11931 відвідувач онлайн

Ми не хочемо штовхати Україну в нікуди, ми не антиукраїнські, - Орбан

Орбан заявив, що хоче для України майбутнього

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що не є антиукраїнським.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Index.

Говорячи про російсько-українську війну, Орбан заговорив про те, якою, на його думку, є мета сторін, зацікавлених у конфлікті.

За його словами, Росія хоче зупинити розширення Заходу, Україна – зберегти надходження фінансової допомоги та уникнути економічного колапсу, мета ЄС – підтримувати війну, щоб вибороти позицію великої сили, а мета США – досягти домовленостей і підпорядкувати Європейський Союз економічно Америці.

А ЄС, на його думку, під час війни поводиться як "кульгава качка" і має вести переговори не зі США, а з Росією – зокрема щодо заходів безпеки.

"Ми не хочемо штовхати Україну в нікуди, ми не антиукраїнські. Ми хочемо майбутнього для України, бо сусідня країна, що розвалюється, теж нам не підходить", – сказав Орбан, додавши, що продовження війни є програшною стратегією.

Топ коментарі
+19
"Україна - зберегти надходження фінансової допомоги та уникнути економічного колапсу, мета ЄС - підтримувати війну"

Цинічний ідіот. Країна, яка боронить своє існування від загарбників у нього воює "за збереження фінансової допомоги"...
показати весь коментар
08.09.2025 01:04 Відповісти
+17
Ще пару влучань Мадяра у «Дружбу» і « ми завжди були за входження України в ЄС».
показати весь коментар
08.09.2025 01:39 Відповісти
+11
Після цих слів угорщину можна сміло виключати з ЄС і НАТО .
показати весь коментар
08.09.2025 01:18 Відповісти

Завантаження...