский комментариями политиков опубликовало издание Bloomberg. Этот момент транслировался в прямом эфире государственным вещателем CCTV для других медиа.

В частности, как утверждает Bloomberg, переводчик на китайский озвучил такие слова Путина к Си: "Благодаря развитию биотехнологий человеческие органы можно постоянно пересаживать, и люди смогут жить все моложе и даже достичь бессмертия".

Далее Си отвечает: "Прогнозы показывают, что в этом веке есть шанс дожить и до 150 лет".

Топ комментарии
+27
показать весь комментарий
06.09.2025 17:39 Ответить
+24
Споконвічна мрія всіх шизанутих диктаторів - жити вічно і вічно красти, вбивати та воювати.
показать весь комментарий
06.09.2025 17:38 Ответить
+17
показать весь комментарий
06.09.2025 17:35 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
06.09.2025 17:35 Ответить
Кащей був роботом-андроїдом іншої цивілізації (можливо інопланетної). Збирав зразки місцевої флори і фауни, включаючи принцес. Зв'язок через антену (голку) з скринькою (апаратурою). Коли його знайшли в ланцюгах (електричних?), то заряду у нього залишилося тільки на інструкції - залити в нього багато колодязної води (багатої дейтерієм).
показать весь комментарий
06.09.2025 17:54 Ответить
показать весь комментарий
06.09.2025 18:46 Ответить
Багато "російських" (?) казок - інструкції спілкування з інопланетними (?) цивілізаціями. Наприклад, "Царівна-жаба", приклад спілкування з космонавткою, яка намагається ночами адаптуватися до місцевої атмосфері. Але дебіл-москаль знищує її скафандр і рятувальний корабель евакуює потерпілу на базу.
показать весь комментарий
06.09.2025 19:04 Ответить
Зав'язував би ти з наркотою.
показать весь комментарий
06.09.2025 20:37 Ответить
А толку ?
Вже всі і так побачили ...
Чи це такий маркетинговий хід - типу прихованої реклами ...?
показать весь комментарий
06.09.2025 17:36 Ответить
Якось виправдати вічне правління маріонеток двійників клонів пуйла
показать весь комментарий
06.09.2025 22:32 Ответить
Цілком можливо
показать весь комментарий
06.09.2025 22:38 Ответить
Споконвічна мрія всіх шизанутих диктаторів - жити вічно і вічно красти, вбивати та воювати.
показать весь комментарий
06.09.2025 17:38 Ответить
То вже розійшлося Світом... Написано пером - нє вирубіш тапаром!)))
https://www.youtube.com/shorts/5kb5O97sanc Раньшє люді рєдко дожівалі до 70...
показать весь комментарий
06.09.2025 17:43 Ответить
Будем пересаджувати собі органи - відмолодієм нах і станем Кащеями Безсмертними - путлєр
показать весь комментарий
06.09.2025 17:38 Ответить
показать весь комментарий
06.09.2025 17:39 Ответить
показать весь комментарий
06.09.2025 17:41 Ответить
тю вожди наврода давно вечно живут! вот на ленина посмотрите!
показать весь комментарий
06.09.2025 17:39 Ответить
Та краще вже дивитися на тараньку - буде естетичніше!
показать весь комментарий
06.09.2025 17:53 Ответить
🤣
показать весь комментарий
06.09.2025 18:28 Ответить
ВВХ не хоче в мавзолей до старого Вови
показать весь комментарий
06.09.2025 17:42 Ответить
Точно, його вже й забальзумали наперед!
показать весь комментарий
06.09.2025 17:54 Ответить
усі криваві диктатори мають не турбуватись про довголіття або безсмертя-вони вічно будуть перебувати у пеклі...
показать весь комментарий
06.09.2025 17:43 Ответить
Китайці давно схожим займаються таємно. Нічого дивного.
показать весь комментарий
06.09.2025 17:44 Ответить
два їбанутих мріють про бессмертя, таскаючи за собою валізи гімна...
вангую - здохнуть.
показать весь комментарий
06.09.2025 17:44 Ответить
Вічна влада і вічне життя: ну що ще ці 2 диктатори можуть бажати?

Поки вперед ногами їх не винесуть, шкодитимуть всьому світові.
показать весь комментарий
06.09.2025 17:45 Ответить
Все таки є Бог який знає що робить і буде так як потрібно.
показать весь комментарий
06.09.2025 17:50 Ответить
а ці 3 роки - то було з нами "так, як потрібно"?
показать весь комментарий
06.09.2025 20:00 Ответить
А это , чтобы не голосовали по приколу.
показать весь комментарий
06.09.2025 20:30 Ответить
У Бога немає інших рук, крім наших.
показать весь комментарий
06.09.2025 21:09 Ответить
ми не вистоїмо одні проти кацапської навали
показать весь комментарий
06.09.2025 21:10 Ответить
а в нас є варіанти?
показать весь комментарий
06.09.2025 21:12 Ответить
Всі диктатори серуть в чумаданчик, і обсираються перед смертю.
показать весь комментарий
06.09.2025 17:53 Ответить
Не треба за чужих розжовувати,в нас є свій вождь і також не проти би 150 та правити 100.
показать весь комментарий
06.09.2025 17:55 Ответить
О Боже! Тобто керувати країнами будуть чахлики- невмерущи!!! Жах! Мабуть цей світ не заслуговує на їснування!!!
показать весь комментарий
06.09.2025 17:55 Ответить
- доктор в мене проблема, хожу ікрою.
- а ви не пробовали їсти те, що всі їдять?
показать весь комментарий
06.09.2025 18:00 Ответить
Запіздно. Мережа все памятає.
показать весь комментарий
06.09.2025 18:03 Ответить
Без коментарів. І шо з цим усім робить?
показать весь комментарий
06.09.2025 18:07 Ответить
Сча его будут крутить в тики-токе все кому не лень.
показать весь комментарий
06.09.2025 18:08 Ответить
Прогинаються перед диктаторами
показать весь комментарий
06.09.2025 18:08 Ответить
Епоха франкенштейнів
показать весь комментарий
06.09.2025 18:12 Ответить
Лікарі пластику обличчя не
можуть нормально зробити,
жінки схожі на квазімодо...
а то вони органи пересадять....
За мозги взагалі мовчу,за
зір,слух,мочовий,геморой...
Два старих ідіота пофантазували..
показать весь комментарий
06.09.2025 18:12 Ответить
Так і ху#ло ботоксно-плішиве вже перетворилося на китайську,ботоксну старуху.
показать весь комментарий
06.09.2025 18:18 Ответить
Пересаджувати геморой це дуже важливо. Потрібно зберігати ці божественні відчуття.
показать весь комментарий
06.09.2025 20:12 Ответить
плєшивий боїться здохнути, розуміє, що навіть кацапи, після його сконання, будуть сцяти і срати на його могилу
показать весь комментарий
06.09.2025 18:17 Ответить
Якісь продумані медики отримали кошти для досліджень стовбурових клітин
показать весь комментарий
06.09.2025 18:17 Ответить
показать весь комментарий
06.09.2025 18:18 Ответить
А старчеський маразм нiхто не вiдмiняв! 😀
показать весь комментарий
06.09.2025 18:18 Ответить
Осталось в ДНК змінити код і вуаля ..Але цього ніколи ніхто не змінить ..Бо ключі від коду у Создатєля ,а він далеко
показать весь комментарий
06.09.2025 18:19 Ответить
Ну ОК. навіть якщо жити можна буде вічно. А як бути з хворобами невиліковними? Від них же ж доведеться померти, навіть якщо вчені знайдуть спосід штучно подовжити життя.
показать весь комментарий
06.09.2025 18:22 Ответить
одноклітинні організми безсмертні
будуть ділитись мітозом навпіл
і будуть жити вічно.
показать весь комментарий
06.09.2025 20:00 Ответить
Яке там дожити до 150 років, якщо Пуйло останнім часом шамкотить як старий беззубий дід? Вініри хоч би йому вставили як ЯнукОвочу. Скоріше за все готують двійників до подальшого правління, тому запускають ІПСО про довголіття.
показать весь комментарий
06.09.2025 18:22 Ответить
Ты не бойся Путин смерти,
не прийдет тебе каюк.
За тобой прискачут черти,
и живым тебя возьмут.
показать весь комментарий
06.09.2025 18:40 Ответить
Це було сказано для Рудого, сам Рудий тільки сказав,-щасти Вам. Маразм крєпчаєт не тільки в Донні.
показать весь комментарий
06.09.2025 18:42 Ответить
Йшов 13-й рік, як адвокат Beyonce вилучив фото з інтернету.
показать весь комментарий
06.09.2025 18:49 Ответить
Осб тому цю криваву брехливу ,трусливу рашиську істоту треба знищити ,не має ця нациська паскуда яка принесла стільки біди існувати в цьому світі.
показать весь комментарий
06.09.2025 19:07 Ответить
Цю істоту створили 140 мільйонів кацапів. Замочите цього - вони зроблять собі нового.
Ще гіршого.
показать весь комментарий
06.09.2025 19:13 Ответить
Пу і Ху отримають своє безсмертя - ВІЧНО будуть смажитися в пеклі...
показать весь комментарий
06.09.2025 19:20 Ответить
он, на кеосаяні нехай тренуються )))
показать весь комментарий
06.09.2025 19:37 Ответить
Интересно как они с серваков Гугла это удалят 🤣😁🤪
показать весь комментарий
06.09.2025 19:42 Ответить
два дурачка компрачікоса
вирішували, скільки дитячих душ
загубити, щоб омолодитись
показать весь комментарий
06.09.2025 19:59 Ответить

показать весь комментарий
06.09.2025 20:04 Ответить
донька путлера очолює інститут геронтології з бюджетом понад мільярд доларів на рік
показать весь комментарий
06.09.2025 20:33 Ответить
Лячно вмирати, коли в Бога не віриш
показать весь комментарий
06.09.2025 20:35 Ответить
Вполне возможно, эти разговоры имеют одну цель. Если Путин реально скопытится-на его место сунуть двойника. Который ещё проживёт лет 20-30. Но все будут думать что это Плешивый с пересаженной простатой) сердцем и прочими потрохами
показать весь комментарий
06.09.2025 21:09 Ответить
Не факт, что "оригинал" еще жив, а это уже мечты двойника!
показать весь комментарий
06.09.2025 21:18 Ответить
Старые пердуны пожить еще хотят в роскоши с упоением властью, но УПС! родились слишком рано, серьезные технологии по существенному продлению жизни появятся где-то через 20-25 лет!
показать весь комментарий
06.09.2025 21:17 Ответить
Найболючіше питання ×уйла - як прожити до 150 з лопатою в жопі.
показать весь комментарий
06.09.2025 22:17 Ответить