9991 відвідувач онлайн

Росія завдала серії авіаударів по Херсону: по місту прилетіло близько півтора десятка авіабомб (оновлено)

Рашисти атакували Дніпровський район Херсону БпЛА

Зранку 26 вересня російські війська завдали серії авіаударів по Херсону.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

За його словами, винищувачі Су-34 один за одним виходили на пускові рубежі. У небі було зафіксовано сім ворожих літаків.

Він зазначив,  що у місті лунали потужні вибухи. Під ударом опинився Центральний район міста.

О 6:33 Прокудін повідомив про відсутність загрози авіаударів.

Згодом начальник ОВА зазначив,  що впродовж години по Херсону "прилетіло" близько півтора десятка авіабомб.

Внаслідок ударів пошкоджено адміністративну будівлю та девʼять приватних будинків.

Топ коментарі
+9
Поляків туди, "ексгуматорів"! Вони ж хочуть розширить пошуки могил розстріляних більшовиками, поляків, на Херсон і Харків... І поселить в кращому готелі міста...І хай шукають "кістки предків"... А років через 10, як війна закінчиться, приїдуть їх діти - "ексгумувать" тіла батьків...
показати весь коментар
26.09.2025 07:50 Відповісти
+9
Чекаємо на виліт наших десятків "Фламінго" на військові заводи Цапії, які випускають ці КАБи. Невідомо тільки - спочатку полетять потужні ракети Боневтіка, а потім він повідомить, чи спочатку він повідомить, а потім вони полетять. Думаю, що все ице відбудеться сьогодні.
показати весь коментар
26.09.2025 08:34 Відповісти
+8
"Брати" стукаються в гості. Щоб ви поздихали всі на цьому білому світі і відразу повітря стане чистішим і життя безпечним.
показати весь коментар
26.09.2025 08:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Поляків туди, "ексгуматорів"! Вони ж хочуть розширить пошуки могил розстріляних більшовиками, поляків, на Херсон і Харків... І поселить в кращому готелі міста...І хай шукають "кістки предків"... А років через 10, як війна закінчиться, приїдуть їх діти - "ексгумувать" тіла батьків...
показати весь коментар
26.09.2025 07:50 Відповісти
!!!!!!!!!!!100!!!!!!!!!
показати весь коментар
26.09.2025 08:19 Відповісти
Не зрозумів - до чого тут поляки?

Мабуть дядько себе почуває себе погано, бо не виспався ....

Так само можна сказати - нехай Вечірній Квартал переїжджає до Херсона та веселить залишки населення, яке в 2019 році запхало в крісло Президента їх фронтмена .
показати весь коментар
26.09.2025 09:09 Відповісти
Читай тут, може порозумнішаєш:

Польща просила Україну про проведення пошуково-ексгумаційних робіт у Харкові та Херсоні, а не лише на Волині Джерело: https://censor.net/ua/n3576202
показати весь коментар
26.09.2025 09:25 Відповісти
ну и что ? Чем тебе мешают "пошуково-ексгумаційн1 роботи у Харкові та Херсоні" ?
показати весь коментар
26.09.2025 10:57 Відповісти
Кацапе, здрисни звідси, тут водкі нєт!
показати весь коментар
26.09.2025 11:14 Відповісти
ну так прекращай разжигать антипольские настроения.
Это как раз то, что стремятся делать рашисты -- вбить клин между поляками и украинцами...
показати весь коментар
26.09.2025 12:28 Відповісти
Кацап, ты вообще и по кацапски не понимаешь? Пошёл нахер из чата.
показати весь коментар
26.09.2025 13:23 Відповісти
Мовчан! Якщо ти не "в курсі" - не ганьбися! Цензор, на днях, розмістив інформацію стосовно того, що поляки заявили про бажання поширить ексгумаційні роботи, стосовно могил загиблих на території колишнього СРСР, на Харків та Херсон... А це "возюкання" з "ексгумаціями", використовується шовіністичними колами Польщі, для розпалювання міжнаціональної ворожнечі та негативного ставлення до українців, у Польщі. Крім того, більшість поляків так і не розуміють, що ВІЙНА - у них "на порозі", і лише українці їх, поки що, захищають!... У Хайнлайна, в його творі "Громадянин Галактики", є вислів головного героя, яким він охарактеризував думки багатьох людей Землі, стосовно рабовласництва: "Досить буде одного удару бича, щоб прочистить їх запліснявілі мізки!...".
Замість того, щоб готувать суспільство до війни, та зміцнювать міждержавні зв"язки з сусідами, поляки продовжують тягать "гроби поваплені", та колупаться в минулому!...
Тепер тобі зрозумілий мій перший допис?
показати весь коментар
26.09.2025 09:27 Відповісти
главное не перепутать кто главный враг Украины....
показати весь коментар
26.09.2025 10:56 Відповісти
Я розумію... Головне - щоб і поляки зрозуміли, ХТО для них - "ГОЛОВНИЙ ВОРОГ"...
показати весь коментар
26.09.2025 11:09 Відповісти
"Брати" стукаються в гості. Щоб ви поздихали всі на цьому білому світі і відразу повітря стане чистішим і життя безпечним.
показати весь коментар
26.09.2025 08:31 Відповісти
Чекаємо на виліт наших десятків "Фламінго" на військові заводи Цапії, які випускають ці КАБи. Невідомо тільки - спочатку полетять потужні ракети Боневтіка, а потім він повідомить, чи спочатку він повідомить, а потім вони полетять. Думаю, що все ице відбудеться сьогодні.
показати весь коментар
26.09.2025 08:34 Відповісти
"Фламінги" виробляють по одній кожного дня і вже мали виготовити десятки штук.
Запитання: І де ракети, Зін?
показати весь коментар
26.09.2025 09:29 Відповісти
... на Дністровському лімані ще достатньо тепло.. .. Як похолоднішає полетять.... ))) Але точно не у сторону рашки..)))
показати весь коментар
26.09.2025 11:31 Відповісти
А ППО є? А розвідка є? Звідки летять ці літаки хтось слідкує?
показати весь коментар
26.09.2025 10:15 Відповісти