4253 відвідувача онлайн

Ворог просунувся у Серебрянському лісництві та на Дніпропетровщині, - DeepState

Російські війська просунулися у Серебрянському лісництві на Луганщині та поблизу Березового у Синельниківському районі Дніпропетровської області.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє DeepState.

"Ворог просунувся у Серебрянському лісництві (Луганська область) та поблизу Березового (Синельниківський район, Дніпропетровська область)", - йдеться в повідомленні.

Мапи DeepState
Мапи DeepState

Топ коментарі
+7
Кожен день ворог просуваєтся, останім часом все частіше говорят про якісь перемовини з рашиським режимом ,допоки ворог не буде зупинений і відкинутий про жодні перемовини не може бути мови . Ну а за всі провали на фронті несе відповідальність Верховний головком , головком і міністр оборони , це провалена мобілізація ,це корупція на крові і брехня.
показати весь коментар
25.09.2025 11:14 Відповісти
+4
На Дніпропетровщині ТУДИ-сюди сунуть?
показати весь коментар
25.09.2025 11:28 Відповісти
+3
Тобто, в ОСУВ "Дніпро" нам сьогодні зранку вже встигли збрехати? Кому вірити?
показати весь коментар
25.09.2025 11:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
вони сунуться туди сюди вже три роки
показати весь коментар
25.09.2025 10:58 Відповісти
На Дніпропетровщині ТУДИ-сюди сунуть?
показати весь коментар
25.09.2025 11:28 Відповісти
ага
показати весь коментар
25.09.2025 11:42 Відповісти
Сюди сунуться зараз, в коли сунули ТУДИ?
показати весь коментар
25.09.2025 12:11 Відповісти
Тобто, в ОСУВ "Дніпро" нам сьогодні зранку вже встигли збрехати? Кому вірити?
показати весь коментар
25.09.2025 11:07 Відповісти
Кожен день ворог просуваєтся, останім часом все частіше говорят про якісь перемовини з рашиським режимом ,допоки ворог не буде зупинений і відкинутий про жодні перемовини не може бути мови . Ну а за всі провали на фронті несе відповідальність Верховний головком , головком і міністр оборони , це провалена мобілізація ,це корупція на крові і брехня.
показати весь коментар
25.09.2025 11:14 Відповісти
Добре: передамо військово-політичному керівництву, що ніяких перемовин. Також накажемо притягнути до відповідальності перелічених Вами осіб
показати весь коментар
25.09.2025 11:29 Відповісти
А ви вибрали недолугу владу, яка нічого не може вирішити. Тільки дерібан бюджету "всьо ідєт по плану(С)"
показати весь коментар
25.09.2025 11:36 Відповісти
Хто це ви ? я її не обирав.
показати весь коментар
25.09.2025 11:44 Відповісти
Вже сунуться на Дніпропетровщині?!
Не чекав я такого від вас, пане Сирський!
показати весь коментар
25.09.2025 11:27 Відповісти
всмислі "нечекав"? це ж плєменний кацап тварожніков! у нього батьки і брат в рашці живуть
показати весь коментар
25.09.2025 12:30 Відповісти
Вроде оттуда на Доброполье были переведены азовцы
показати весь коментар
25.09.2025 11:30 Відповісти
Місцева влада не готувала Дніпропетровщину до оборони. Як в Покровську, пиляли на квіточках. Результат.
показати весь коментар
25.09.2025 12:02 Відповісти
Ну, і традиційно, коли будуть воювати заброньовані на 90-100% силовики, молоді відставники, серед яких в ЗСУ лише 1 із 40 (середній вік таких відставників 45-47 років), більшість офіцерів, що вічно чекають воса чи великі командири, здорові бики охоронці, що стоять і охороняють дерева в містах, не кажучи вже про чинуш та їхніх дітей, кварталівців чи навіть таксистів, бо Київстар купив уклон і заніс, а в той же час на вулицях хапають хворих людей...
показати весь коментар
25.09.2025 12:11 Відповісти
"патамуша тварожніков лудче Залужного" - зі слів білЄцького
показати весь коментар
25.09.2025 12:20 Відповісти
І що зробить Залужний якщо немає людей, мізер літаків та ракет? Накаже москалям зупинитися? Чи повторить свій контрнаступ?
показати весь коментар
25.09.2025 13:23 Відповісти
Залужний нічого вже не зробе - він звільнився з армії - хворий.
показати весь коментар
25.09.2025 15:51 Відповісти