6641 відвідувач онлайн

Трамп: Зустрінуся з Путіним у Будапешті, щоб покласти край "ганебній" війні між РФ та Україною

Президент США Дональд Трамп та диктатор РФ Володимир Путін після розмови 16 жовтня домовилися про зустріч у Будапешті для обговорення припинення російсько-української війни.

Про це він написав у соцмережі Truth Social, інформує Цензор.НЕТ.

"Я щойно завершив телефонну розмову з президентом Росії Володимиром Путіним, і вона була дуже продуктивною... Президент Путін і я зустрінемося в узгодженому місці, Будапешті, Угорщина, щоб обговорити можливість припинення цієї "ганебної" війни між Росією та Україною. Президент Зеленський і я зустрінемося завтра в Овальному кабінеті, де обговоримо мою розмову з президентом Путіним та багато іншого. Я вважаю, що сьогоднішня телефонна розмова дала значний прогрес", - написав він.

Крім того, сторони, за словами Трампа, обговорили питання торгівлі між Росією та США після завершення війни. Наприкінці розмови вони домовилися про зустріч радників високого рівня наступного тижня. Американську делегацію очолить держсекретар Марко Рубіо.

Американський президент також розповів, що Путін подякував першій леді США Меланії Трамп за її "участь у справах, пов’язаних із дітьми", і зазначив, що це співробітництво триватиме.

Путін також привітав Трампа та Сполучені Штати з "великим досягненням миру на Близькому Сході", яке, як зазначив російський лідер, "було мрією протягом століть".

Трамп заявив, що цей успіх, на його думку, допоможе у переговорах щодо припинення війни між Росією та Україною.

Трамп і Путін зустрінуться в Будапешті щодо України

Топ коментарі
+51
Ну це було зрозуміло с самого початку. Трапа водять як козла на мотузці. Біг по колу.
показати весь коментар
16.10.2025 20:26 Відповісти
+48
От і кіздєц тамаГавкаВ
показати весь коментар
16.10.2025 20:24 Відповісти
+32
Томагавки відпали, і до зустрічі в Будапешті можно виносить енергетику і нафтогазову систему України. Знову рудого поводили лицем по столу
показати весь коментар
16.10.2025 20:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
99.99% що путя знову обмахлює невдаху лауреата .
показати весь коментар
16.10.2025 21:14 Відповісти
...час піджимає, адже номінація на Нобеля до 31 січня 2026 за досягнення за 2025 рік.
То ж схоже, що тр за ціной, звісно за рахунок України, не постоїть(
Та ще й пу розщедриться і запропонує тр жирний гешефт.
показати весь коментар
16.10.2025 23:11 Відповісти
Ось і результат дипломатичної "роботи" їрмакаки
показати весь коментар
16.10.2025 21:15 Відповісти
https://t.me/DmitryKorneychuk/13601 ДмК. Эпическая битва «95-го квартала» и «Мосфильма» подходит к кульминации…
показати весь коментар
16.10.2025 21:17 Відповісти
https://t.me/DmitryKorneychuk/13607 ДмК. Для тех, кто не понял, мы сейчас наблюдаем рекламную кампанию «томагавков». Как ранее - рекламу ПВО «Пэтриот».
показати весь коментар
16.10.2025 21:19 Відповісти
История с «томагавками» - это был совместный балаган Трампа и Путина.
показати весь коментар
16.10.2025 21:21 Відповісти
тра біля будапешту на аеродромі терміново пару стингерів для мякої посадки ху..й ..ла))) Малюк, ти де?
показати весь коментар
16.10.2025 21:29 Відповісти
Тобто ганебна війна не ганебне ***** що таке робить, а якась така війна яка звалилася з марсу на землю трясця !
показати весь коментар
16.10.2025 21:31 Відповісти
...але...замість пу прийде мабудь ще більш отморожений: якщо би пу не мав підтримку свого вузького і широкого кола... то був би вже давно десь далеко від кремля, навіть на концерті кабдзона...
показати весь коментар
16.10.2025 21:43 Відповісти
Трамп: Зустрінуся з Путіним у Будапешті
------------------------------------------------------------
А почему не в Гааге?
показати весь коментар
16.10.2025 21:31 Відповісти
Бо черговий Будапештський меморандум готується. Тоді Україну залишили без ЯЗ, а зараз світ залишать без України.
показати весь коментар
17.10.2025 10:31 Відповісти
...ми - я і пу покладемо край цій ганебній війни...
А українців запитали?
...пу наполягая на добровільній капітуляції України, демілітаризації і ін.абсурду...
і звинувачує Україну в тому, що вона пручається геноциду...
...да уж, несладко буде завтра Зе...
Щодо Гази: да, супер, що живих заручников вдалося звільнити, це +++ але чи роззброїться хамас? Наврядчи: тоб то до втілення наступних пунктів плану тр... все в густому тумані. А без роззброжння хамасу бойові дії не вщухнуть.
показати весь коментар
16.10.2025 21:32 Відповісти
На звонкє с крємлєм

"... Говорил со мной, как с братом
Про коварний зарубєж
Про поєздку к дємократам
В польскій город Будапєшт
Там, у ніх уклад особий
Сходу, сразу - нє понять
Ти уж, Дональд, іх попробуй
Хоть нємного уважать!
Єслі тєми там вознікнут - сразу снять!
Біть нє нужно, а нє внікнут - разъяснять!...
Я популярно объясняю - для нєвєжд:
Ти к болгарам уезжаешь,- в Будапєшт!
Ти там, в Вєнгріі, на ринок поході
На нємєцкіх, на руминок погляді...
А сєксуальная зараза
У ніх буквально "ходіт по пятам"
Опасайся пущє глазу
Ти внєбрачних связєй там
Там шпіонкі с крєпкім тєлом
Ти іх в двєрь - оні в окно
Отвєчай ім - с єтім дєлом
Мол- покончіл. И давно!..." (с)

показати весь коментар
17.10.2025 00:29 Відповісти
показати весь коментар
16.10.2025 21:45 Відповісти
Многие ищут в поведении Трумпа какую-то сложную конспирологию, а ситуацию намного проще:

Трумп просто старый невежественный дурак и нравственный идиот от рождения...
показати весь коментар
17.10.2025 03:16 Відповісти
Трамппампідур в Будапешті знову отримає перед очами два шари гуд бойа ботоксного ,а Ойбаран в ролі євнуха, буде водити тухлого вужа господаря по старечим варгам рудого миротворця.
показати весь коментар
16.10.2025 21:48 Відповісти
Фуфло и *****.
показати весь коментар
16.10.2025 21:56 Відповісти
Только на одной из веток хотел пошутить что ***** опять поездит по ушам и опять предложит встретиться и попиз... поговорить. И тут ****))) Они на пару нелоха разводят. Ну и Европу тоже. Последние может все и понимают но сделать ничего не могут.
показати весь коментар
16.10.2025 22:04 Відповісти
Гіпнотичний вплив т. Пу та Трампа...
показати весь коментар
16.10.2025 22:23 Відповісти
Зустріч яка ні до чого не приведе.
Скоріше навіть пришвидшить надання Томагавків.....
показати весь коментар
16.10.2025 22:30 Відповісти
Повтор Будапештського меморандуму2, у виконанні трійки: трус, бувалий і балбес!?!?
Дежавю, на крові Українців??.!!
показати весь коментар
16.10.2025 22:56 Відповісти
Зустріч з воєнним злочинцем путіним в Будапешті - це ще й плювок в бік Европейського Союзу, тепер вдвох з орбаном будуть стелити чевону доріжку...
показати весь коментар
16.10.2025 22:33 Відповісти
З точки зору расєї це великий успіх. Пуйло з цим американським дурнем ще виторгує собі пів року "домовлянь", а там гляди під трампом і стілець трісне, бо в них самих з економікою нелади...
показати весь коментар
17.10.2025 00:11 Відповісти
Вже до зустрічі, саме це головне!

«Dura lex, sed lex»
Всі, що вважають себе сильними миру цього, наполегливо намагаються зруйнувати крихти минулих домовленостей ООН.
Якщо sed lex, то вже в Алясьці потрібно було заарештувати Путіна,
згідно ордеру (17 марта 2023 года Международным уголовным судом
в Гааге был выдан ордер на арест президента РФ Владимира Путина) (С).
В юдопешті його також не заарештують. Хоча навіть 50 серебряників не отримають.
Це горе не тільки для України, більш для всьо світу, що чомусь вважає себе цивілізованим.

Все інше від лукавого.
Раджу уважно прочитати "Кролики та удави" Фазіля Іскандкра.
Там чудово пояснений основний принцип функціонування будь якої влади.

Не вірте будь яким провидцям, екстрасенсам чи мольфарам.
Різниця між ними як між комуністами та капіталістами.
Й ті і інші заради власної вигоди віртуозно брешуть.
Війна закінчиться лише тоді, коли вона стане не вигідною більшості.
Практично всі здивуються, та навіть Китай для цього зараз зробив більшніж США.
показати весь коментар
17.10.2025 13:49 Відповісти
Не буде ніякого закінчення війни до повного знищення кацапстанців та території України і звільнення усіх українських територій!
показати весь коментар
16.10.2025 22:37 Відповісти
@ "Чого не буде?
- Томагавків не буде
- Додаткових санкцій на рф не буде
- Тарифів 500% на Китай не буде
- Договірнячка не буде
- Припинення вогню не буде
А що буде?
- Купа ї**ніни буде
- Зустрічі на рівні делегацій вахтерів туалетів столичних вокзалів - будуть
- Масовані обстріли енергетики будуть
Ось такий підсумок.
Хто не очаровувався рудим дідом - мій вам респект.
Хто встиг очаруватися "потужними" заявами рудого діда - чергове нагадування, що НІКОЛИ не треба довіряти словам. Особливо, коли це Трамп."
показати весь коментар
16.10.2025 22:48 Відповісти
Томагавки будуть, якщо ***** знову по вухах похїздить. Навіть Трампа вічно виставляти лохом не вийде.
показати весь коментар
16.10.2025 23:28 Відповісти
Все піде по колу: ***** знову висуне неприйнятні для України умови припинення вогню, тобто вихід з Донецької області. І, як вбачається, Тромб вже давно готовий домогтися цього. Тож, завтра у Вашингтоні стане давити на Зеленського, щоби він приїхав до орбана і підписався під цією капітуляцією. І якщо відмовиться, то всім поставкам американського озброєння - кінець. Що врешті і очікувалось.
показати весь коментар
16.10.2025 23:50 Відповісти
Вихід з Донецька, це якраз компромісно ще.
показати весь коментар
17.10.2025 01:17 Відповісти
Цей Ваш "компроміс" і є капітулянським, чого й добивається *****.
показати весь коментар
17.10.2025 01:25 Відповісти
***** добивається шоб не було взагалі ніякого перемир'я і припинення вогню.
показати весь коментар
17.10.2025 02:03 Відповісти
тр не розуміє, що Україна демократична країна і Зе не може одноосібно і навіть зі слугами в парламенті прийняти/протягнути рішення, яке не підтримає більшисть військових і цивільних.

За що тоді стояли і гиблі на Майдані і вже четвертий рік захищали кожний клаптик укр.землі, знищили по суті флот раши в криму?!

Щоб визнати окуповані і ще не окуповані території расєйськими? Щоб за рахунок укр.ресурсів пу возместил
свої затрати на так зване сво?

...і через деякий час знов звинуватив Україну... і пійшов далі окриленний тим, що жирний клок йому дозволили привласнити і ніяк не наказали, натомість зняли санкції, щоб раша була спроможна знов наростити мускули?

А де міжн.право, міжн.договори, устав оон?
Замість права тепер поавить бал право сили?

До того ж, на яку угоду з Іраном може сподіватися тр? Як іранці можуть відмовитися від ядерки, якщо лише ця нищивна зброя зараз основа дипломатії ?
показати весь коментар
16.10.2025 22:51 Відповісти
Демократична, демократична.....
Вам самим не смішно.....
показати весь коментар
16.10.2025 23:29 Відповісти
показати весь коментар
16.10.2025 22:51 Відповісти
Пам'ятаю як кацапи на расєє аплодували своєму кремлівському терористу під час зустрічі його на Алясці. Який він "впливовий та політично значимий гравець".... путлєру такі зустрічі тільки на користь перед своїм кацапським стадом. Він прагне публічного визнання та й йому вдається таким чином затягувати час. Ось і тут Трампа розвів знову бо Томагавки для кацапів то кінець їх спокою на кацапії. Надія тільки на ЗСУ.
показати весь коментар
16.10.2025 22:56 Відповісти
Вже вичитав у Берези, що начебто у Фламіндічів немає справжньої головки самонаведення...
Типу президетське рожеве бревно запускати у атмосферу.....
Який грьобаний стид... ( Рожевий і Потужний) 🙄🤯😵🙉🙉
показати весь коментар
16.10.2025 23:23 Відповісти
Навіть не побачє Україна толкового ніхєра, ось побачєте, буде вибрехуваться і все , ая подумаю а в нас є шас, ось дивіться на цец смердючій американський цирк.))))) Фак оф ред фак
показати весь коментар
16.10.2025 23:08 Відповісти
А чого не поклав після кенгурації ?))
Якийсь хлоп не серьозний, ой несерьозний
показати весь коментар
16.10.2025 23:21 Відповісти
Будапешт... прикольний стьоб, хана палаті...
показати весь коментар
16.10.2025 23:37 Відповісти
Венгрія мала б арештувати пуйла, але про що там я говорю, це з колеги з ФСБ при владі розводять чергвий раз полуумка американського.
показати весь коментар
17.10.2025 00:07 Відповісти
Спірідонов прилетить в Будапешт щоб посрати в свій чемодан і підтертись будапештським меморандумом. Потім цю реліквію віднесуть в храм сатани і покладуть поряд з фурашкою Гітлера. Ще одна святиня буде для пабєдобєсов.
показати весь коментар
17.10.2025 00:25 Відповісти
Томагавки нам нужны самим. Такие слова рыжего павиана приводит CNN. Трамп последователен только в одном, в своей любви к подвальной крысе. Вот и сказке конец…
показати весь коментар
17.10.2025 00:50 Відповісти
Рыжий необучаемый идиот хочет снова наступить на анкориджские грабли:

придурок ведь сам лично раз двадцать повторил, что после встречи в Анкоридже он "очень-очень разочарован Путиным..."

Так разочаровался, что аж опять хочет съездить на очередной публичный позор.
показати весь коментар
17.10.2025 03:23 Відповісти
ці двоє просто тягнуть час
показати весь коментар
17.10.2025 07:12 Відповісти
трампутін та путлер підпишуть нові ГАРАНТІЇ БЕЗПЕКИ в Будапешті. БУДАПЕШТСЬКИЙ МЕМОРАНДУМ 2.О. Біг по граблях продовжується. Хочеться вірити що Україна не повторить долю УНР та Геноциду 1933.
показати весь коментар
17.10.2025 02:00 Відповісти
Трампон взагалі географію вчив у школі чи ні...?
Як ***** потрапить до Угорщини.?
Допустим через Сербію.
А в Сербію як?
Хорватія, Чорногорія, Албанія, Болгарія не пропустять *****.
Польща, Німеччина, Чехія, Австрія, Румунія теж не пропустять *****.
Він що з космічного батута стрибати буде...?
Най би вже то москальське ***** пошвидше здохло!
показати весь коментар
17.10.2025 02:31 Відповісти
Тромб не учил в школе географию: его исключили из нормальной школы за тупость и неадекватное поведение. После чего богатый отец устроил недоумка в частную платную спецшколу для неадекватных детей с задержками умственного развития.
показати весь коментар
17.10.2025 03:27 Відповісти
Та дуже просто й зручно,- поїде через Україну. Голобородько все влаштує.
показати весь коментар
17.10.2025 08:55 Відповісти
Я вас благаю! Кожна з цих країн знайде у себе в законі якусь закорючку, щоб пропустити "самольот прєзидєнта сосєднєй страни"! А не знайде, то так пропустить.
Була в Болгарії в 2018-му. Вже 4 роки йшла війна, був окупований Крим, а болгари торгували рушниками із "свєтлим ліком путіна". Я спитала, чому гітлером до купи не торгують, так продавчиня знизала плечима і відповіла: "Буде попит - наробимо та торгуватимемо!"
Ось і все, що треба розуміти хоча б про Болгарію.
показати весь коментар
17.10.2025 10:42 Відповісти
До Трампа ніяк не дійде, що поки Путін, поки і війна.
показати весь коментар
17.10.2025 06:21 Відповісти
Ордер на арешт Путіна в Угорщині не працює?)
показати весь коментар
17.10.2025 08:00 Відповісти
Ніде не працює, як показав досвід.
показати весь коментар
17.10.2025 10:43 Відповісти
Це найсміливіший висер Трампа проти хйла - але подейкують , що той твіт не він сам написав , або його просто відкоригували , залишивши там Трампвіске тільки хвалу хйлом перемозі Трампа в антивойнах та його Меланії подяка...
показати весь коментар
17.10.2025 08:15 Відповісти
Мда... ху#ло, звинувачене у викраденні українських дітей, "подякувало першій леді США Меланії Трамп за її "участь у справах, пов'язаних із дітьми", і зазначило, що це співробітництво триватиме."
показати весь коментар
17.10.2025 08:57 Відповісти
Чергові два тижні...
показати весь коментар
17.10.2025 09:53 Відповісти
Зустрічатися у ганебного Орбана, який підтримує Росію - вже ганьба.
показати весь коментар
17.10.2025 13:03 Відповісти
Перше він легітимізував путю на рівні відносин США і сраші
Тепер тягне на територію Європи
Щоб макети ЄС головою в гамно...