8627 відвідувачів онлайн

Україні варто погодитися на домовленості щодо врегулювання війни з РФ, - Рубіо

Держсекретар США Марко Рубіо поговорив з Йоганном Вадефулем

Держсекретар США Марко Рубіо заявив, що Вашингтон може "в будь-який момент" вийти з посередництва у врегулюванні війни РФ проти України.

Про це він сказав в етері Fox News, інформує Цензор.НЕТ.

За словами посадовця, президент США Дональд Трамп — єдиний світовий лідер, який має реальний шанс припинити війну між Росією та Україною.

"У випадку Росії та України, єдиним лідером у світі, який має хоч якийсь шанс покласти цьому край, є президент Трамп, тому він вклав у це більше часу та зусиль, ніж будь-хто інший. Кожна інша країна, включаючи, до речі, Туреччину, просить нас втрутитися", - сказав Рубіо.

Крім того, Рубіо сказав в ефірі програми Good Morning America, що Трамп висловив "глибоке розчарування тим, у якому напрямку продовжує розвиватися ситуація".

Він також зазначив, що президент США "добре обізнаний" про варіанти, які він може використати, "щоб накласти на Росію додаткові санкції, якщо вона не погодиться на мир".

Під час інтерв'ю журналіст зауважив, що Трамп неодноразово заявляв, що він покладе край війні в Україні в перший же день, а нова адміністрація пропрацювала вже близько 250 днів. У відповідь на це Рубіо заявив, що це не від Трампа залежить, чи закінчиться війна.

"Росіяни повинні зупинити війну, а українці мають погодитись на мирні домовленості", - додав Рубіо.

Топ коментарі
+53
Та вже виходьте нафік !
показати весь коментар
23.09.2025 17:01 Відповісти
+44
США, як країна третього світу і так ні на що не здатна. Куди би вона входила-виходила, результат нульовий. Нинішній стан США це ганьба.
показати весь коментар
23.09.2025 17:06 Відповісти
+44
Так а що ви зробили корисного за 8 місяців? Нічого
тільки погіршили все для України.. знімаєте санкції, легітимізуєте ліліпутіна, брехня про Україну, погіршуєте існуючу допомогу… все на руку своїх володарів з ******
показати весь коментар
23.09.2025 17:08 Відповісти

Завантаження...