10379 відвідувачів онлайн

Путін сьогодні зробить низку важливих заяв, - Пєсков

Путін про зустріч на Алясці

Сьогодні, 22 вересня 2025 року, російський диктатор Володимир Путін планує провести оперативну нараду із членами російського Радбезу.

Про це повідомив речник Кремля Дмитро Пєсков, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, після наради Путін зробить низку важливих заяв.

Більше інформації щодо тем запланованих заяв Путіна на цю мить немає.

Раніше Пєсков зазначав, що РФ зберігає зацікавленість у врегулюванні війни в Україні "політико-дипломатичними зусиллями".

Топ коментарі
+21
Що в прямому ефірі ковтне ціаніду? Чи повіситься?
показати весь коментар
22.09.2025 12:59 Відповісти
+18
Знов про половців та пєчєнєгів буде промову штовхати.
показати весь коментар
22.09.2025 13:01 Відповісти
+11
Я устал, я ухожу ?
показати весь коментар
22.09.2025 13:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Що в прямому ефірі ковтне ціаніду? Чи повіситься?
показати весь коментар
22.09.2025 12:59 Відповісти
Візьме перший склад Херсону)
показати весь коментар
22.09.2025 13:00 Відповісти
Потужно в чємодан ...
показати весь коментар
22.09.2025 14:44 Відповісти
Покаже в прямому ефірі як правильно користуватись "новичком"?
показати весь коментар
22.09.2025 13:00 Відповісти
Я устал, я ухожу ?
показати весь коментар
22.09.2025 13:01 Відповісти
показати весь коментар
22.09.2025 13:08 Відповісти
я устал, я мухожук
показати весь коментар
22.09.2025 13:10 Відповісти
Та х*й там, він на таке ніколи не піде, бо на ньому стільки кровіщі, що його ж свої в неї його і втоплять.
показати весь коментар
22.09.2025 13:46 Відповісти
Знов про половців та пєчєнєгів буде промову штовхати.
показати весь коментар
22.09.2025 13:01 Відповісти
Про агресивну поведінку НАТО, який своїми дронами і літаками порушую повітряний простір рф!
показати весь коментар
22.09.2025 14:04 Відповісти
Так, бо на його думку куда ступив чобіт долетів рузьке дрон - то і є раZZія
показати весь коментар
22.09.2025 14:12 Відповісти
В перекладі зі офіційної свинособачої: "сьогодні старий *********** знову буде чвякати-*******, багато ******* і лякати їжаків голою сракою"
показати весь коментар
22.09.2025 13:03 Відповісти
Для чого йому радбез - все вирішує вбивця - для блізіру
показати весь коментар
22.09.2025 13:05 Відповісти
Устал .ухожу ?
показати весь коментар
22.09.2025 13:05 Відповісти
Не заглядайте до рота пітуна. Все що звідти вилітає - це щоб справити враження на трампа, налякати європейців та підбадьорити немитих росіян.

Цілі путіна не змінились - він вимагає капітуляцію. Все інше вже не цікаве.
показати весь коментар
22.09.2025 13:08 Відповісти
на 150 років )(уйло..тисячолітній райх
показати весь коментар
22.09.2025 13:09 Відповісти
розповість як його ледве не вбив мотоцикл ?
показати весь коментар
22.09.2025 13:09 Відповісти
Пєсков назвав путіна російським диктатором?
показати весь коментар
22.09.2025 13:09 Відповісти
Низку важливих заяв Пуйло може зробити прямо в свої секретні валізи з біоматеріалом.
показати весь коментар
22.09.2025 13:10 Відповісти
То вызерунки, а на основании цих визерункив, Писков как главный толкователь , сделал свои выводы!
показати весь коментар
22.09.2025 13:15 Відповісти
Якось похєр. Я потім в фотожабах подивлюся шо воно нарозказувало.
показати весь коментар
22.09.2025 13:17 Відповісти
Кремлівське х-ло відкриє новий сезон м'ясозаготівель Мобілізація орків буде тотальною від 12 до 90 років
показати весь коментар
22.09.2025 13:21 Відповісти
І що воно ще там придумало на нашу голову? Чи це піськов усього лиш ціну набиває, щоб переглядів і коментів більше було, бо самому лінь писати?
показати весь коментар
22.09.2025 13:22 Відповісти
Оголосить сво на території Прібалтійскаво ваєннаво окруґа.
показати весь коментар
22.09.2025 13:24 Відповісти
***** оголосить мобілізацію , бо на найманців грошей вже немає .
показати весь коментар
22.09.2025 13:25 Відповісти
Ага! Через несколько минут вас посетит Фантомас!)))
показати весь коментар
22.09.2025 13:49 Відповісти
Так за мобілізацію платити нічого не треба .. Цимбалюк вчора про це говорив .
показати весь коментар
22.09.2025 13:49 Відповісти
"Йоршик", тільки давай без "погроз"🤗😂🤣🤣🤣
показати весь коментар
22.09.2025 14:09 Відповісти
Однієї валізи вистачить для тієї низки?
показати весь коментар
22.09.2025 14:25 Відповісти
Якщо під час цих "важливих заяв" зі ср@ки Недорюріка не буде стирчати лом, ті заяви нічого не варті...
показати весь коментар
22.09.2025 14:30 Відповісти
удавись , **** !!!(((
показати весь коментар
22.09.2025 14:38 Відповісти
Мобілізацію оголосить, бо добровільні дураки нарешті закінчуються, за 3 літніх місяці був мінімальний набір порівняно з попередніми періодами. Плюс бензинову кризу треба якось коментувати - поставить задачу знищити українську енергетику. Тобто, буде подальша ескалація.
показати весь коментар
22.09.2025 15:40 Відповісти