9966 відвідувачів онлайн

Парламентські вибори у Молдові: оброблено понад 90% бюлетенів, лідирує партія Маї Санду PAS

Молдова вибори: лідирує партія Санду "PAS"

У Молдові оброблено понад 91% бюлетенів на парламентських виборах. Про це інформує Цензор.НЕТ з посиланням на дані ЦВК Молдови. 

Наразі лідирує правляча партія президента Маї Санду. Партія "Дія і солідарність" (PAS) отримує 46,46% голосів, а проросійський "Патріотичний блок" – 26,74%.

Читайте на "Цензор.НЕТ": МЗС Румунії: Москва хоче позбавити молдован права самостійно обирати майбутнє

Інші політичні сили, зокрема "Альтернатива", PPDA та "Наша партія", набирають від 5,6% до 8,6% голосів. Решта партій отримують менше ніж 1% підтримки.

Явка під час виборів у Молдові виявилася дещо нижчою, ніж під час другого туру президентських виборів 2024 року: торік проголосували 1 млн 683 тисячі громадян, а цьогоріч - 1 млн 591 тисяча. ЦВК країни  визнала вибори до парламенту такими, що відбулися.

Топ коментарі
+30
Якби у нас ватні регіони насолоддувались життям замість того, щоб серити в урни...
показати весь коментар
29.09.2025 01:27 Відповісти
+21
Десь я вже чув про "Яка різниця..." у 2019 році на виборах в Україні і про мерзотників і бариг теж.На кого процюєш?
показати весь коментар
29.09.2025 05:08 Відповісти
+16
Слава Богу!
показати весь коментар
29.09.2025 01:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
На виборах у Молдові проросійські регіони дали нижчу явку, що дозволило партії влади отримати більше.
показати весь коментар
29.09.2025 01:15 Відповісти
Якби у нас ватні регіони насолоддувались життям замість того, щоб серити в урни...
показати весь коментар
29.09.2025 01:27 Відповісти
Молдова має проросійський сепаратистський анклав Придністров'я вздовж кордону з Україною, де присутні російські війська.

Мешканці цієї частини мають молдовські паспорти, але їм доводиться перетинати річку Дністер, щоб проголосувати.
показати весь коментар
29.09.2025 01:37 Відповісти
Bажливим фактором є понад 270 000 виборців, які взяли участь у голосуванні у переважно прозахідній діаспорі.
показати весь коментар
29.09.2025 01:39 Відповісти
Там Гагаузія ще більш ватна ніж Придністров'я. І через Дністер їхати не треба
показати весь коментар
29.09.2025 02:18 Відповісти
А мости чомусь виявилися закритими на ремонт, саме під час виборів.
показати весь коментар
29.09.2025 09:24 Відповісти
Підготовка до зими тому що.
показати весь коментар
29.09.2025 12:07 Відповісти
Супер
показати весь коментар
29.09.2025 01:17 Відповісти
Great! At least some good news.
показати весь коментар
29.09.2025 01:18 Відповісти
Слава Богу!
показати весь коментар
29.09.2025 01:22 Відповісти
Фуууух! Якось треба тепер позбавитись від тієї клоаки, того сраного Придністровʼя. Хватить з нас і так прибацаних сусідів навколо
показати весь коментар
29.09.2025 01:37 Відповісти
В Молдови лише 2 сусіди - Румунія та Україна.

Навіть цікаво стало - яку/які з цих країн вважаєте "прибацаною"?

Сподіваюсь тих, хто вже 3 роки сситься збивати дрони і ракети засрашки, які залітають до них в країну?
показати весь коментар
29.09.2025 01:42 Відповісти
Марина про Україну баїть, бо вона українка. Так, Марино?
показати весь коментар
29.09.2025 04:20 Відповісти
Нет,она про ******** Московию,откуда ты родом. Ты в курсе,что ,,пацан,, происходит от еврейского ,,поц,,-,,член,,. Так что ты получается ,,законный член,, ? Или вернее ,, законный х...й,,.😁😁😁
показати весь коментар
29.09.2025 08:05 Відповісти
Та там багато таких прикладів, коли засрашинці тупо не знають, звідки взялися ті слова, якими вони зараз бездумно користуються.

Ну, наприклад: слово "рєбята". Це слово на засрашці зараз означає типу "група молодих людей, хлопців та/або дівчат". А історія цього слова така, що воно використовувалось правлячим класом (дворянами/поміщиками) засрашки на протязі 300 років для зазначення груп рабів ("крєпостних", або узагальнено - "підлеглих") - і ні для чого іншого.
показати весь коментар
29.09.2025 10:16 Відповісти
Відразу видно ЕКСПЕРДА по цих питаннях.
показати весь коментар
29.09.2025 12:09 Відповісти
І прибацане *придністров'я*. Не треба прикидатись шлангами. Уже доприкидались.
показати весь коментар
29.09.2025 07:25 Відповісти
Придністров'я - не "сусід", це сепаратистський анклав, підтримуваний військово засрашкою (там досі 2 бати засрашинські, контролюють залишки складів військової техніки та ***********), який юридично є частиною Молдови. І навіть в цих виборах - цей анклав приймав участь та голосував. Звісно, за додона.

Тож не треба прикидатись шлангом і породжувати суттєвості там, де їх не існує. Принаймні юридично. Фізично воно там існує допоки засрашка у змозі їх фінансувати, а ця здатність стала під великий сумнів зимою 2024/2025 років. Якщо ви не знаєте, зараз Придністров'я, на відміну від всіх попередніх років, енергоносії від засрашки отримує "в кредит", через компанію в ОАЕ. А раніше вони фактично дарувалися, з перманентними спробами "повісити" борги за ці енергоносії на уряд Молдови. Нескінчено це відбуватися точно не буде. А враховуючи діяльность СОУ зі знищення експортного потенціалу засрашки і доступності для дронів ЗСУ всієї інфраструткури всіх тих "голубих потоків" ... Ну, ви зрозуміли - там достатньо Туреччині оком кліпнути "вже не потрібні вони нам" - і експорт зупиниться через тиждень...
показати весь коментар
29.09.2025 10:25 Відповісти
Добре, що отакі приблуди95 в Молдові, програли!!!
Чистити треба Молдованам московитів ******, чемодан, вокзал, ******!!
показати весь коментар
29.09.2025 01:38 Відповісти
Оброблено 96%.

PAS -> 48.40%

І відсоток за PAS, росте потроху.

Вже не примарною є вірогідність, що PAS самотужки сформує парламентську більшість. Або їй знадобиться буквально 1-2 "тушки". Бо, за відгуками, всі інші партії там - різного ступеню чорти.
показати весь коментар
29.09.2025 01:40 Відповісти
покращяня сайту не збулося...
показати весь коментар
29.09.2025 01:45 Відповісти
Тим часом Москва заявила про перемогу «опозиції».
показати весь коментар
29.09.2025 02:04 Відповісти
Опозиція перемогла на дільницях у Росії та Придністров'ї.
показати весь коментар
29.09.2025 02:15 Відповісти
і в Гагаузії
показати весь коментар
29.09.2025 02:20 Відповісти
Та, уже, мабуть, і до гагаузів "дійшло", що те "Солнце в небе", яке їм обіцяли їх лідери - "Великая прекрасная Рассия", насправді - "старый долбаный фанарь", у придорожному туалеті...
показати весь коментар
29.09.2025 02:31 Відповісти
не дійшло
https://t.me/rian_ru/319141
показати весь коментар
29.09.2025 02:39 Відповісти
показати весь коментар
29.09.2025 02:18 Відповісти
Вибори в Молдові.
Станом на 2:30 Оброблено/підраховано 97,5% дільниць. Результати:
- Блок PAS (М.Санду) - вже 49,32%. Це - 53 місця в парламенті з 101.
- Блок Patriotic (Додон) - 24,72%
- Блок "ALTERNATIVA" - 8,12%. Шрайк їх характеризує так: "зашифрованные ******". Тобто - антиСанду, антиЄС, зашифровані касапи. Очевидно, в парламент проходить.
- Партія PARTIDUL NOSTRU ("Наша партія" Усатого) - 6,25%, але він знижується. Шрайк: "Усатый может поддержать правительство Санду."
- Партія Partidul politic "Democraţia Acasă" ("Демократія вдома") - 5,66% - і також знижується. Шрайк їх називає уніаністами (прихильниками об'єднання з Румунією), але в них особливість: антиЄС, антиСанду, далі характеристика Шрайка "партнеры ****** Симиона (румуна), против которого мы болели на румынских выборах. Они будут валить Санду. Перед голосованием рейтинг унионистов был 2-3%. То, что они набирают заметно больше, говорит о том, что пророссийской сетке избирателей дали команду голосовать за них."
Обидві ці партії, очевидно, в парламент проходять.
показати весь коментар
29.09.2025 02:31 Відповісти
Ще залишається відкритим питання, чи натягнеться з Європи для PAS 54-те місце в парламенті.
показати весь коментар
29.09.2025 02:34 Відповісти
Все.
Оброблено 99,4% дільниць
Результати (тих, які проходять бар'єр):
- Блок PAS (М.Санду) - вже 49,95%. Це - 54 місця в парламенті з 101.
- Блок Patriotic (Додон) - 24,31%, 26 місць
- Блок "ALTERNATIVA" - 8,00%, 8 місць
- Партія PARTIDUL NOSTRU ("Наша партія" Усатого) - 6,22%, 7місць
- Партія Partidul politic "Democraţia Acasă" ("Демократія вдома") - 5,64%, 6 місць
Проценти можуть змінитися, але розподіл місць - остаточно визначився
показати весь коментар
29.09.2025 07:06 Відповісти
26+8+7+6=47
Санду - 54.
Тобто 53/46.
Слабка перевага проєвропейських сил.
Тільки одне тішить: могло бути набагато гірше.
показати весь коментар
29.09.2025 08:33 Відповісти
А де активісти х..... Шор і Усатий? За інфою сайту ВЧК-ОГПУ у 5 службі ФСБ змінили куратора по Молдові і Сєвєро--западу, то і ці два бесарабські Остапи щезли, а інші пишуть пояснення -гдє дєньгі Зін. Отого такі плачевні результати для ФСБ.
показати весь коментар
29.09.2025 02:46 Відповісти
Рашистів погоняли - ось вам і результат.
показати весь коментар
29.09.2025 03:46 Відповісти
Скільки років як собаки гризуться за нещасні республіки. Цю патологічну одержимість Заходу совком лише психіатрія може пояснити.
показати весь коментар
29.09.2025 04:06 Відповісти
Тай головне, якщо після виборів підуть усіякі підори з плакатами -мы не согласны, верните нашу победу, хотим домой в соссию, то треба буде не міндальничати з ними, а піздити жорстко, та давати великі сроки, чи висилати нахер в лаптестан,,тіко так, інакше бути не може. Добро теж має мати і силу і рішучість.
показати весь коментар
29.09.2025 04:12 Відповісти
Сподіваюся молдаванам вистачить мудрості заспокоїтися і просто жити. Яка різниця який мерзотник сидить на троні. Зараз для будь-якої країни краще щоб про неї всі забули.
показати весь коментар
29.09.2025 04:18 Відповісти
Десь я вже чув про "Яка різниця..." у 2019 році на виборах в Україні і про мерзотників і бариг теж.На кого процюєш?
показати весь коментар
29.09.2025 05:08 Відповісти
Та то підсадне
показати весь коментар
29.09.2025 07:09 Відповісти
Рюзьке мір йде НАХ..
показати весь коментар
29.09.2025 04:25 Відповісти
Правильный выбор сделали молдаване! Поближе к цивилизации. Подальше от путинской канализации!
показати весь коментар
29.09.2025 04:26 Відповісти
показати весь коментар
29.09.2025 05:14 Відповісти
Все йде за планом Майї "51%" Санду.
показати весь коментар
29.09.2025 05:28 Відповісти
52 мандатів у парламенті нового скликання.
показати весь коментар
29.09.2025 05:44 Відповісти
ні, мінімум 53 зі 101. А, може і 54... ще залишилось занести результати з 22-х закордоних дільниць. Для 54-го місця не вистачає чуть більше 0,1%
показати весь коментар
29.09.2025 06:30 Відповісти
Все.
Оброблено 99,4% дільниць
Результати (тих, які проходять бар'єр):
показати весь коментар
29.09.2025 07:07 Відповісти
Супер
показати весь коментар
29.09.2025 07:11 Відповісти
Молодці Молдова, вибрали проєвропейську і промолдовську силу. А наш нарід і нарід США вибрали популістів і брехунів.
показати весь коментар
29.09.2025 06:05 Відповісти
показати весь коментар
29.09.2025 07:01 Відповісти
51 на 49 - це молодці ? Трясця, це майже нічия з комуняками.
показати весь коментар
29.09.2025 09:37 Відповісти
а 25 на 73?
показати весь коментар
29.09.2025 10:34 Відповісти
Які молодці молдавани, вчаться на чужих помилках.
А zeбуїнчиків і кривава війна не навчила викидати zeлене л@йно з хати(
показати весь коментар
29.09.2025 07:09 Відповісти
Чудово!!!! під..рів не вистачило, путінських...в Молдові...Скінчилися... Дадон в дупі
показати весь коментар
29.09.2025 07:16 Відповісти
Молдавани розумніші українців
показати весь коментар
29.09.2025 07:20 Відповісти
все правильно зробили
і тих овець з Придністров"я прикрили
а тепер ті проросійські партії спіймати на
фінансуванні з росії
і закрити нахер.
Так потрібно робити по всій Європі.
Ультраправі- це вкид росії,
користуючись демократичними приципами,
рашка хоче розвалювати Європу зсередини
Все, що треба робити - доказувати субсидії з росії,
державну зраду,
хапати на гарячому і запроторювати куди слід.
показати весь коментар
29.09.2025 07:28 Відповісти
Прозапас-

В Молдові не обрали "монобільшість какой разніци" - тому "договаріваться посєрєдінє" ні з ким не будуть, і швидше за все вступлять в ЄС набагато раніше за різних потужних фантазерів.

Там з нашої війни зробили вірні висновки задовго до 2022 року, а ми чомусь "до сіх пор нє".
показати весь коментар
29.09.2025 07:43 Відповісти
Цікаво чи ще будуть актуальні в українців анекдоти про недолугість молдаван.
показати весь коментар
29.09.2025 10:01 Відповісти
Кремль повторює... - "можєм повторіть"

Пам'ятаєте "Донбас никто не слышит!"?

Россия «освободила» Донецк и некоторые другие города Донбасса - но не смогла провести жителям воду. Жители жалуются Путину на гуманитарную и экологическую катастрофу.

Еще раньше Россия "освободила" и Крым от воды...

Однак частина населення "освобожденных" територий не визнає своєї участі у "освобождении", своєї вини в тому що сталося...

https://meduza.io/feature/2025/09/26/vodu-dayut-raz-v-tri-dnya-eto-uslovnoe-vremya?fbclid=IwY2xjawNG79pleHRuA2FlbQIxMABicmlkETFLODdLSzRBSGxKbGxQWEthAR5C9KwwJrVy5HlVM3EEPRWYxzXGTfP4wjvL3e7zarA8fZayb-7aHYMzR3hreQ_aem_6ZNtSmBXcuwXK9NqL-YWhA
показати весь коментар
29.09.2025 07:56 Відповісти
молдованні думають про своє сьогодні та майбутьнє для своїх дітей ,їм сподобалося жити добре та без крові ...українцям це не сподобалося в 19 р , кожному свій прапор в руки...кому 🤡 , кому мир та добробут !...
показати весь коментар
29.09.2025 08:23 Відповісти
Як несподівано....