6143 відвідувача онлайн

Словаччина більше не даруватиме Україні зброю. Ми дотримуємося цього, - глава Міноборони Каліняк

Міністр оборони Словаччини Роберт Каліняк

Міністр оборони Словаччини Роберт Каліняк заявив, що Братислава і надалі виступатиме проти постачання військової допомоги в Україну.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Aktuality.

На пресконференції у вівторок після візиту до Києва Каліняк заявив, що позиція словацького уряду щодо відправлення озброєння не змінилась.

"Ми чітко заявили, що більше не будемо дарувати зброю та подібні речі Україні, але будемо продовжувати надавати лише нелетальну, тобто гуманітарну допомогу окремим державам, і ми дотримуємося цього", - наголосив глава Міноборони Словаччини.

Напередодні, віцепрем'єр - міністр оборони Словаччини Роберт Калиняк заявив про підготовку 14-го пакета підтримки України.

Топ коментарі
+16
Велика військова держава словаччина. Лише вона виробляє так необхідні нам петріоти, ф-16, хімарси, атакамси і ще багато чого.
показати весь коментар
07.10.2025 17:50 Відповісти
+16
Ну тоді побажаємо щоб ця "непередана Україні зброя" у словаків не залежалась дарма, а знадобилась їм як найшвидше і в повному обсязі
показати весь коментар
07.10.2025 17:52 Відповісти
+9
Взагалі то вони всі хто нам якоби дарували зброю, отримали гроші від НАТО, тож ніхто нічого не дарував!!!
показати весь коментар
07.10.2025 18:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Велика військова держава словаччина. Лише вона виробляє так необхідні нам петріоти, ф-16, хімарси, атакамси і ще багато чого.
показати весь коментар
07.10.2025 17:50 Відповісти
я думав на фото підар якись ,а це міністр оборони ,ну-ну ,качан їм в дупу !
показати весь коментар
07.10.2025 18:39 Відповісти
Каліняк, як від себе робив допомогу Україні, під час московської війни ****** проти України??!!
Дякуємо Західним Партнерам, за дієву допомогу Українцям!
показати весь коментар
07.10.2025 17:52 Відповісти
Взагалі то вони всі хто нам якоби дарували зброю, отримали гроші від НАТО, тож ніхто нічого не дарував!!!
показати весь коментар
07.10.2025 18:14 Відповісти
Ну тоді побажаємо щоб ця "непередана Україні зброя" у словаків не залежалась дарма, а знадобилась їм як найшвидше і в повному обсязі
показати весь коментар
07.10.2025 17:52 Відповісти
Тобто - ти бажаєш погибелі Україні, чи як? Чи яким чином Словаччині має знадобитися зброя?
показати весь коментар
07.10.2025 18:46 Відповісти
Ну наприклад бойові дії вздовж самого довго кордону із сусідом.
показати весь коментар
07.10.2025 18:51 Відповісти
Нннада
показати весь коментар
07.10.2025 18:59 Відповісти
Знаєте про ініціативу Чехії про міліон снарядів - так ваш ********** зеленский не дав жодного цента на снаряди для ЗСУ - інші країни дали, а Україна зеленского - ні. Ви думаєте шо такі речі проходять непоміченими. Красти ваш ********** перестати на крові солдат не може.
показати весь коментар
07.10.2025 19:21 Відповісти
Ідіот? Нащо Україні давати на це гроші, якщо Україна ці снаряди і без ініціатив купує де може? Це програма не для України створена
показати весь коментар
07.10.2025 22:10 Відповісти
Иди нах.
показати весь коментар
07.10.2025 22:13 Відповісти
їпанат
***** тебе відзначить
показати весь коментар
07.10.2025 17:56 Відповісти
Європа вже по світу йде з нашою валізою. Але тягнути треба, інакше путен нападе.
показати весь коментар
07.10.2025 18:04 Відповісти
Зрозумів що сказав?
показати весь коментар
07.10.2025 18:08 Відповісти
НЕ надавати військову допомогу Україні теж саме що надавати її росії...
показати весь коментар
07.10.2025 18:06 Відповісти
На должность запрыгнуть. Украсть. И свалить.
показати весь коментар
07.10.2025 18:07 Відповісти
Європейський карлик відчув себе велетнем. Скоро коаліція неохочих буде у Європі.
показати весь коментар
07.10.2025 18:16 Відповісти
Кацапсяча затичка