6511 відвідувач онлайн

У Генштабі підтвердили ураження Афіпського НПЗ у Краснодарському краї

Генштаб про ураження Афіпського НПЗ у Краснодарському краї

Сили оборони вночі вразили потужності Афіпського нафтопереробного заводу. Ступінь ушкоджень та наслідки уточнюються.

Як інформує Цензор.НЕТ, це підтвердили у Генштабі ЗСУ.

"У рамках зниження наступального потенціалу противника та ускладнення постачання пального і боєприпасів до військових частин окупантів, у ніч на 26 вересня підрозділи Сил безпілотних систем Збройних Сил України, у взаємодії з іншими складовими Сил оборони, уразили потужності Афіпського нафтопереробного заводу", - йдеться в повідомленні.

Підприємство спеціалізується на виробництві бензину, дизелю та авіаційного гасу; його річна потужність переробки становить близько 6,25 млн тонн.

За даними Генштабу, НПЗ забезпечував потреби окупаційних військ РФ. Ступінь і деталі пошкоджень наразі уточнюються.

"Сили оборони і надалі вживатимуть заходів для підриву наступального потенціалу російських загарбників та змушення російської федерації припинити збройну агресію проти України",  - зазначили у Генштабі.

Нагадаємо, у ніч на 26 вересня БпЛА влучили в одну з технологічних установок заводу, спричинивши пожежу на площі 30 квадратних метрів. За повідомленням місцевої влади, постраждалих немає, а пожежу вже ліквідовано. На місці події працюють оперативні та спеціальні служби.

Топ коментарі
+5
Дякуємо ЗСУ!
показати весь коментар
26.09.2025 14:15 Відповісти
+3
Кацапи, здавайтеся. Бо ще пару місяців таких санкцій і не тільки кацапська армія, а й увесь кацапстан буде їздити на віслюках...
показати весь коментар
26.09.2025 14:22 Відповісти
+2
Дякуємо Захисникам України та їх Родинам!!
Памятаймо, про підготовку осіб з Урядового кварталу до шашликів та запареної Мівіни арестовичем на Банковій!!
показати весь коментар
26.09.2025 14:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дякуємо Захисникам України та їх Родинам!!
Памятаймо, про підготовку осіб з Урядового кварталу до шашликів та запареної Мівіни арестовичем на Банковій!!
показати весь коментар
26.09.2025 14:14 Відповісти
Так. І дуже добре, що особи з Урядового кварталу не знають, куди пуляють Захисники України.
показати весь коментар
26.09.2025 14:20 Відповісти
Дякуємо ЗСУ!
показати весь коментар
26.09.2025 14:15 Відповісти
Кацапи, здавайтеся. Бо ще пару місяців таких санкцій і не тільки кацапська армія, а й увесь кацапстан буде їздити на віслюках...
показати весь коментар
26.09.2025 14:22 Відповісти
30 квадратных метров ?
Это меньше моей маленькой квартиры
То есть кацапы нам взорвали Каховскую ГЭС
Тэцы
А мы им в ответ - меньше моей квартиры подожгли
Достойный ответ врагу!!!!!!
показати весь коментар
26.09.2025 14:28 Відповісти
та да, кацапи ж брехать не стануть
показати весь коментар
26.09.2025 14:41 Відповісти
35 метров?
показати весь коментар
26.09.2025 14:44 Відповісти
ви правда довіряєте офіційним російькім ЗМІ?
показати весь коментар
26.09.2025 18:57 Відповісти
Я не читаю российские СМИ
Информацию РАЗМЕСТИЛ ЦЕНЗОР
В чем состоит работа профессиональных журналистов?
Найти информацию
И проверить ее достоверность
И не размещать НЕПРОВЕРЕННУЮ
Или разместить ОПРОВЕРЖЕНИЕ!!!!!!
В статье я не увидела ОПРОВЕРЖЕНИЯ
А вы его увидели ?
И что же в нем написано?
Какая там указана цифра?
Очень интересно
Поделитесь....
показати весь коментар
26.09.2025 19:22 Відповісти
вчіться працювати з інформацією, яку надають вам ЗМІ, навіть якщо це Цензор. У новині є пряме посилання. Переходите по ньому і читаєте: Росіяни стверджують, що пожежа спалахнула нібито через "падіння фрагментів БПЛА"."Уламки безпілотника впали на одну з установок. Постраждалих немає. Сталося загоряння на площі 30 кв. метрів, яке вже ліквідували. На місці працюють оперативні та спеціальні служби", - йдеться у повідомленні. Джерело: https://censor.net/ua/n3576238
Тобто ще раз уважно - росіяни стверджують...
Можете зайти на інші ресури, де є відео пожежі, щоб зрозуміти брехню про 30 ківдратних метрів після влучання дрона в утановку, яка займає площу в один гектар, і в якій знаходиться суміш вуглеводородних сполук під високим тиском і температурою.
Не дозволяйте щоби вами маніпулювали через інформацію, навіть якщо це Цензор. Вчіться відноситись критично, і не чекати поки вам у мозок вкладуть спростування. А може і не вкладуть, бо Цензор вам/нам/мені не зобовязаний цього робити.
показати весь коментар
26.09.2025 20:15 Відповісти
Я вы не почувствовали в моем посте некую долю иронии?
Она же очевидна
Когда я пишу про 30 метров моей квартиры
Я не иронизирую ,когда пишу про Каховскую ГЭС
И я не понимаю,почему мы не мстим за подобное
Война требует зеркального ответа
И за ГЭС
И за все украинские ТЭЦ
Я не считаю удары по НПЗ зеркальным ответом
Сейчас на России во многих городах снег уже
Можно обойтись без бензина м
А вот без тепла в домах - ГАПЛЫК !!!!!!
Вот и надо делать - ГАПЛЫК!!!!
Нельзя воевать за жизнь - в белых перчатках
Мерсикая....
показати весь коментар
26.09.2025 20:22 Відповісти
ні не відчув. Тут на форумі є цілий загін дописувачів, які регулярно без усілякої іронії пишуть про "вибиті шибки", а інша половина їх залюбки в екстазі підтримує.
По ******* ми бити не будемо, бо по перше їх не можно зруйнувати ззовні, а по друге ураження гідроенергетики, як і ураження ТЕЦ неоднозначно буде сприйнято нашими партнерами на Заході, від яких ми залежимо у постачанні зброї, обладнання , комплектуючих, технологій та фінансової підтримки. Тому цього не буде. Виключення по ТЕЦ можуть бути тільки якщо конкретна ТЕЦ працює тільки для постачання енергії та тепла для підприємства, яке входить до ВПК рф.
Але якщо рф з холодами буде намагатиь створити знов у нас енергетичний колапс, то я не виключаю у відповідь уражень низки російьких ДРЕС, наприклад Конаковської, Каширськох, Новочеркаської тощо.
показати весь коментар
26.09.2025 20:54 Відповісти
Респект!!!!!
Вы - один из самых интересных людей на Цензоре
Люблю читать ваши посты
Берегите себя!
Тихой ночи и спокойных выходных!
показати весь коментар
26.09.2025 20:58 Відповісти
Дякую.
Навзаєм.
показати весь коментар
26.09.2025 21:21 Відповісти
Доречі ви якось ьогодня однчасно з DL порівняли площу пожежі на НПЗ з площею своєї квартири )
Докладніше тут - https://dl-news.defence-line.org/?p=65856
показати весь коментар
27.09.2025 00:01 Відповісти
Японцы нанесли США страшный удар
По Перл- Харбор
США ответили еще более страшным ударом
Ядерным
Ответ на удар всегда должен быть страшнее
Только это останавливает того,кто начал первым