10035 відвідувачів онлайн

Убивство двох школярів у Шаргороді на Вінниччині: оголошено підозру колишньому вчителю. ФОТО

Правоохоронці повідомили про підозру 23-річному колишньому вчителю у вбивстві двох школярів у місті Шаргород на Вінниччині. Поліція знайшла знаряддя злочину.  

Про це повідомили у поліції Вінницької області, інформує Цензор.НЕТ.

Зловмисника –– 23-річного місцевого жителя –– затримали у полі за 5 км від місця злочину. Ним виявився колишній учитель одного із загиблих.

У нього вилучили знаряддя злочину — ніж. Поліція розглядає декілька версій, серед яких — конфлікт між колишнім викладачем та учнем.

Причини та обставини трагедії встановлюються.

За фактом вбивства двох людей слідчі розслідують справу за п. 1 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України. Чоловіку загрожує від 10 до 15 років або довічне ув’язнення.

У Шаргороді зарізали двох учнів: підозру отримав колишній вчитель
У Шаргороді зарізали двох учнів: підозру отримав колишній вчитель
У Шаргороді зарізали двох учнів: підозру отримав колишній вчитель

Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що двох старшокласників зарізали у Шаргороді, підозрюваного затримано.

Топ коментарі
+39
Зараз вчитель - безправне залякане створіння. Українське "правосуддя" цілком на боці малолітнього бидла, особливо, якщо у того "непрості" батьки. Мабуть, була причина і вчитель, зрозумівши, що покарати малоліток по закону не вийде, бо закон не діє, вирішив зробити це сам.
показати весь коментар
10.09.2025 20:22 Відповісти
+34
Тут ще питання, що собою ті юні гамнюки являли. Хотя звичайно різати їм горло-ну якось не комільфо. Але могли достати вчителя. А може в нього самого ку-кухинд поїхав. Такі часи. Торжество 95- х обрізаних.
показати весь коментар
10.09.2025 20:14 Відповісти
+33
Хай поліція та адміністрація школи розкаже, як покривали ту молодіжну банду, що вимагала гроші в учнів, як ті "онижедети" тероризували та залякували дітей, звалтували молодшого брата вчителя, що він намагався скоїти самогубство. Коли не працює закон - працює самосуд ! Шкода вчителя, який змолоду загубив себе життя.. МОН - це повний провал ваших НУШів, вседозволеності та анархії в школах. Неповнолітні підпалюють автівки військовим, підривають вокзали, про матюки та аморальну поведінку молоді я вже мовчу.. Ви далі загоняйте вчителів під плінтус, ще більше знецінюйте їх працю та натравлюйте "яжематерів"
показати весь коментар
10.09.2025 22:15 Відповісти

Завантаження...