11720 відвідувачів онлайн

Трамп про постачання Україні ракет Tomahawk: Я певною мірою ухвалив рішення

трамп

Американський лідер Дональд Трамп заявив, що "певною мірою" ухвалив рішення щодо відправки ракет Tomahawk в Україну.

Про це він сказав під час спілкування з пресою в Білому домі, повідомляє Цензор.НЕТ. 

Однак остаточне рішення, за словами Трампа, залежатиме від того, як Україна планує використовувати ці далекобійні ракети.

"Я задам кілька питань. Я не шукаю ескалації... Я хочу з'ясувати, що вони з ними зроблять, куди вони їх відправлять. Мені б довелося поставити це питання", - сказав глава Білого дому. 

Він також вкотре заявив, що "жахлива" війна РФ проти України ніколи б не мала починатися.

Нагадаємо, що раніше видання The Wall Street Journal із посиланням на два джерела писало, що президент США Дональд Трамп повідомив українському президенту Володимиру Зеленському, що він готовий зняти обмеження на використання Україною американської зброї великої дальності для завдання ударів по території Росії.

Віцепрезидент США Джей Ді Венс в інтервʼю Fox News заявив, що в адміністрації президента США Дональда Трампа ведуть обговорення про потенційне надання Україні ракет Tomahawk.

Також Келлог заявив, що Білий дім та безпосередньо президент США не заперечують проти атак України на цілі, що розташовані в глибині Росії.

Топ коментарі
+20
Щоб коментувати заяви Трампа, треба бути психіатром із захищеною дисертацією не нижче докторської.
показати весь коментар
07.10.2025 00:21 Відповісти
+18
щось не дуже віриться, або чи може через два три тижня ?
показати весь коментар
07.10.2025 00:10 Відповісти
+15
показати весь коментар
07.10.2025 00:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
…і воно негативне
показати весь коментар
07.10.2025 00:06 Відповісти
Сказав, що перед відправкою хоче дізнатися, по яких цілях будуть використовуватися, значить не негативне.
показати весь коментар
07.10.2025 00:07 Відповісти
Як там в анекдоті? І ви кажіть.
показати весь коментар
07.10.2025 00:56 Відповісти
а наші й самі не знають як їх будуть використовувати - бо у нас все одно нема з чого їх запускати. Краще б рудий дав нам грошима на фламінго
показати весь коментар
07.10.2025 01:04 Відповісти
а про наземні пускові установки не чув? чи гадаєш якщо передадуть ракети, то без установок?
показати весь коментар
07.10.2025 06:56 Відповісти
старі наземні установки Грифон порізали ще 35 років тому по договору ДРСМД. Нові установки Тифон тільки но почали випускати і їх в американців всього дві батареї. А в черзі на них вже стоять японці і німці - тому років через 5-10 може і для нас зроблять
показати весь коментар
07.10.2025 08:47 Відповісти
Хто бачив ці "Фламінго" крім макету у сараї?
показати весь коментар
07.10.2025 08:25 Відповісти
Позавчора рознесли нпз та вирубили світло у белгороді саме Фламінго.
Наберіть у гуглі слова "нпз фламиінго" та милуйтесь. І ні, це не тільки марафон!
показати весь коментар
07.10.2025 09:35 Відповісти
Такий великий в в казки віреш...кумедний....
показати весь коментар
07.10.2025 09:56 Відповісти
По Білгороду бьють Хаймарсами, Трамп дозволив. А на НПЗ горить цистерна, це ж вже було.
показати весь коментар
07.10.2025 12:57 Відповісти
певною мірою ухвалив рішення у ситуації з рудим це як..

якщо б дєдушка був бабушкой, то вона була б трішки вагітною

.
показати весь коментар
07.10.2025 03:26 Відповісти
це як із його джавелінами -

ви можете міцно тримати томагавки в руках, але не застосовувати
показати весь коментар
07.10.2025 03:29 Відповісти
спочатку ні - потім так - як із його джавелінами
показати весь коментар
07.10.2025 11:44 Відповісти
та він багато чого ух! хвалив ))
показати весь коментар
07.10.2025 00:08 Відповісти
Цікаво, яйка якої назви тепер будуть заважати нашому танцору в Потужній Перемозі?
показати весь коментар
07.10.2025 00:08 Відповісти
щось не дуже віриться, або чи може через два три тижня ?
показати весь коментар
07.10.2025 00:10 Відповісти
Дайте йому сто днів!
показати весь коментар
07.10.2025 08:21 Відповісти
Буде непогано якщо надійдуть та не 3-5 шт./півроку, хоча й 3-5 вже краще ніж нічого.
показати весь коментар
07.10.2025 00:10 Відповісти
Але це не точно.
показати весь коментар
07.10.2025 00:11 Відповісти
ніфіга собі...

Втім, в цтого типа заяви і справи знаходяться мало не в різних галактиках. Мінімум - на відстані від Землі до Марсу, з десяток календарних років на космічній швидкості.

Розпочне Україна бомбардувати касапів Томагавками (можливо, німецькими Таурусами) - тоді повірю.
показати весь коментар
07.10.2025 00:13 Відповісти
В ці ігри можна грати по різному. Наприклад, раптово виявиться, що в Україні виробництво ракет Фламінго таки є, попри всі інсінуації недорозичливців величного хєрограя та його дружбанів з "кварталу95" що раптово стали виробниками дронів та ракет. І тепер теє виробництво дозволяє кожен день парою штучок Фламінго лупити по НПЗ за Уралом - Є-бург, Омск, Тюмень, Челябінськ.

А що хтось там з боліт буде волати "які нахєр Фламінго, це ж натуральні Томагавки, ось і жменя детальок, зібрана пінцетом з дуп уражених робітників НПЗ" - так тюху на них. Пфе, які ще Томагавки - на них же дозволу стріляти не давали. А от Фламінгою - стрілятимемо куди захочемо.
показати весь коментар
07.10.2025 10:27 Відповісти
Це ж Деменцій! У нього "обіцянка-цяцянка - дурному забава".
показати весь коментар
07.10.2025 00:15 Відповісти
Трамп оголошує з Овального кабінету, що він прийняв рішення надати Україні крилаті ракети наземного базування BGM-109 «Tomahawk» (TLAM), радіус дії яких становить від 500 до 1500 миль, але зазначає, що у нього ще є деякі питання щодо того, як вони будуть використовуватися і які російські цілі будуть уражені Збройними силами України.
показати весь коментар
07.10.2025 00:16 Відповісти
radiosvoboda.org

Трамп заявив 6 жовтня, що він «нібито» («sort of» англійською мовою) ухвалив рішення, чи постачати ракети «Томагавк» Україні. Із висловлювання Трампа наразі неможливо зробити висновок, яким саме було це рішення - позитивним чи негативним для Києва.

«Я думаю, що хочу дізнатися, що вони з ними робитимуть. Куди вони їх надсилатимуть? Гадаю, мені довелося б поставити це питання», - сказав президент США журналістам в Овальному кабінеті Білого дому.
показати весь коментар
07.10.2025 00:46 Відповісти
З його висловлювань ніколи не можна зробити висновок.
показати весь коментар
07.10.2025 00:57 Відповісти
"Так, я майже прийняв рішення, значною мірою, якщо подумати. Так, я думаю, що хочу з'ясувати, що вони з ним роблять. Ви знаєте, куди вони їх відправляють? Думаю, я маю поставити це запитання", - відповів Трамп на запитання журналістів, чи будуть США постачати ракети Україні, чи продаватимуть їх НАТО, чи дозволять їм продавати їх Україні.
показати весь коментар
07.10.2025 01:33 Відповісти
В березні 2022 року про те, що Україні постачатимуть Хаймарси - навіть не мріяли.
В червні 2022 року про те, що Україні постачатимуть Леопарди та Абрамси - навіть не мріяли.
Влітку 2022 року те, що Україні постачатимуть F-16 та Петріоти - здалося б ненауковою фантастикою.

Ще 10 місяців тому, взимку 2024/2025 року навіть спроба обговорення "передачі Україні Томагавків" виглядала як божевілля - адміністрація Байдена таке питання категорично не розглядала і не збиралась розглядати.

Аж ось настав жовтень 2025 року. І питання не тільки обговорюється, а є навіть неілюзорна надія, що воно вирішиться схвально для України. Бо для рудого лайна це питання "повісточки", а не "національної безпеки" (бо донині вважалось, що Томагавки - це основа національної безпеки і не може бути розповсюджена за межі "клубу" з США та Великобританії - інші бажаючі, такі як Японія чи Німеччина - вже десятки років стоять в черзі на дозвіл мати таку зброю).
показати весь коментар
07.10.2025 10:35 Відповісти
Хаймарси були при Байдені...не путай хер з морковкою...
показати весь коментар
07.10.2025 13:20 Відповісти
Дає і з рук не пускає!
показати весь коментар
07.10.2025 00:17 Відповісти
Як використовувати? Так, як і планувалось: пофарбувати Томахоуки у рожевий колір, щоби прикинулись вони Фламінгами і не сталось ескалації.
І винесли за одну ніч на пітьмі всі виробничі цехи "шахедів".
показати весь коментар
07.10.2025 00:18 Відповісти
Саме так. Які такі Томагавки по установкам ЕЛОУ-АВТ (чи які там стоять) на Омському НПЗ?!? Ніяких Томагавків туди не літало! То - Фламінги!!!

Збірку шахедів, звісно, хєрачити треба. Але треба розуміти, що то нескладна викруткова збірка. Її легко відновити і легко сховати під землю, якщо будуть хєрачити жорстко по ній. Досвід України - наочний - хєра зо два навіть півтисячі дронів щодня можуть кінцеве виробництво дронів призупинити. Валити в першу чергу треба по хімічним виробництвам (склопластик - виробництво корпусів), кораблям каспійської флотилії (доставка маш.комплектів - двигунів з електронним начинням з Ірану), літакам транспортної авіації (теж може бути організована доставка) - хєра зо два ти збереш шахед, якщо нема з чого збирати. Наступна надзвичайно важлива ціль - підстанції, нафтобази, рухомий склад тепловозів тощо - на гілках транссибу в Тюменській та Омській областях.

Останнє - це ДУЖЕ великий вплив на засрашинську економіку - різке обмеження експорту, різке обмеження імпорту машин і верстатів. Навіть зупинка залізниць тих областей на 5 днів на місяць перевезень - це просто катастрофа була б для засрашинської економіки.
показати весь коментар
07.10.2025 10:48 Відповісти
показати весь коментар
07.10.2025 00:19 Відповісти
Дає час ліліпутіну підготуватися
показати весь коментар
07.10.2025 11:46 Відповісти
Обіцянка - то цяцянка ...
показати весь коментар
07.10.2025 00:20 Відповісти
Щоб коментувати заяви Трампа, треба бути психіатром із захищеною дисертацією не нижче докторської.
показати весь коментар
07.10.2025 00:21 Відповісти
Хай не хвилюється - одразу роз'їпем кремль і ніякої ескалації.
показати весь коментар
07.10.2025 00:21 Відповісти
Це наводить на думки, що фламігни - всеж не тільки на папері існують. Як я казав раніше, якщо Україна зможе виробляти власні крилаті ракети, то поставки іноземних крилатих ракет більше не буде табу. Бо вони вже не будуть ексклюзивом. Так можна скоро почути і про торуси.
показати весь коментар
07.10.2025 00:22 Відповісти
Треба ще трохи почекати і перемога не за горами.
показати весь коментар
07.10.2025 00:23 Відповісти
Ну, такого я не казав. Але масове застосування крилатих ракет по території раїсі суттєво збільшить вартість ведення війни для них.
показати весь коментар
07.10.2025 00:29 Відповісти
Перед вторгненням в Україну Росія перевела всі активи Фонду національного добробуту в юані (60%) та золото (40%).
Зараз можна сказати, що це було свідченням того, що Росія готувалася до посилення економічного тиску з боку Заходу.
Станом на 1 березня 2025 року золоті резерви Росії оцінюються приблизно у 217,4 мільярда доларів США, при цьому золото становить 34,4% від загальних валютних резервів країни.
Збільшення золотих резервів було значним, зрісши на 72% з початку війни в Україні, що допомогло Росії компенсувати збитки від заморожених активів.
показати весь коментар
07.10.2025 02:58 Відповісти
Вартість унції золота за рік зросла практично на 50%.
Останніми днями зростання прискорилося на тлі шатдауну в США. Минулого тижня рекорд оновлювався три дні поспіль, а 6 жовтня ціна наблизилася до 4 тисяч доларів за унцію.
показати весь коментар
07.10.2025 02:59 Відповісти
Да уж, несмотря на все расходы и потери связанные с войной и санкциями, смогли увеличить свои золотовалютные резервы на две трети... даже не знаю что и думать
показати весь коментар
07.10.2025 03:27 Відповісти
А ти не думай - ти перевіряй брехню. В складі ФНБ засрашки з 01.01.2024 - 50% це акції засрашинських державних збиткових компаній. "Вартість" яких - просто намальована. 20% - це юані, які уряд КНР не дозволяє НІЯК використовувати, бо це не справжні паперові гроші чи гроші в банках, це "електронні Юані", які без дозволу КНР НІЯК не використаєш. А КНР не дозволяє нічого з ними робити - навіть використати як "залог" для випуску облігації в юанях.

Тож з реальних цінностей там аж золото, яке неможливо в "товарних кількостях" продавати - і санкції, і ринок рухне. Монетарне золото продати десятками тон під санкціями - фізично дуже важко. Вони і не продають. Друкують гроші. Саме тому в них стагфляція.
показати весь коментар
07.10.2025 11:12 Відповісти
Відверто брешеш.

Враховуючи те, що 50%+ ФНБ знерухомлена у вигляді "золото" (ніхто його напряму в розрахунках не використовує, а сотні тон продати - неможливо навіть "не дуже швидко") та "юані" (уряд КНР не дозволяє ті мільярди юанів використовувати на закупівлі і навіть не дозволяє засрашинцям випускати облігації під заставу тих юанів) - то реальна користь від ФНБ десь біляплінтусна. Чому, спитає недосвічений оглядач? Та тому, що інші 50% - це не гроші давно - гроші вже звідти давно спи*жені. Тепер 50% ФНБ складають ... акції. Акції Ростєлєкома, Россєтєй, Запсібнєфтєхіма тощо.

Відкриваємо джерела і читаємо: на кінець 2021 року частка Євро в ФНБ складала 40%, частка юаня - 30%, частка золота - 20%, частка японської йєни - 5%.

Динаміка вартості "коштів в ФНБ", офіційна, в срублях:
* станом на 01.01.2022 - 13.5 трильйонів. Курс срубля - 76,5 за 1 долар
* станом на 01.10.2025 - 13 трильйонів. Курс срубля - 82.2 за 1 долар.

Таким чином, навіть за офіційною статистикою засрашинського ЦБ - їхній ФНБ скоротився в рублях на 500 мільярдів срублів. А в перерахунку на долари загальної оцінки вартості - вартість "активів ФНБ" на 11% скоротилась в баксах. І слід враховувати - що вартість 50% ФНБ - просто намальована

Тож ти, Victor Litarchuk , кінчене брехло. Буквально кожне слово в твоєму пості - брехня.
показати весь коментар
07.10.2025 11:08 Відповісти
Триндіння про українські ракети знімає табу на триндіння про іноземні ракети.
показати весь коментар
07.10.2025 00:37 Відповісти
Нажаль, на сьогодні саме так.
показати весь коментар
07.10.2025 01:18 Відповісти
Насправді - я дуже задоволений, що ніхто достеменно наразі не може довести як використання в бою "Фламінго", так і їх відсутність у війську! Саме оця невизначеність і називається "Туманом війни", коли ворог не розуміє, що він має очікувати!
показати весь коментар
07.10.2025 01:23 Відповісти
показати весь коментар
07.10.2025 00:23 Відповісти
Пока это расторговки словами.
Другими словами - словесная эскалация
показати весь коментар
07.10.2025 00:24 Відповісти
па мацкве не разрешит. ишшо по чем. Може й НПЗ запретить.
Щас главное расхреначить Алабугу и заводы по производству взрывчатки.
Не понимаю почему назвы фирм чьи чипы в системах наведения не опубликованы в ООН.
показати весь коментар
07.10.2025 00:25 Відповісти
Пля, це ж подаруночок утому ********* на день народження 🤣
показати весь коментар
07.10.2025 00:27 Відповісти
до речі
показати весь коментар
07.10.2025 00:31 Відповісти
Зараз???
Хіба не весною?
показати весь коментар
07.10.2025 01:25 Відповісти
Сьогодні
показати весь коментар
07.10.2025 07:50 Відповісти
Он завтра уже об этом не вспомнит, или скажет что его не так поняли, или я пошутил... разумеется, поставка пары или даже нескольких десятков не считается... хотя, можно будет разнести парочку военных заводов, если дадут на это разрешение. Короче, как появятся так и будет что обсуждать а пока его слова даже потраченного времени на написания этих строк не стоят.
показати весь коментар
07.10.2025 00:28 Відповісти
Це ж сенсація. Журналісти спуску не дадуть
показати весь коментар
07.10.2025 00:29 Відповісти
"остаточне рішення, за словами Трампа, залежатиме від того, як Україна планує використовувати ці далекобійні ракети."

Все сделаем четко. Никакой эскалации.
Одну половину направить на Сколково, другую половину на МГУ, ну и 1 тамагавком добить тот сраный флаг над Кремлем, чтобы Касьянов не грустил
показати весь коментар
07.10.2025 00:30 Відповісти
Да там в оригинале очередной поток сознания. Журналисты как всегда пытались получить хоть что-то похожее на ответ, но у них это предсказуемо не вышло. Завтра он вообще скажет что не говорил ничего такого и это будет почти правда. Короче классический Трамп.
показати весь коментар
07.10.2025 00:35 Відповісти
трампон наполовину завагітнів
показати весь коментар
07.10.2025 00:42 Відповісти
москва повинна прийняти перші 25 пристрілочних томагавки
показати весь коментар
07.10.2025 00:44 Відповісти
В мене є деякі сумніви щодо ефективності цих ракет. Рашисти за війну вже навчилися збивати крилаті і навіть деякі балістичні ракети. Да і не думаю що Тампон прямо дасть нам сотні таких ракет якщо взагалі він їх дасть. А по чому стріляти? Да хоч по ангарах з стратегічними бомбардувальниками. Проти бетонних ангарів Тамагавки показали себе з хорошого боку в війні проти Асада
показати весь коментар
07.10.2025 00:45 Відповісти
Шторми вони не можуть збити , можливо випадково одну дві випадково зібʼють з 50 ти
показати весь коментар
07.10.2025 01:21 Відповісти
Коли полетять фламінго, то, думаю, за ними і томагавки гавки свої продемонструють. Тут питання тільки в тому, що Трамп зараз підвищив ставки і дивиться, що пу відповість. Навряд, що він в черговий раз тут звиздить. Томагавки він дасть, якщо наші скажуть, що бити не будуть ними по москві і путіну.
показати весь коментар
07.10.2025 00:49 Відповісти
Ну так Хімки, чи Філі - це ж не Москва, правда ж?
показати весь коментар
07.10.2025 01:26 Відповісти
мы отправим их в Одессу и будем ими КАЧАТЬ воду чтоб больше люди там не тонули !!!!((( длб (((
показати весь коментар
07.10.2025 00:59 Відповісти
показати весь коментар
07.10.2025 01:05 Відповісти
Я задам кілька питань. Я не шукаю ескалації... Я хочу з'ясувати, що вони з ними зроблять, куди вони їх відправлять. Мені б довелося поставити це питання", - сказав глава Білого дому. Джерело: https://censor.net/ua/n3578201

Та до тебе ж і долбо....оба і відправлять, тільки автономним польотом. Ще є запитання, рудий паяце?
показати весь коментар
07.10.2025 01:26 Відповісти
Чергова словесна абракадабра деменційного діда.
показати весь коментар
07.10.2025 01:35 Відповісти
Томагавк "на пів-шишечки" для русні!
показати весь коментар
07.10.2025 02:00 Відповісти
Трамп знову "трохи вагітний".
"певною мірою ухвалив" -- тут або ухвалив, або ні. А до того нема про що говорити, нарциссе.
показати весь коментар
07.10.2025 02:23 Відповісти
затусуй той Томагавк собі в сраку, і хай він там розірветься. Світу буде більше користі від цього ..
показати весь коментар
07.10.2025 02:26 Відповісти
трампапан напийся пігулок для пам'яті, а то вранці забудеш що казав
показати весь коментар
07.10.2025 02:49 Відповісти
Через тиждень скаже що це був жарт.
показати весь коментар
07.10.2025 05:15 Відповісти
зіпсував день народження пуйлу - жовтень 7, 1952
показати весь коментар
07.10.2025 06:23 Відповісти
Недопалок собi приписав 2 рочки. Муфлон якийсь.
показати весь коментар
07.10.2025 07:00 Відповісти
Муфлон пол года не томогавки дает, а галунит свои гогошары.
показати весь коментар
07.10.2025 06:46 Відповісти
Добре що Трамп про цензор не чув, бо ці томагавки ви б тільки в спину отримали.
А якщо серйозно, то вчіться продавати себе, бо у вас обличчя нудне, таким гроші не дадуть.
показати весь коментар
07.10.2025 07:03 Відповісти
шо воно меле , пора на профогляд
показати весь коментар
07.10.2025 07:10 Відповісти
Шоб да,так нет.-Галахвастов.
показати весь коментар
07.10.2025 07:24 Відповісти
"Казав пан, - Кожуж дам -
Тай слово його тепле!"
(Українська народна приказка).
показати весь коментар
07.10.2025 07:24 Відповісти
Ця новина підтверджує наявність української далекобійні ракети. Якби у нас нічого не було, то і мови про Томагавки не було б.
показати весь коментар
07.10.2025 07:37 Відповісти
Агент вышел из под контроля? Или это операция прикрытия, чтобы окончательно не.... ?
показати весь коментар
07.10.2025 08:07 Відповісти
А ракетний крейсер йде з ними в комплекті? Тому що томагавки запускаються з води. Хоча може амери вже наземну пускову придумали?
показати весь коментар
07.10.2025 08:26 Відповісти
вонаэ. але учбова
показати весь коментар
07.10.2025 08:34 Відповісти
Пока не увижу тот Томагавк в ботексной роже *****, не поверю.
показати весь коментар
07.10.2025 08:32 Відповісти
...тобто як використовувати?)) Їбашити НПЗ, енергетику рашистів і т.д. , не хизуватися ж ними!!!
показати весь коментар
07.10.2025 08:59 Відповісти
Дык, вы ж их и программировать будете???
показати весь коментар
07.10.2025 09:51 Відповісти
Зелене бидло спочатку закриває всі свої ракетні програми, включно з аналогами Томагавків.
А потім теж саме зелене бидло скавчіть, що хтось їм не дає ти самі Томагавки.
Люди, ви кончениє зебіли, чи я маю думати про вас щось номальне?
показати весь коментар
07.10.2025 09:56 Відповісти
як Україна переможе, я одразу надам їм тамаГавкі, аде якщо вони мені заплатять хорошу ціну
показати весь коментар
07.10.2025 11:42 Відповісти
Сьогодні трамп буде мило поздоровляти х*йло с річницею, після чого, здається, питання Томагавків відпаде автоматично. Кривавий лубянський вибл*док знає, що треба казати нарцисам-педофілам (він сам - такий)...
показати весь коментар
07.10.2025 11:50 Відповісти
Навіть слух про передачу ЗСУ "Томагавків" рве у росіяк очко... І це добре
показати весь коментар
07.10.2025 12:26 Відповісти
Срочно обратиться к врачу!
показати весь коментар
07.10.2025 12:38 Відповісти
Гомеопатичні кількості нічого не змінять. А велику кількість американці аж ніяк не дадуть - тим більш нарвуться на те що росіяни почнуть давати Калібри ворогам Америки.
показати весь коментар
07.10.2025 12:45 Відповісти