11999 відвідувачів онлайн

Зеленський: Без Китаю путінська Росія - ніщо

Зеленський заявив, що Росія без Китаю - ніщо

Президент Володимир Зеленський наголосив, що Китай залишається мовчазним замість того, щоб діяти заради миру та вплинути на Росію.

Про це глава держави заявив під час високого рівня Ради Безпеки ООН по Україні, передає Цензор.НЕТ.

"Кожного дня Росія вбиває наших людей, руйнує наші міста і не дає жодного знаку, що коли-небудь повернеться до поваги до принципів статуту ООН. Китай також тут представлений, це потужна держава, від якої сьогодні Росі повністю залежна. 

Якби Китай справді хотів, щоб ця війна закінчилася, він би міг змусити Москву зупинити це вторгнення. Без Китаю путінська Росія - ніщо. Але Китай залишається мовчазним та відстороненим замість того, щоб діяти заради миру", - наголосив він.

Зеленський також згадав про США, які присутні в ООН.

"Це потужна держава, яка підтримує нашу оборону. Ми казали "так" на кожну пропозицію президента США щодо припинення вогню та проведення переговорів з Росією для досягнення миру. Але Росія завжди відповідала "ні" або намагалася всіх заплутати, аби навіть перемир’я не відбулося". - додав глава держави.

Топ коментарі
+10
Доведеться розчарувати голобородька, він без папірця з текстом - теж ніщо.
показати весь коментар
24.09.2025 09:22 Відповісти
+6
Геополітика понесло
показати весь коментар
24.09.2025 09:02 Відповісти
+5
та ладно, українцям просто насрати на того кірка. власне як і трампу.
показати весь коментар
24.09.2025 09:18 Відповісти

Завантаження...