11299 відвідувачів онлайн

Ізраїль та ХАМАС обмінялися ударами - Трамп відреагував

Президент США Дональд Трамп відрегував на влення бойових дій між Ізраїлем і Газою

На відновлення бойових дій між Ізраїлем і Газою відреагував американський президент Дональд Трамп

Як повідомляє Цензор.НЕТ, очільник США наголосив, що ХАМАС пообіцяв роззброїтися.

"ХАМАС пообіцяв, що вони роззброяться. Якщо буде потрібно, ми їх роззброїмо", - зазначив Трамп. 

За даними ізраїльських військових, ЦАХАЛ вдарив по Рафаху після того, як бойовики ХАМАС обстріляли ізраїльських солдатів під час робіт зі знищення терористичної інфраструктури.

ХАМАС заперечує звинувачення і стверджує, що напад був спрямований не проти патруля, а проти місцевого лідера, який виступає проти угруповання.

Міністр національної безпеки Ізраїлю Ітамар Бен-Гвір закликав прем’єра Нетаньягу "відновити війну в повному обсязі", заявивши про порушення домовленостей.

Раніше ХАМАС передав Червоному Хресту групи заручників - спочатку сімох, потім ще тринадцять осіб, всього 20 людей були звільнені.

Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп заявив, що може дозволити Ізраїлю відновити воєнні дії в Секторі Гази, якщо угруповання ХАМАС не виконає умови мирної угоди.

За словами очільника Білого дому, ізраїльські війська готові знову зайти в Газу, "як тільки він дасть команду", а відтак ситуацію з ХАМАСом "можна буде швидко вирішити".

Топ коментарі
+24
А то незрозуміло було, що підписане трампом було до сраки як хамасу, так і ізраїлю!
показати весь коментар
19.10.2025 20:52 Відповісти
+21
Трамп відреагував. Реакція була жидка
показати весь коментар
19.10.2025 20:52 Відповісти
+20
Цей дідуган, без путіна, навіть Меланію не... поцілує!
показати весь коментар
19.10.2025 20:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
як? перднув в мікрофон? чи намалював вуса і сомбреро?
показати весь коментар
19.10.2025 20:48 Відповісти
Та ви кажіть що хоч так, а то міг би звинуватити Ізраїль в "агресії", у зриві його такого ********* мирного плану, та залишити Ізраїль, взагалі без нічого, вже нічому не доводиться дивуватися.
показати весь коментар
19.10.2025 21:00 Відповісти
"ХАМАС пообіцяв, що вони роззброяться. Якщо буде потрібно, ми їх роззброїмо"
показати весь коментар
19.10.2025 20:49 Відповісти
Старий ідіот!
Ізраіль сам робив свою брудну роботу,
а тепер воно саме лізе в цю хамасятину

.
показати весь коментар
19.10.2025 21:05 Відповісти
Именно так они бы и в Катар убили бы Хамаз и в Иране бы дело до конца довели ,если бы он не влез.Ое всё время скручивает руки руководству и не даёт до конца добить шакалов!Но кто вообще верит в его планы!?
показати весь коментар
19.10.2025 22:44 Відповісти
Цей дідуган, без путіна, навіть Меланію не... поцілує!
показати весь коментар
19.10.2025 20:52 Відповісти
Така вона сумна ходить щось, ледве посміхається.
Слабий дід став
показати весь коментар
19.10.2025 21:02 Відповісти
авжеж, голова вже не та...

.
показати весь коментар
19.10.2025 21:06 Відповісти
Майже голова...
показати весь коментар
19.10.2025 21:10 Відповісти
А то незрозуміло було, що підписане трампом було до сраки як хамасу, так і ізраїлю!
показати весь коментар
19.10.2025 20:52 Відповісти
Підписана була військова поразка поразка Хамасу з амністією тих, хто складе зброю.
Про тих, хто буде воювати до кінця, заява була вже пізніше.
показати весь коментар
19.10.2025 21:02 Відповісти
ааа....
то відберіть нобеля у той тьоті та віддайте рудому, терміново!
показати весь коментар
19.10.2025 21:09 Відповісти
Трамп відреагував. Реакція була жидка
показати весь коментар
19.10.2025 20:52 Відповісти
Як стул
показати весь коментар
19.10.2025 21:26 Відповісти
Жіденько покакав
показати весь коментар
19.10.2025 22:08 Відповісти
Так та війна вже закінчена Трампом чи ні?
показати весь коментар
19.10.2025 20:52 Відповісти
та 8-а війна закінчена - розпочалася 9-а, яку він закінчить "миром"!!!
показати весь коментар
19.10.2025 20:58 Відповісти
Не встигає дідо, замотали басурмани...
показати весь коментар
19.10.2025 21:04 Відповісти
та й ще оті рюріковічі з пєченєгам і у будапешті....
показати весь коментар
19.10.2025 21:10 Відповісти
після монгольської навали в Угорщину втекли чотири половецькі роди, які злились в екстазі з мадярами.
так що тепер уйло може показувати на орбана примовляючи:
"Оно, бачиш, половець сидить !
А ти не вірив"

.
показати весь коментар
19.10.2025 21:33 Відповісти
та я, вже взагалі зневірився!
чи то половець орбан, чи то циган сіярто на тому балатоні!
але ж колись, було красиве славетно озеро!
все іспаскудили....
показати весь коментар
19.10.2025 21:45 Відповісти
Та ще й Меланія вдома...
показати весь коментар
19.10.2025 22:10 Відповісти
отвлекшись наа общение с нашим президентом Трамп прозевал окончить войну между Пакистаном и Афганистаном.
показати весь коментар
19.10.2025 21:51 Відповісти
Наш: майстер розмовного жанру - та й на піаніно не погано вміє....
показати весь коментар
19.10.2025 21:58 Відповісти
Перша Хамасо-Ізраільська війна закінчена. Це вже Друга Ізраіле-Хамаська війна.
показати весь коментар
19.10.2025 21:09 Відповісти
Міро пожми ручку. Трам це мінус все твоє .......
показати весь коментар
19.10.2025 20:53 Відповісти
https://t.me/nevzorovtv/29878 А.НЕВЗОРОВ:
Как и ожидалось, мир насильно навязанный Трампом уже закончился. ХАМАС нарушил договоренности и что-то обстрелял, в ответ ЦАХАЛ продолжил уничтожение ХАМАсцев в Газе.
показати весь коментар
19.10.2025 20:54 Відповісти
https://t.me/voinasordoy/4946 Сергей Ауслендер:

В Рафиахе серьезный замес - террористы вылезли из тоннеля и атаковали инженерные подразделения армии. В ответ бьют с земли и воздуха, над районом столкновения кружат "Апачи", подтягивают армейские резервы. По предварительным данным, была попытка похищения солдата.
Это уже даже не игры (можем/не можем найти) с телами убитых заложников, это явное и прямое нарушения режима прекращения огня.
показати весь коментар
19.10.2025 20:58 Відповісти
https://t.me/voinasordoy/4950 Сергей Ауслендер:

Испытав на себе что такое "реакция на нарушение перемирия" (авиация отработала привычную карусель по Рафиаху, постреляли танки с артиллерией, пехота начала разворачивать боевые порядки), Хамас вдруг обнаружил еще одного тело заложника (еще утром уже "никого не могли найти") и готов его передать "если позволят полевые условия", что в переводе на человеческий значит "пожалуйста, не стреляйте". Война не разгорелась, пока это по большому счету никому не надо.
В Газе на данный момент имеет место "ливанский вариант". Буферная зона, при любом движении рядом с ней огонь на поражение, реакция на провокации несоразмерно жесткая, тактика "подстригания травы". Как долго такой режим просуществует, мы не знаем, но по опыту Сирии или того же Ливана, работает отлично.
показати весь коментар
19.10.2025 21:00 Відповісти
Обожаю слушать Ауслендера он интересней и доходчивей многих и хороший юмор Разделяем пирожки, делаем пельмени!😘
показати весь коментар
19.10.2025 22:47 Відповісти
АХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХ

А ВЗАГАЛІ - ТАК БУДЕ І З НАМИ. Що не робить Трамп - все лайно
показати весь коментар
19.10.2025 21:03 Відповісти
Трамп дасть відмашку? - потім знову замирить
показати весь коментар
19.10.2025 21:03 Відповісти
Дуже сподіваюсь, якщо є така заява, то щось там замиряти, вже не буде з ким,
показати весь коментар
19.10.2025 21:09 Відповісти
трамп - длб (((
показати весь коментар
19.10.2025 21:04 Відповісти
https://t.me/yigal_levin/89058 Ігаль Левін:
В ответ на нарушение ХАМАСом договоренности о прекращении огня Армия обороны Израиля за последние часы атаковала десятки террористических объектов ХАМАС по всему сектору Газа.
Среди атакованных целей - объекты хранения оружия, боевики, постройки используемые боевиками для террористической деятельности, огневые позиции и другие элементы инфраструктуры террора.
Кроме того, Армия обороны Израиля атаковала шестикилометровый подземный туннель, использовавшийся боевиками ХАМАС.
Армия обороны Израиля рапортует, что продолжит действовать для устранения любой угрозы Государству Израиль и будет пресекать огнем любые нарушения договоренности о прекращении огня.
показати весь коментар
19.10.2025 21:05 Відповісти
це - "світле" майбутнє трампівського замирення для України

.
показати весь коментар
19.10.2025 21:09 Відповісти
Игаль умничка, всегда его слушаю на НВ😘
показати весь коментар
19.10.2025 22:48 Відповісти
Знову "чудо-миротворець" обісрався🤗 Взагалі не розумію як він з такими "талантами" стільки у бізнесі протримався. Це ж король грьобаного крінжу.
показати весь коментар
19.10.2025 21:08 Відповісти
ось ви і відповіли на своє питання!
кремлівські гроші не пахнуть, але!
але, міцно тримають за яйця!
показати весь коментар
19.10.2025 21:17 Відповісти
Nu kak kak , s perekurami , tobish bankrotami . Uzhe zabil skoka ih u nevo bilo , no smii balshoi ieshcho v peredi . 😁
показати весь коментар
19.10.2025 21:21 Відповісти
А тут розуміти нічого; кремлівські гроші й не таке зроблять. Відкрию для вас таємницю: у того "чудо-миротворця" існує ше одне погоняло від кремлівської гебні--"краснов".
показати весь коментар
20.10.2025 11:09 Відповісти
топаз, дай команду
показати весь коментар
19.10.2025 21:08 Відповісти
В сраку хай поцілує свою миротворчу місію. Не бачити старому збоченцю премії миру від слова зовсім.
показати весь коментар
19.10.2025 21:09 Відповісти
Це та війна, яку Трамп закінчив і вимагав Нобеля, чи якась інша?
показати весь коментар
19.10.2025 21:17 Відповісти
Одна з...
показати весь коментар
19.10.2025 22:01 Відповісти
Якби трамп був президентом, ці удари б не відновились сьогодні! Негайно нобелівку трампу, ось це точно допоможе
показати весь коментар
19.10.2025 21:17 Відповісти
Як добре, що нобелівку миру не дали трампу... Бо треба було б забирати... Невдобно було б.
показати весь коментар
19.10.2025 21:22 Відповісти
Трампон - штопаный миротворец...
показати весь коментар
19.10.2025 21:23 Відповісти
Це шоб ви розуміли чого вартий мир від "миротворця" Трампа. То ж не розраховуйте на щось більше, якщо (якщо якщо якщо) буде якась домовленість з кацапами під його керівництвом..
показати весь коментар
19.10.2025 21:32 Відповісти
Яку війну Дід зупинив?
показати весь коментар
19.10.2025 21:37 Відповісти
https://tsn.ua/politika/tramp-zaiavyv-shcho-zupynyv-viynu-albaniyi-i-aberbaydzanu-2915741.html Трамп заявив, що зупинив війну Албанії і "Абербайджану"
показати весь коментар
19.10.2025 22:31 Відповісти
Ну він точно зупинив війну між Камбоджею і Вірменією...
показати весь коментар
20.10.2025 00:37 Відповісти
Бобер
показати весь коментар
19.10.2025 21:38 Відповісти
Рижий лох
показати весь коментар
19.10.2025 21:45 Відповісти
Трапм опять краснеет. Хочет нобельку. Уши тебе от ишака , а не нобеля. Миис мира в московии тебе аукнется , и не раз .........Слава Украине! Все будет Украина!
показати весь коментар
19.10.2025 21:51 Відповісти
Миротворец-імпотент! Ху. ловський лакей!
показати весь коментар
19.10.2025 21:53 Відповісти
Peace da ball!!!
показати весь коментар
19.10.2025 22:11 Відповісти
Пісділ
показати весь коментар
19.10.2025 22:27 Відповісти
Папір все витерпить,навіть...Поки небуде встановлений мотив злочину ,навіть жирний фламастер не допоможе.Треба ліквідувати причину,а не боротися з явними симптомами.Бо всеодно вилізе боком.
показати весь коментар
19.10.2025 23:14 Відповісти
Не встиг Рудий зняти кіпу і відійти від Стіни Плачу як хамасівці вдарили по Цахалу. Миротверець хєров.
показати весь коментар
20.10.2025 02:35 Відповісти
NO TRUMP COMMENTS !
показати весь коментар
20.10.2025 07:55 Відповісти
Це сталося значно раніше, аніж я гадав.
показати весь коментар
20.10.2025 09:29 Відповісти
Щось я заплутався: зупинка війни в Газі йде в залік Нобелівської премії миру, чи ні? Чи там навпаки: 45 зупинок війни буде на одному місці з інтервалами в 10-15 днів?
показати весь коментар
20.10.2025 09:31 Відповісти