9826 відвідувачів онлайн

Відключень світла і води у Києві не допущено, - Ткаченко

10 жовтня відключень світла і води у Києві немає

Відключень електро- та водопостачання у Києві через атаки російських дронів не допущено.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив начальник Київської МВА Тимур Ткаченко.

Він зазначив, що є ймовірність ударів по об’єктах критичної інфраструктури, тому ситуація постійно контролюється оперативними службами.

Точкові аварії у житловому фонді ліквідовують аварійні бригади, а райони залишаються на зв’язку.
Містян закликають дотримуватися сигналів повітряної тривоги та перебувати в укриттях.

У ніч на 10 жовтня Росія атакує Україну ударними безпілотниками. Вибухи лунають у Києві та Дніпрі

Топ коментарі
+32
У нього взагалі нема обов'язків.
Якщо ти почитаєш функції ОВА, то побачиш, що там тільки "сприяти", "комунікації" та проча опосередкована фігня.

Основна задача призначенців ЗЄ в ОВА - ******* гроші і підсирати обоану місцеву владу. По суті вони паразити.
показати весь коментар
10.10.2025 01:44 Відповісти
+29
От тілтки це опудало тут ніяким боком.
Його робота тільки у телеграмі ******* та лайном у КМДА плюватися.
Більше це ЗЕлене гімно ніфіга не робить.
показати весь коментар
10.10.2025 01:41 Відповісти
+24
Перекажіть цьому мудраку що сидимо без води і світла… А може він не про наш Київ? Але нічого! В Києві Blackout, тепер зеленський точно, почне бамбіть маскву...
показати весь коментар
10.10.2025 06:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це типу звіт для кацапів?
показати весь коментар
10.10.2025 01:20 Відповісти
Перекажіть цьому мудраку що сидимо без води і світла… А може він не про наш Київ? Але нічого! В Києві Blackout, тепер зеленський точно, почне бамбіть маскву...
показати весь коментар
10.10.2025 06:07 Відповісти
не його справа - ліквідація наслідків обстрілів.
Його обов'язок - не допускати влучань в житлово-комунальну та енергетичну інфраструктуру
показати весь коментар
10.10.2025 01:31 Відповісти
У нього взагалі нема обов'язків.
Якщо ти почитаєш функції ОВА, то побачиш, що там тільки "сприяти", "комунікації" та проча опосередкована фігня.

Основна задача призначенців ЗЄ в ОВА - ******* гроші і підсирати обоану місцеву владу. По суті вони паразити.
показати весь коментар
10.10.2025 01:44 Відповісти
І на штат та утримання твєї невнятної структури, ще й купа бабла йде. Бажано бюджет побачити.

Тут для фронту не вистачає, а гниль зелена гроші тринькає..
показати весь коментар
10.10.2025 02:46 Відповісти
Не рапортуйте зарані, ціла ніч попереду! Під ранок ще ракети обіцяють!
показати весь коментар
10.10.2025 01:37 Відповісти
От тілтки це опудало тут ніяким боком.
Його робота тільки у телеграмі ******* та лайном у КМДА плюватися.
Більше це ЗЕлене гімно ніфіга не робить.
показати весь коментар
10.10.2025 01:41 Відповісти
Воно хоче показати що Кличко нічого не розуміє у війні і лиш даремно лякає киян відсутністю світла.
показати весь коментар
10.10.2025 04:05 Відповісти
Ну такий він 'не київський'. Земамедовський. І плутається постійно у Кличка під ногами і підніжки підставляє.
показати весь коментар
10.10.2025 02:54 Відповісти
Шо це мурло бреше? Може в нього в хаті і не допущено.
показати весь коментар
10.10.2025 03:02 Відповісти
Це добре що є світло та вода. Проте заслуги зеленого мамеда тут нема ніякої і воно тут ні до чого.
показати весь коментар
10.10.2025 03:13 Відповісти
Воно й тут бреше, атака ще не закінчена. А воно бежіть на випередки - відзвітувати, що працює.
показати весь коментар
10.10.2025 03:32 Відповісти
Не п@зди чмо неголене, пів лівого без світла.
показати весь коментар
10.10.2025 03:31 Відповісти
Лівобережжя фсьо. Язики б цим ******** повідривати.
показати весь коментар
10.10.2025 03:40 Відповісти
30 хвилин тому й в мене погасло..

Блін, тільки збиралась вранці нову акумуляторну лампу купувати - тепер ціни підлетять..добре, хоч свічок валом..
показати весь коментар
10.10.2025 05:04 Відповісти
В смысле не допущенно . 3.41 ни света ни воды
показати весь коментар
10.10.2025 03:41 Відповісти
Він, мабуть, мав на увазі ож у шауромщиків все нормально.
показати весь коментар
10.10.2025 03:48 Відповісти
А зараз?
показати весь коментар
10.10.2025 03:52 Відповісти
Зелений ******-популіст - без брехні як без повітря.
показати весь коментар
10.10.2025 03:57 Відповісти
ткаченко ница зельона гнида

на поточний момент Печерський і Голосіївський точно без електроенергії
показати весь коментар
10.10.2025 04:11 Відповісти
схоже весь Київ в блекауті
показати весь коментар
10.10.2025 04:13 Відповісти
3,14дор! у мене все...
показати весь коментар
10.10.2025 04:23 Відповісти
зельоний звіздьож
показати весь коментар
10.10.2025 04:32 Відповісти
Це чувирло в адекватні?
показати весь коментар
10.10.2025 06:33 Відповісти
У "лідера" в бункері все є, значить "не допущено"!)
показати весь коментар
10.10.2025 06:45 Відповісти
Бреше, нема води
показати весь коментар
10.10.2025 07:01 Відповісти
Яблуня від зе яблоні. Ну що тут казати. Яке ж воно мерзенне навіть по фейсу
показати весь коментар
10.10.2025 07:19 Відповісти
Бреше як і його просрочений
показати весь коментар
10.10.2025 07:23 Відповісти
ЗЕлена гнида бреше,заспокоює,так як це робить його патрон.Очі відкрий,не спи,контактуй з Кличком він введе тебе в курс справи.Тільки не лізь в справи мера,не став палки в колеса.
показати весь коментар
10.10.2025 07:29 Відповісти
Це квартальний стендап? В де Буратіно?
показати весь коментар
10.10.2025 08:13 Відповісти
Мабуть цей чиновник мешкає в якомусь іншому Києві. Хай скине адресу, переїду туди.
показати весь коментар
10.10.2025 08:47 Відповісти
гнида черножопая, в святохе нет воды. Клоун квартальный, чтоб вы сдохли твари проклятые вместе с путиным и его кодлом
показати весь коментар
10.10.2025 08:51 Відповісти
воды и света нет на правом, а у этого покемона квартального все збс. И вообще, каким боком этот азер к Киеву? я думал у нас Кличко мер города
показати весь коментар
10.10.2025 09:02 Відповісти
Тільки за безперечну брехню чиновників, на кшталт цього типа, треба звільняти та відправляти на фронт у штурмовики. Брехні влади - стоп!!!
показати весь коментар
10.10.2025 09:38 Відповісти
Кто ты?
показати весь коментар
10.10.2025 11:55 Відповісти
Хотів сказати, що Віталій брехун, а вийшло навпаки.
показати весь коментар
10.10.2025 12:49 Відповісти