4020 відвідувачів онлайн

Міноборони може отримати доступ до держреєстрів для уточнення даних резервістів, - Сухопутні війська

Дані резервістів: Міноборони може отримати доступ до реєстрів

Міністерство оборони України може отримати доступ до державних реєстрів, щоб уточнити певні дані резервістів.

Про це сказав голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в ефірі "Новини.LIVE", інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, йдеться не про нову форму контролю, а про інструмент інформування та систематизації.

"Один із реєстрів, які потенційно можуть бути передані це –– реєстр виборців. Але ми повинні розуміти, що мобілізація –– це не покарання і не примус, це насамперед захист і любов до своєї країни. Ба більше, є критерії відбору в армії, які не відповідають реєстру", - каже Тимочко.

У Сухопутних військах зазначили, що реєстри лише надають інформацію про соціальний статус громадян України, наприклад, чи є людина багатодітним батьком, особою з інвалідністю або з малозабезпеченої родини. Саме ці фактори враховуються під час визначення придатності до служби в армії.

"Паніка навколо теми реєстрів недоречна. У системі "Резерв+" вже зареєструвалися понад 5 мільйонів українців. Це відкритий процес, який допомагає державі розуміти, на кого вона може спиратися", - додав Тимочко.

Топ коментарі
+21
ОФКОРС.......якось так виходить що з приходом ЗЕ у нас всіх суцільні обовязки....АЛЕ самі зелені сволочі нам "нічего не должні"
показати весь коментар
06.10.2025 22:28 Відповісти
+16
По девізу пахне смердящим совком з простроченими сирками у голові
показати весь коментар
06.10.2025 22:35 Відповісти
+9
Захист і любов? Коли людей крутять і пхають в бус, то мотивація нульова.
показати весь коментар
06.10.2025 22:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ОФКОРС.......якось так виходить що з приходом ЗЕ у нас всіх суцільні обовязки....АЛЕ самі зелені сволочі нам "нічего не должні"
показати весь коментар
06.10.2025 22:28 Відповісти
А що ти зробив для війська для держави тільки крадете та просите податки з мінімалки у кращому випадку плотите де робите крадете матеріали інструменти таких як ти на передову або у шахту і щоб від ранку до вечора копав довбав тягав ви біосміття живите як глисти не відрізняєтесь від кацапів аж нічим хіба що мовою та і то більшість таких українську ігнорують як не мадяри так цигани румини поляки та не українці тож запхай свою думку і мовчи
показати весь коментар
06.10.2025 22:46 Відповісти
Ахаха, оце ти "прибитий", незнаючи особисто людини, таке тут заявляти.
показати весь коментар
06.10.2025 22:49 Відповісти
Правильно. Хочеш голосувати- іди воюй
показати весь коментар
06.10.2025 22:29 Відповісти
А ще краще провести бусифікацію прямо на виборчих майданчиках. Щоб на вибори прийшли тільки заброньовані чинуші і наша розумна молодь до 22 рочків
показати весь коментар
06.10.2025 22:32 Відповісти
А якщо не хочеш, то можна не воювати?
показати весь коментар
06.10.2025 22:52 Відповісти
Так-так, для уточнення даних. Насамперед любов до країни. Відкритий процес.
показати весь коментар
06.10.2025 22:31 Відповісти
Ти п'яний, чи що з тобою?
показати весь коментар
06.10.2025 22:53 Відповісти
"Але ми повинні розуміти, що мобілізація -- це не покарання і не примус, це насамперед захист і любов до своєї країни."

Вони хоть чуть що кажуть?
показати весь коментар
06.10.2025 22:33 Відповісти
По девізу пахне смердящим совком з простроченими сирками у голові
показати весь коментар
06.10.2025 22:35 Відповісти
Захист і любов? Коли людей крутять і пхають в бус, то мотивація нульова.
показати весь коментар
06.10.2025 22:35 Відповісти
Ну, насправді мотивація у тих людей й так була відсутня, бо усі у кого вона була вже давно у ВСУ. Та й відсутність дієвого механізму подальшої мотивації на кшталт обнуленій у московитів робить бусифікацію малокорисною, бо переважна більшість сзчесне ще до потрапляння на фронт.
показати весь коментар
06.10.2025 23:17 Відповісти
Який реестр виборців? Вони у звичайному реестрі ладу не можуть навести.. тим паче навіть вони подивляться той реестр і що? Повістки розішлють? Так по перше ніхто не прийде вже за ними, в по друге, багато оцих виборців за кордоном.. махровим совком з Міноборони так і тхне, мабуть м'ясо закінчується в окопи ніким вже закривати..
показати весь коментар
06.10.2025 22:37 Відповісти
Красти хочеться - це єдине бажання тих істот. А скільки загине, скільки країни буде зруйновано їх не цікавить.
показати весь коментар
06.10.2025 22:57 Відповісти
Хто голосовав за Зеленьського нічого хвилюватись, пістоватих в армію не беруть максимум в ТSSКА
показати весь коментар
06.10.2025 22:59 Відповісти
У вас идиотов военкоматы были. Там все реестры на всех военнообязанных со школьной скамьи. Вы ж в угаре турбо режима все развалили и упразднили, но мозгов создать новое и рабочее ума не хватило.
показати весь коментар
06.10.2025 23:04 Відповісти
Навіть не берусь здогадатись, яким чином мясирські по реєстру виборців встановлять, що я останній хрін без солі доїдаю і від патріотичної муйні для охлосу я ще далі, чим верховний говнокомандуючий зі своїми міндічами і шефірами. Щось мені підказує, що за патріотичне гасло "не покарання і не примус, це насамперед захист і любов до своєї країни" йому навіть його скумбрія не дасть, скільки не лякай її бурятами з пляшками.
показати весь коментар
06.10.2025 23:32 Відповісти
Міноборони України це совок зразка 70-80 років в більшій степені, до ******** армії США і навіть до НАТО як до Китаю раком.
показати весь коментар
07.10.2025 00:38 Відповісти
"У системі "Резерв+" вже зареєструвалися понад 5 мільйонів українців" - і що, вони всі мають відстрочки? Ні? То навіщо тоді по вулицям їздять буси з ухилянтами в балаклавах, котрі "з любов'ю" виловлюють випадкових перехожих?
показати весь коментар
07.10.2025 08:46 Відповісти