Введення жорстких санкцій проти РФ завадило б ролі США бути посередником у мирних перемовинах, - Рубіо

Державний секретар США Марко Рубіо пояснив, чому Вашингтон досі не запровадив жорстких санкцій проти Росії.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Sky News.
В ефірі NBC News Рубіо заявив, що запровадження санкцій проти Москви може обмежити роль Вашингтона виступати як посередник у мирних переговорах між Україною та РФ.
"Щойно ми почнемо застосовувати жорсткі санкції та інші заходи, наша здатність виступати як посередник для досягнення миру буде ослаблена", - вважає Рубіо.
Держсекретар США не виключає, що Вашингтону все ж таки доведеться запровадити жорсткіші санкції проти Росії "у певний момент" в майбутньому.
Заява Рубіо прозвучала на тлі останніх російських провокацій у Європі.
плетуть мотузку, на якій їх потім повісять.
рашка, навіть ослаблена ЗСУ, досі один з головних стратегічних противників США, з 1500 ядерних боєголовок.
.