11970 відвідувачів онлайн

Відновлення призову стане сигналом стримування для Росії, - Пісторіус

Пісторіус про відновлення призову

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус вважає, що військовий призов молодих чоловіків стане сигналом стримування для Росії.

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише Spiegel.

Так, Пісторіус заявив, що якщо Німеччина знову призове всіх чоловіків певного віку і збере дані про всіх, хто придатний до військової служби, – це помітять у Росії.

"Іншими словами, це теж є фактором стримування", – сказав він.

За його словами, у разі виникнення стану оборони, якому "необхідно запобігти", призов, який був призупинений у 2011 році, негайно поновиться відповідно до Основного закону.

"Тоді нам потрібно знати, хто готовий до дій, а хто ні", – сказав Пісторіус.

Він також назвав скасування районних військових комісаріатів, пов'язане з призупиненням призову, серйозною помилкою.

"Зараз ми будуємо нові, сучасні структури. Ми будемо готові до середини 2027 року. Тоді ми зможемо знову проводити загальнонаціональний призов", – розповів міністр.

Зазначається, що Пісторіус має намір наполягати на тому, що Закон про військову службу набуде чинності на початку 2026 року, і висловив оптимізм щодо досягнення згоди з парламентськими групами.

"Я впевнений, що ми зможемо це зробити. Усі в Бундестазі знають: йдеться про безпеку Німеччини", – додав він.

Раніше повідолялося, що глава Міноборони Німеччини Борис Пісторіус закликав відновити обов’язковий військовий призов у Німеччині.

Нещодавно уряд схвалив законопроєкт, який розширить чисельність Бундесверу на десятки тисяч солдатів. Наразі у війську служить понад 182 тисячі людей, а мета - щонайменше 260 тисяч. Представники ХДС/ХСС та експерти висловлюють сумніви, що добровільна служба забезпечить потрібну чисельність.

Топ коментарі
+12
Які нахер сигнали? Європейці невиліковні. "Рожеві поні" в їхніх головах просто прописалися.
показати весь коментар
19.10.2025 10:08 Відповісти
+9
Пісторіус дурний, як "сибірський валянок"
показати весь коментар
19.10.2025 10:07 Відповісти
+8
Наївність захвдників безсмертна.
показати весь коментар
19.10.2025 10:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Пісторіус дурний, як "сибірський валянок"
показати весь коментар
19.10.2025 10:07 Відповісти
як кацапські боти підкинулись на призов в Германії !

страшно ?
отож !
"с єрмацем нє балуй !"

.
показати весь коментар
19.10.2025 14:14 Відповісти
як кацапські боти підкинулись на призов в Германії !- "совковий замполіт і бот з "мішком" на голові.Куйло,бувша гебнява агентура у "фатерлянді" ,котрий добре відає про німецькі "призиви" і т.д і т п В куйла ,у "єрманца"- надійна агентура.в лиці меркельші.шрьодера і т.д і тп. Не дуй даром на "вітряки" .
показати весь коментар
19.10.2025 16:25 Відповісти
Наївність захвдників безсмертна.
показати весь коментар
19.10.2025 10:07 Відповісти
Які нахер сигнали? Європейці невиліковні. "Рожеві поні" в їхніх головах просто прописалися.
показати весь коментар
19.10.2025 10:08 Відповісти
Давай но на себе дивитися спочатку, ми коли відміняли військовий призов то ми що зробили? Ми звертали увагу на 2003 рік, коли рф дамбу будувала? Я в 2008-2011 році на контракті був, закон коли янукович прийняв, про те що календарні роки рахувалися для пенсії військовим а не роки вислуги, а їх якраз мали пілоти, десант і спецназ, тоді звільнилося стільки народу що старлеї зразу стали на посади нач штабу батальйона. Я не знаю яка кількість строковиків щорічно була в криму, але те що устав вартової служби вони би виконували це 100% і можливо крим би вдалося втримати ... факт один фсторія слів але і як би не приймає...
показати весь коментар
19.10.2025 11:23 Відповісти
Ну,подивилися. Як це допоможе завтра? Через місяць? Рік?
показати весь коментар
19.10.2025 12:17 Відповісти
Це як в анекдоті: Куплю білет на потяг і на зло кондуктору піду пішки.
***** похєр на це, будуть призивати, чи ні.
показати весь коментар
19.10.2025 10:10 Відповісти
100%
показати весь коментар
19.10.2025 16:26 Відповісти
Головне шоб ви в себе помітили - для чого вам шо скаже рашка?
показати весь коментар
19.10.2025 10:17 Відповісти
А в нас відміна призову сприяла підвищенню обороноздатності?
показати весь коментар
19.10.2025 10:24 Відповісти
А Україна, яка в стані війни з 14 року- скасувала призов! І ще мобілізує з 25 років ухилянтів, які в більшості тікають з частин! А до 25 років вони всі переїдуть до Європи, як постраждалі від війни біженці!
показати весь коментар
19.10.2025 10:31 Відповісти
В 90 х немцы ходили на выходные в казармы. Все были довольны и без разговоров. И достаточно спортивны. А если ещё с девушками, то может рожать начнут. Реально страшно смотреть, как за 35 лет изменилась нация.
Наркотики, иностранцы, голубые
показати весь коментар
19.10.2025 10:32 Відповісти
Соціальну напругу в самій Німетчині це точно підніме, ну і у "активістів" з'явиться ще один привід для "боротьби" на додачу до "free palestine". Китаю таке сподобається
показати весь коментар
19.10.2025 10:35 Відповісти
Ага, ***** зараз спужалось до всрачки.... Дбл, бл...
показати весь коментар
19.10.2025 10:37 Відповісти
Депортація кацапів стане сигналом для расії
показати весь коментар
19.10.2025 10:39 Відповісти
Боря жде сигнала, а сигнал надійде в грудні, коли його не чекаєш. Він придурок, чи прикидається? Сирена виє з 2014.
показати весь коментар
19.10.2025 10:39 Відповісти
Історія скасування призову на строкову військову службу в Україні має кілька ключових етапів.

1. Перша Спроба Скасування (2013)

Хто: Президент Віктор Янукович.

Коли: 14 жовтня 2013 року (підписав Указ).

Що відбулося: Було офіційно скасовано загальний призов до Збройних Сил України. Призов залишався лише до Внутрішніх військ МВС.

Наслідки: Після Революції Гідності та початку російської агресії в 2014 році, призов був відновлений Указом виконуючого обов'язки Президента України Олександра Турчинова.

2. Скасування на Період Воєнного Стану (2022)

Хто:

Президент Володимир Зеленський (скасував осінній призов 2022 року Указом від 30 вересня 2022 року).

Верховна Рада України (ухвалила закон).

Коли: 18 жовтня 2022 року (Верховна Рада ухвалила Закон №8109).

Що відбулося: Законом було встановлено, що під час дії воєнного стану призов на строкову військову службу не проводиться. Фактично, весняний призов 2022 року вже не проводився, а цим Законом ситуація була врегульована на законодавчому рівні на період воєнного стану.

3. Фінальне Скасування (2024)

Хто: Верховна Рада України (ухвалила закон про мобілізацію).

Коли: 18 травня 2024 року (набув чинності новий Закон про мобілізацію).

Що відбулося: Строкову військову службу в Україні офіційно скасовано як на час воєнного стану, так і на майбутнє (на мирний час). Збройні Сили України переходять на контрактну основу.

Заміна: Замість строкової служби запроваджується базова військова підготовка (БЗВП) або базова військова служба для громадян з 18 років.

Таким чином, остаточне скасування строкової служби, з переходом на базову військову підготовку, відбулося з набуттям чинності нового закону про мобілізацію 18 травня 2024 року.
показати весь коментар
19.10.2025 10:55 Відповісти
Будуть призивати тільки спражніх німців, щоб ті захищали мігрантів ?
показати весь коментар
19.10.2025 11:00 Відповісти
це дуже гарне питання, тому що 2 покоління мігрантів це німці по паспорту
показати весь коментар
19.10.2025 11:26 Відповісти
Тільки ходять вони не в кірху, а до мечеті ). Та і свіжопонаїхавших вони не так щоби сильно *******
показати весь коментар
19.10.2025 12:19 Відповісти
На хера нагнітають? Можна домовитись, « рускіє теж человєки». Вони нам так казали і «наши товарищи принимали к сведению».
показати весь коментар
19.10.2025 11:11 Відповісти
Хоч щось і те гарно...
показати весь коментар
19.10.2025 11:11 Відповісти
В динозаври невиліковні і досі вірять в ефективність примусової військової служби
показати весь коментар
19.10.2025 11:13 Відповісти
На контрактну армію у німців грошей вже немає. Економіка в дупі. Напевно тому і залякують нещасних бюргерів.
показати весь коментар
19.10.2025 11:34 Відповісти
Зачетный троллинг наркомана. Бо отменил призыв.
показати весь коментар
19.10.2025 11:19 Відповісти
Нарешті розвиднилось вам .
Але , це ж треба було додуматися до такого - скасувати його .!! Це те саме що як і в нас , дехто - смажив шашлики замість готуватись до війни .
показати весь коментар
19.10.2025 11:26 Відповісти
Відмініть вставання в 6 ранку, відмініть тупих дріл-інстукторів котрі кричать в лице, дайте солдатам більше свободи, тоді багато людей піде служити за контрактом, не треба буде призиву.

В Західних арміях забагато лишньої дисципліни, що приводить до небажання служити навіть за великі гроші.
показати весь коментар
19.10.2025 11:50 Відповісти
О ще одне підвищення ціни нерухомості в порту та іспанії але вже не через пшеків, а через німців не за горами.
показати весь коментар
19.10.2025 12:51 Відповісти
точно, лупління в дупу як профілактика закріпів допомогає всім пісторіусам
показати весь коментар
19.10.2025 12:56 Відповісти
Кошмар. І не просто кошмар, а якийсь ідіотизм. Деградація факторів стримування -
1. в Білому домі не виключають можливість надання Україні Томагавків
2.Трамп розчарований
3. Перерахуємо чоловіків призовного віку
Після останнього ***** з жовтомордим почнуть сцяти компотом.
показати весь коментар
19.10.2025 13:51 Відповісти
Цікава реакція українців(хоча у 19 році зробили з країною мерзетну справу) на людину котра не має жодного відношення до України. Стратеги, пилять.
показати весь коментар
19.10.2025 14:04 Відповісти
Ein Idiot ...
показати весь коментар
19.10.2025 15:03 Відповісти
Які вони дурні !
показати весь коментар
19.10.2025 16:58 Відповісти