6055 відвідувачів онлайн

10 "слуг народу" на 5 хвилин запізнилися на зустріч із Зеленським: їх на засідання фракції не пустили, - Гончаренко

Слуга народу

10 депутатів "Слуги народу" запізнилися на 5 хвилин на зустріч із президентом Володимиром Зеленським і їх не пустили туди взагалі.

Про це повідомив у телеграм-каналі нардеп "Євросолідарності" Олексій Гончаренко, інформує Цензор.НЕТ.

Він нагадав, що вчора Зеленський зустрівся зі Слугами.

"Загалом зустріч була ні про що. І найцікавіше, що відбулося там - запізнення 10 депутатів", - стверджує нардеп.

За його словами, запізнювались вони з поважних причин та бігли на зустріч і намагалися встигнути.

"А їх не пускали, позабирали телефони, думали чи пустити, потім віддали телефони і врешті таки не пустили. Така атмосфера. Метою зустрічі було повернути голоси в Раді, які потрібні щоб проводити закони. Але після цього виглядає так, що вже точно є мінус 10 голосів", - резюмує Гончаренко.

Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що Зеленський провів зустріч із фракцією "Слуга народу".

Топ коментарі
+19
Ніззя на аудиненнцію запізнюватися.Неповага до царя.Ще б випороти
показати весь коментар
17.09.2025 08:47 Відповісти
+13
Хай дякують, що не розстріляли.
показати весь коментар
17.09.2025 08:48 Відповісти
+13
Самий "цирк" в тому, що в оригіналі твору "Слуга народу", закінчення "трагічне" для головного героя... Його арештовує міліція... Те ж саме "карячиться" і нашому "Блазню"...
показати весь коментар
17.09.2025 09:11 Відповісти

Завантаження...