12052 відвідувача онлайн

Дрони СБУ атакували російський порт Приморськ та низку нафтоперекачувальних станцій РФ, - джерело. ВІДЕО+ФОТО

Вночі безпілотники СБУ уразили найбільший російський нафтоналивний порт на Балтійському морі, що є кінцевим пунктом Балтійської трубопровідної системи.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на джерела.

Приморськ є ключовим хабом для завантаження "тіньового флоту", який допомагає РФ обходити міжнародні санкції та продавати нафту на зовнішніх ринках.

Щороку через порт проходить близько 60 млн тонн нафти, на чому РФ заробляє близько $15 млрд.

Так, внаслідок атаки безпілотників СБУ на однмоу із суден у порту та на насосній станції спалахнули пожежі, відвантаження нафти призупинено.

Щоденні втрати бюджету РФ від припинення експорту можуть сягати до $41 млн.

Також було уражено низку нафтоперекачувальних станцій РФ - "НПС-3", НПС "Андреаполь" та "НПС-7", які є ключовими елементами магістральної трубопровідної системи, що забезпечує постачання сирої нафти до порту-терміналу Усть-Луга.

СБУ атакувала російський порт Приморськ. Що відомо?
СБУ атакувала російський порт Приморськ. Що відомо?
СБУ атакувала російський порт Приморськ. Що відомо?
СБУ атакувала російський порт Приморськ. Що відомо?
СБУ атакувала російський порт Приморськ. Що відомо?

Топ коментарі
+18
Приємно вражений, що СБУ знайшло час атакувати не тільки НАБУ.
показати весь коментар
12.09.2025 13:36 Відповісти
+15
Це зовсім інші люди!!!
Не ті які "чєгоізволіссс" перед ермаком...
Я взагалі припускаю, що то роблять порохоботи або ЧВК або якась "третя сила" . Ну просто неможливо повірити, що вдалися б такі операції як "Павутина" та "Рулон плівки на кримський міст" в режимі "Найвеличніший постійно дзвонив і все на контролі тримав"... Малюки так стали лизати 👅💩 ЗЕ , що можно у відчай впасти..... нажаль це вимога часу...
показати весь коментар
12.09.2025 13:40 Відповісти
+12
Оце вже Санкції
А не Потужна євробалаканина
показати весь коментар
12.09.2025 13:36 Відповісти

Завантаження...