9305 відвідувачів онлайн

Словаччина хоче долучитися до "Стіни дронів", - президент Пеллегріні

Індустрія дронів

Президент Словаччини Петер Пеллегріні про мирні переговори України та РФ

Словаччина зробить усе необхідне, щоб стати частиною проєкту "Стіна дронів" –– ініціативі зі зміцнення східного кордону ЄС від потенційних атак російських безпілотників.

Про це заявив президент Словаччини Петер Пеллегріні, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Dennik N.

Він зауважив, що Словаччина є повноправним членом НАТО і бере активну участь у всіх консультаціях у рамках статті 4 Північноатлантичного договору.

"Наразі це лише попередня заява Європейської комісії про необхідність створення такого механізму ("Стіни дронів - ред.), тому я не хочу робити передчасних висновків", - сказав Пеллегріні.

Словацький лідер наголосив, що повітряний простір країн НАТО має бути повністю захищений, незалежно від того, про які країни йдеться.

Пеллегріні висловив переконання, що міністри оборони й закордонних справ Словаччини, а також представники Збройних сил зроблять все можливе, щоб Словаччина стала частиною цього проєкту.

Топ коментарі
+25
Стіну гандонів вам замість стіни дронів - смокчіть далі у ху@ла.
показати весь коментар
23.09.2025 22:39 Відповісти
+18
ХАХАХАХХАХАХАХА - зливати інфу хочуть москалям
показати весь коментар
23.09.2025 22:39 Відповісти
+16
до "Стіни дронів"? На чийому боцi?
показати весь коментар
23.09.2025 22:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
до "Стіни дронів"? На чийому боцi?
показати весь коментар
23.09.2025 22:35 Відповісти
а шо такоє? сцикотно стало?
показати весь коментар
23.09.2025 22:36 Відповісти
ач як ножками ********....

.
показати весь коментар
23.09.2025 23:47 Відповісти
це пєлєгріні ножками від фіцо **************, бо відчуває від нього сморід політичного піздєца.
показати весь коментар
24.09.2025 00:18 Відповісти
Стіну гандонів вам замість стіни дронів - смокчіть далі у ху@ла.
показати весь коментар
23.09.2025 22:39 Відповісти
ХАХАХАХХАХАХАХА - зливати інфу хочуть москалям
показати весь коментар
23.09.2025 22:39 Відповісти
тоді в стіні буде дірка !
показати весь коментар
23.09.2025 22:39 Відповісти
Ні - ні! Нехай хФіцо з рогатки збиває, або в мацкву з'їзде - дАгаварітца.
показати весь коментар
23.09.2025 22:39 Відповісти
Починайте з малого - поставте фіца до стіни
показати весь коментар
23.09.2025 22:44 Відповісти
на куй пішов соціалістишко драний
показати весь коментар
23.09.2025 22:47 Відповісти
И сливать всю информацию кацапам. А еще сделать уязвимый коридор для пролетов.
показати весь коментар
23.09.2025 22:48 Відповісти
Хочеться вірити, що дрони, які увійшли до Польщі, мали опинитись в Україні, - глава МЗС Словаччини Бланар
Джерело: https://censor.net/ua/n3573420
показати весь коментар
23.09.2025 22:49 Відповісти
А шо случілось? У ***** вже не смачний став коли Трампон сказав шо з другом ******* поговорить і той перестане смоктати у *****?
показати весь коментар
23.09.2025 22:53 Відповісти
Щоб ліліпутіну зливати всі подробиці?)
показати весь коментар
23.09.2025 23:00 Відповісти
На*уй- то туди 🖕 Фіцо хоче влізти, щоб зсередини розвалити?
показати весь коментар
23.09.2025 23:12 Відповісти
ПЛГРН - ПНХ
показати весь коментар
23.09.2025 23:12 Відповісти
Вибачте, шпигунів через край і так!!
Давайте зброю. Та шукайте викривайте рахунки міндіча
показати весь коментар
23.09.2025 23:17 Відповісти
Яб їх нах*й послав...
показати весь коментар
23.09.2025 23:19 Відповісти
Так чого їм не будувати стіну дронів. Поки до них долетять частину Україна зʼ вбʼє. Потім ще Україну звинуватять чого всі не збили.
показати весь коментар
23.09.2025 23:22 Відповісти
Усі бажають приєднатись до українських технологій дронів. Іншими словами - отримати задарма українські технологічні рішення. Вони українців за лохів вважають?
показати весь коментар
24.09.2025 00:10 Відповісти
Просто нагадаю:

Заступник голови словацької провладної партії Smer та депутат парламенту Тібор Гашпар порівняв Україну з палестинським угрупованням ХАМАС, яке напало на Ізраїль у 2023 році.

"Це такий самий спровокований конфлікт, як коли терористи з Палестини напали на Ізраїль. Війна розвивалася абсолютно таким самим чином", - сказав депутат.
показати весь коментар
24.09.2025 00:53 Відповісти
Брат Безмозглої.
показати весь коментар
24.09.2025 01:19 Відповісти
A ху-ху не хо-хо???
показати весь коментар
24.09.2025 02:21 Відповісти
Були вже стіни, і рої і ху****.
показати весь коментар
24.09.2025 06:12 Відповісти
у дупу москальських посіпак
показати весь коментар
24.09.2025 07:53 Відповісти
Залишилося ще тільки Орбану виступити з подібною заявою і буде вже два троянських коня.
показати весь коментар
24.09.2025 08:38 Відповісти