8516 відвідувачів онлайн
4 516 27

Сербія "рятує" Росію: 5,8 мільйона доларів для "постраждалих" у Курській області

Сербія надіслала допомогу Курській області

Сербія надала фінансову гуманітарну допомогу Курській області Росії в розмірі 472 мільйонів рублів (приблизно 5,8 мільйона доларів США).

Як повідомляє Цензор.НЕТ, ці кошти були перераховані до фонду розвитку Курщини, який реалізує проєкти підтримки найбільш вразливих верств населення регіону, що постраждали від війни, - йдеться на сайті російського МЗС.

Російська сторона висловила "вдячність Сербії за увагу і чуйність до долі російських громадян", підкреслюючи "багатовікове братерство" між країнами.

Це рішення було ухвалене після інтенсивних консультацій між урядами двох країн.

Варто зазначити, що президент Сербії Александар Вучич неодноразово заявляв про відсутність намірів запроваджувати санкції проти Росії, навіть попри тиск з боку Європейського Союзу.

Раніше ми писали, що сербський глава висловив подяку російській стороні за інформацію від розвідки РФ про нібито підготовку Європейським Союзом "Майдану" в країні.

Також Вучич заявляв, що Сербія з початку "української кризи" перебуває під сильним тиском. 

Топ коментарі
+11
Фактично це ганьба для встающейсколен,якась закашляна сербія допомагає смехдержаві якимись копійками!!!! І та бере!!!¡
показати весь коментар
09.10.2025 23:22 Відповісти
+10
Та пофіг. 5,8 ляма навіть в масштабах області - ніщо. Навіть якшо на секунду припустити шо кацапи їх якимось дивом не розкиздять на підльоті
показати весь коментар
09.10.2025 23:04 Відповісти
+9
Важливий сам факт. Бо це прицидент. Європа виділить більше грошей Сербії то це падло *********** передасть рашистам ще більше грошей. Це при тому що всі ці суки верещать що не потрібно допомагати Україні бо європейцям самим їсти нема чого
показати весь коментар
09.10.2025 23:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Братушки!
показати весь коментар
09.10.2025 22:58 Відповісти
Та пофіг. 5,8 ляма навіть в масштабах області - ніщо. Навіть якшо на секунду припустити шо кацапи їх якимось дивом не розкиздять на підльоті
показати весь коментар
09.10.2025 23:04 Відповісти
Мало-не мало, але путлер зайвих 2-3 Іскандери зклепає...
показати весь коментар
09.10.2025 23:07 Відповісти
Фактично це ганьба для встающейсколен,якась закашляна сербія допомагає смехдержаві якимись копійками!!!! І та бере!!!¡
показати весь коментар
09.10.2025 23:22 Відповісти
Не беріть дурного в голову а важкого в руки. ***** ті іскандери скліпає в будь якому разі. І буде їх кліпати поки все не наї.. кхм.. не розвалиться. А воно вже розвалюється. "Мачо-стерх" побіг до Алієва вибачатися. Ще декілька місяців тому це здавалося неможливим. Об ***** почали витирати ноги.
показати весь коментар
09.10.2025 23:26 Відповісти
Важливий сам факт. Бо це прицидент. Європа виділить більше грошей Сербії то це падло *********** передасть рашистам ще більше грошей. Це при тому що всі ці суки верещать що не потрібно допомагати Україні бо європейцям самим їсти нема чого
показати весь коментар
09.10.2025 23:28 Відповісти
Сербія не в ЄС. ВОни лише кандидати. І цим приколом відсунули свій вступ років на двадцять...
показати весь коментар
09.10.2025 23:29 Відповісти
Хотілося б вірити що вони навіки зостануться кандидатами. Бо ***** спецом впихує цю клоаку в ЄС як троянського коня. І побачите що ті ж ************* Орбан з Фіцо це підтримають.
показати весь коментар
09.10.2025 23:43 Відповісти
Чого це Європа Сербії гроші дасть? Сербія не в ЄС і навряд чи там опиниться зі своєю любов'ю до х*йла, четниками, що воюють в лавах орків, відношенням до сусідів (теж імперські забаганки - зібрати силою колишню Югославію, і щоб Сербія була "старшим братом", як колись) та іншими приколами.
показати весь коментар
10.10.2025 10:27 Відповісти
Сволота. За європейські гроші рятують тих хто бомбить Європу. А що ж скажуть платники податків? А нічого. Бо цій сволоті на них насрати. Ну що я казав, московських фашистів знову будуть рятувати гуманітаркою і мороженими окорочками щоб не здоли з голоду а укріпилися і знову напали на Європу. Скоро ще й Орбан з Фіцою підтягнеться фінансувати рашистів.
показати весь коментар
09.10.2025 23:24 Відповісти
балканські кацапи не в ЄС
показати весь коментар
09.10.2025 23:42 Відповісти
Сербам автобан крутий за гроші ЄС побудували через усю країну до Болгарії
А румунам не побудували , хоча вздовж сербського кордону у румунів гір нема і можно було побудувати
ВИСНОВОК - загравання з недружніми країнами - помилкова тактика і стратегія. Вони не будуть вдячні , а тількі нахабно використовують європейські цінності
показати весь коментар
09.10.2025 23:45 Відповісти
Не сербам, а собі.

Китай так автобани по всій Азії будує для транзиту своїх товарів.
показати весь коментар
10.10.2025 00:13 Відповісти
Не пишить ерунду. Літом 2022 серби не пропускали українські авто
показати весь коментар
10.10.2025 18:51 Відповісти
І що?
Вони не могли перекрити транзитну трасу, яку ЄС побудував для транзиту товарів?
показати весь коментар
11.10.2025 01:10 Відповісти
Автобан по Сербії іде практично паралельно з кордоном Румунії. Тобто треба було робити автобан у румунів. Це СТРАТЕГИЧНА ПОМИЛКА. І винувата Меркель
показати весь коментар
11.10.2025 01:22 Відповісти
Жаль, що автобани не будують форумчане. 😁
показати весь коментар
11.10.2025 02:01 Відповісти
У Румунії автобанів раніше набудували. Там шикарні європейські дороги.
показати весь коментар
10.10.2025 00:14 Відповісти
Ви там мабуть не були . Автобанів у румунів практично нема.
показати весь коментар
10.10.2025 18:49 Відповісти
Сербія не є членом ЄС і навряд колись стане.
показати весь коментар
10.10.2025 00:11 Відповісти
Не віддати тобі президенте Сербії Александар Вучич вступу до ЄС , і народу Сербії це не до вподоби
показати весь коментар
09.10.2025 23:39 Відповісти
Евросоюз, един, как никогда! И это мы премся к тем, кто помогает агрессору????
показати весь коментар
10.10.2025 00:30 Відповісти
Вивчайте, читайте, й не писатимете дурні. Сербія не у ЄС.
показати весь коментар
10.10.2025 03:11 Відповісти
Ти напевно письменник, а не читач. Повчи, перш ніж нісенітницю писати
показати весь коментар
10.10.2025 03:26 Відповісти
европка уже сопли пожевала, для санкций против правительства Сербии этого недостаточно? сюр какой-то просто
показати весь коментар
10.10.2025 01:08 Відповісти
вучіч, а чому так скромно? Міг би й більш серйозну допомогу підкинути світовому терористу. Йому зара дуже важко, і з війною, і в економіці.
показати весь коментар
10.10.2025 10:01 Відповісти
А откуда у правительства Сербии рубли?
показати весь коментар
10.10.2025 14:15 Відповісти