10035 відвідувачів онлайн

Вбивство двох старшокласників у Шаргороді: у злочині підозрюють їхнього вчителя. ФОТО

Правоохоронці підозрюють у причетності до вбивства двох старшокласників у Шаргороді Жмеринського району Вінницької області їхнього вчителя.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Офісу генпрокурора.

Як зазначається, прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом умисного вбивства двох школярів Шаргородського ліцею.

Групу прокурорів очолив керівник Вінницької обласної прокуратури Олег Ткаленко.

Вбивство дітей у Шаргороді
Вбивство дітей у Шаргороді

Обставини вбивства 

Трагедія сталася вранці 10 вересня у Шаргороді Жмеринського району Вінницької області. Зловмисник, дочекавшись дітей, які йшли до школи, раптово наніс їм колото-різані проникаючі поранення в область шиї. Діти внаслідок отриманих травм померли під час надання невідкладної медичної допомоги. Чоловік з місця події втік.
Особи потерпілих встановлені. Це учні 10 та 11 класу місцевого ліцею.

Ймовірного зловмисника, який вчинив зухвале вбивство двох підлітків, затримано. Ним виявився місцевий мешканець 2002 року народження, їхній колишній вчитель.

Наразі проводяться невідкладні слідчі дії.

Готується повідомлення про підозру та клопотання про застосування до підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що двох старшокласників зарізали у Шаргороді, підозрюваного затримано.

Топ коментарі
+16
Не знаю что произошло. Вряд ли он их зарезал за невыученный урок. Видно ублюдки были те ещё. Сам когда-то в молодости немного работал в школе. Помню один урод, двоечник, во время урока поджёг впереди сидящей девочке волосы !! За то что она хорошо училась. А ему было скучно. Я вывел его в коридор, а бугай был здоровый. Взял его за уши, И треснул затылком В стенку. Он пополз на землю. А я реально обоср....ся. не хватало ещё из-за этого урода сесть в тюрьму. Одна из причин почему бросил преподавание.
показати весь коментар
10.09.2025 13:35 Відповісти
+14
Довели діточки. Вони знають, що їм нічого не буде, деякі поводяться гірше, ніж найгірша кримінальна гопота.
показати весь коментар
10.09.2025 13:05 Відповісти
+12
Сісти на довічне через двох малоліток...на це повинна бути дуже серйозна причина.
показати весь коментар
10.09.2025 12:56 Відповісти

Завантаження...