10808 відвідувачів онлайн

Це неправда, що в СЗЧ йдуть військовослужбовці, які втомилися від війни, - Решетилова

Решетилова про СЗЧ в ЗСУ

У СЗЧ переважно йдуть ті, хто проходить етап військового вишколу або під час переведення з навчального центру до військової частини.

Про це в коментарі Укрінформу сказала Уповноважена з питань захисту прав військовослужбовців Ольга Решетилова, інформує Цензор.НЕТ.

"У нас чомусь в суспільстві побутує думка, що найбільша кількість СЗЧ здійснюється військовослужбовцями, які втомилися від військової служби, які служать з 2022 року чи раніше. Це неправда. Абсолютна більшість тікає з навчальних центрів або під час переведення з навчального центру до військової частини. Або у випадках, коли вони дізнаються, що їхня військова частина відправляється в зону бойових дій", - зазначила вона.

За її словами, це, по суті, військовослужбовці, які ухиляються від військової служби й підводять своїх побратимів, тому потрібно говорити про пошук відповідальності для них.

Решетилова наголосила, що потрібно шукати можливості, як забезпечити справедливість для тих військовослужбовців, які самовіддано і сумлінно несуть військову службу і захищають нас.

Зокрема, спростити умови переведення з однієї частини в іншу, забезпечити можливості з повноцінного проходження лікування чи відновлення, додала вона.

Топ коментарі
+20
Решетилова забула додати - що тікають в основному ті кого насильно бусифікували.
показати весь коментар
08.09.2025 20:54 Відповісти
+18
Якийсь дивна "уповноважена з питань захисту прав військовослужбовців".Який дивний захист прав військовослужбовців.Вона більше на прокурора ******
показати весь коментар
08.09.2025 20:57 Відповісти
+17
Тобто в СЗЧ йдуть бусифіковані.
Невже комусь не подобається, що їх протизаконно виловлюють як худобу?
Невже хтось не хоче безкоштовно замінити загиблих героїв?
Помилися, але де?
показати весь коментар
08.09.2025 20:54 Відповісти

Завантаження...