9239 відвідувачів онлайн

Введення жорстких санкцій проти РФ завадило б ролі США бути посередником у мирних перемовинах, - Рубіо

Державний секретар США Марко Рубіо

Державний секретар США Марко Рубіо пояснив, чому Вашингтон досі не запровадив жорстких санкцій проти Росії.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Sky News.

В ефірі NBC News Рубіо заявив, що запровадження санкцій проти Москви може обмежити роль Вашингтона виступати як посередник у мирних переговорах між Україною та РФ.

"Щойно ми почнемо застосовувати жорсткі санкції та інші заходи, наша здатність виступати як посередник для досягнення миру буде ослаблена", - вважає Рубіо.

Держсекретар США не виключає, що Вашингтону все ж таки доведеться запровадити жорсткіші санкції проти Росії "у певний момент" в майбутньому.

Заява Рубіо прозвучала на тлі останніх російських провокацій у Європі.

Топ коментарі
+14
Ну й як - догуя напосередничали?
показати весь коментар
23.09.2025 16:32 Відповісти
+12
Шо, бояться шо ***** їх пошле найух? Чи витягне компромат на трампона про те шо він брав бабло у кацапської мафії? То шо мААЦковські шльондри робили йому зАлАтой доЖДЬ то таке, рАзвлЄкуха. А от за бабло треба буде відповідати...
показати весь коментар
23.09.2025 16:30 Відповісти
+10
Ідіоти !

плетуть мотузку, на якій їх потім повісять.

рашка, навіть ослаблена ЗСУ, досі один з головних стратегічних противників США, з 1500 ядерних боєголовок.

.
показати весь коментар
23.09.2025 16:30 Відповісти

Завантаження...