9617 відвідувачів онлайн

Невідомі випадки, коли спортсмени віком 18-22 роки покидали Україну після зміни законодавства, - Гутцайт

Гутцайт розповів про виїзд спортсменів 18-22 років з України

Після того як Кабінет Міністрів видав постанову про дозвіл на виїзд за кордон чоловікам віком від 18 до 22 років, українські спортсмени у цій категорії не виїжджають з країни на постійне проживання.

Про це президент Національного олімпійського комітету Вадим Гутцайт сказав у коментарі Новини.LIVE, інформує Цензор.НЕТ.

Він заявив, що не знає про випадки, коли молоді спортсмени виїжджали з України та залишалися за кордоном після зміни законодавства.

Водночас Гутцайт наголосив, що деякі з них вже проживали за кордоном, готуються там до змагань та продовжують представляти Україну на міжнародній арені.

Як повідомлялося, у Держприкордонслужбі України раніше заявили, що не ведуть статистику того, скільки чоловіків від 18 до 22 років виїхали за кордон під час воєнного стану після зняття Кабміном офіційних обмежень.

Нагадаємо, від 28 серпня чоловіків віком від 18 до 22 років включно розпочали випускати за кордон. Відповідні зміни до своєї постанови Кабмін ухвалив 26 серпня на виконання доручення президента Володимира Зеленського.

Топ коментарі
+4
Як повідомлялося, у Держприкордонслужбі України раніше заявили, що не ведуть статистику того, скільки чоловіків від 18 до 22 років виїхали за кордон під час воєнного стану після зняття Кабміном офіційних обмежень. "зезрадники" заборонили вести статиску.котра їх буде звинувачувати...
показати весь коментар
16.09.2025 21:08 Відповісти
+4
Зате відомі випадки коли спортсмени не повертались зі зборів чи матчів. І взагалі, по яким законам спортсмени можуть їхати грати в іноземних клубах (окрім загальних), і чому таких можливостей немає в звичайних людей?
показати весь коментар
16.09.2025 21:17 Відповісти
+4
В Тел-канале каком то проскочила цифра, сколько в Польшу заехало в первые две недели. 6100 чел пересекли границу в возрасте 18-22, мужчины украинцы. Само собой процесс идёт. Как минимум столько же пусть в другие страны пограничные с нами. Эти уезжают навсегда. Уверен. Ошибка и глобальная это для страны. Есть уже инфа и другая по ВУЗам, есть поступившие на факультеты разные одни девушки, ни одного юноши нет в группе 1-курсников.
показати весь коментар
16.09.2025 21:51 Відповісти

Завантаження...