4708 відвідувачів онлайн

Україна створює новий рід військ у Повітряних силах - безпілотні системи ППО, - Сирський

Індустрія дронів

У ЗСУ з’явиться новий рід військ у ЗСУ для захисту інфраструктури

В Україні планують створити новий рід військ у Повітряних силах – безпілотні системи протиповітряної оборони.

Як інформує Цензор.НЕТ із посилання на LIGA.net, про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

За його словами, процес уже триває. Йдеться про дрони-перехоплювачі вітчизняного та іноземного виробництва, які знищують російські "шахеди" з ефективністю понад 70%.

"Створюються та нарощуються підрозділи, оснащені цими дронами-перехоплювачами, а також командування, яке буде спеціалізуватися саме на таких системах", – зазначив Сирський.

Він додав, що на фронті дрони-перехоплювачі вже застосовують, а Сили оборони одночасно збільшують кількість радіолокаційних станцій, нарощують чисельність та готують персонал.

"Цей процес у розпалі", – підкреслив головком.

Нагадаємо, заступник голови ОП Павло Паліса раніше повідомив,  що в України вже є дрони-перехоплювачі, які здатні збивати ворожі "Шахеди" на реактивних двигунах.

Топ коментарі
+12
сказали би прямо - нема вже куди бригадних генералів дівати
показати весь коментар
26.09.2025 12:38 Відповісти
+9
Тьху *****
показати весь коментар
26.09.2025 12:38 Відповісти
+7
"Україна створює новий рід військ у Повітярних силах" - а в ОПі дЄрмака зявиться ще один зам по контролю за цим родом ....
показати весь коментар
26.09.2025 12:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тьху *****
показати весь коментар
26.09.2025 12:38 Відповісти
сказали би прямо - нема вже куди бригадних генералів дівати
показати весь коментар
26.09.2025 12:38 Відповісти
Це щоб потім наказами побільше людей в окопи напхати. Бо ухилянти вже закінчуються.
показати весь коментар
26.09.2025 17:09 Відповісти
З 2022 року зазначена система на рівні держави починає ліпиться, НАРЕШТІ!! Міндіча і аброхамію, не забубули б, всунути на потоки… А то ж без копієчки залишуться з прокладками, а у них щомісячні…
показати весь коментар
26.09.2025 12:45 Відповісти
"Україна створює новий рід військ у Повітярних силах" - а в ОПі дЄрмака зявиться ще один зам по контролю за цим родом ....
показати весь коментар
26.09.2025 12:48 Відповісти
Створення окремих сил безпілотних систем показало себе норм. Якщо тут теж поставлять на керування нормальних командирів, то це має бути гарна новина.
показати весь коментар
26.09.2025 12:52 Відповісти
З.І, тож не треба одразу хейтити.
показати весь коментар
26.09.2025 12:53 Відповісти
Навіщо плодити "нові" роди військ і посади генералів, якщо достатньо існуючого, в якому може бути підрозділ. І до речі, пишуть P.S. (Post scriptum), не копіюйте з москальських "ЗЫ" або як вони ********** "ПыСы".
показати весь коментар
26.09.2025 13:46 Відповісти
Ну не знаю навіщо. Навіщо взагалі Україні ВПС і ВМФ, якщо всим цим займається СБУ і ГУР? То вже таке питання. Звалити все в купу, залишити тільки піхотні війська, а в них підрозділи з артилерією, літаками і ППО. В кого багаті спонсори - можна ще танчиків насипати. В США он є корпус морської піхоти, де є свої літаки, кораблі і все інше. Але є і окремі роди військ.
З.І. А щодо "Пьі.Сьі" - просто ліньки розкладку кожен раз перемикати. В мене ця кнопка трохи западає. Вибачте, якшо вас це так дратує.
показати весь коментар
26.09.2025 14:14 Відповісти
Я думаю, міста мають прикривати не ДФТГ, а саме навчені військові. Саме цей рід військ для цього підходить. Але, як вони будуть використовуватись, то питання. Знову ж таки, згоден з Касьяновим, що прикривати важливі об'єкти в тилу не можна, покладаючись лише на дрони-перехоплювачі.
показати весь коментар
26.09.2025 15:00 Відповісти
Так, у фейсбуку все гаразд, чому тіко фронт сипеться, треба ще з десяток родів військ створити, бажано начолі з медійними персонажами.
показати весь коментар
26.09.2025 14:01 Відповісти
Ви стверджуєте, що фронт сиплеться через те, шо сворили окремі сили безпизпілотних систем і на чолі поставили Мадяра? І зможете це аргументувати?
показати весь коментар
26.09.2025 14:15 Відповісти
все сипеться через некомпетентність на всіх рівнях, і призначення людей без фахової освіти призводить до проблем на фронті
показати весь коментар
26.09.2025 16:18 Відповісти
Ми зараз обговорюємо дрони. То ви вважаєте шо фронт сипеться через призначення Мадяра і ще нікому не відомого чувака, який буде командувати дроновим ППО? чи ви когось іншого маєте на увазі?
показати весь коментар
26.09.2025 16:44 Відповісти
Це правильно. Влни мають вигнати всі дрони рашистів з неба над Україною!
показати весь коментар
26.09.2025 12:58 Відповісти
дрони киш киш геть геть )))
показати весь коментар
26.09.2025 13:04 Відповісти
Головне щоб був гарний результат. Подивимось...
показати весь коментар
26.09.2025 13:02 Відповісти
час створювати коСмічні війська
показати весь коментар
26.09.2025 13:03 Відповісти
не совсем правильно написано... это вид (а не род) войск в составе Воздушных сил
показати весь коментар
26.09.2025 13:05 Відповісти
Знов патужність вилазе
показати весь коментар
26.09.2025 13:05 Відповісти
А вид нових військ по списанню яєць на мільярди не створили? А чому б не назвати Асфальтними військами, які сьогодні продовжують "велике будівництво" і будуть нові дороги за бюджет країни?
показати весь коментар
26.09.2025 13:36 Відповісти
Грьобані зелені недоумки! Після коксу так і пре заснувати Жіночі Пінно-Саунні Штурмові корпуси - вже мабуть якась стройова сосна приміряє генеральскі лампаси на кружевні трюселя...
показати весь коментар
26.09.2025 14:18 Відповісти
Своїм геералам---нові штаби Старі підрозділи неукомплектовані по штату,а ми все щось створюємо.
показати весь коментар
26.09.2025 14:30 Відповісти