8624 відвідувача онлайн

Ізраїль та ХАМАС обмінялися взаємними звинуваченнями у зриві перемир’я

Ізраїль завдав ударів по ХАМАСу

Ізраїльські ВПС завдали серії авіаударів по місту Рафах на півдні Сектора Гази після того, як ЦАХАЛ звинуватив ХАМАС у порушенні умов припинення вогню.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Ynet.

За даними ізраїльської армії, бойовики ХАМАС відкрили вогонь та вийшли зі своїх укриттів, порушивши домовленості, що діють у регіоні. Натомість ХАМАС заперечує звинувачення і заявляє про обстріл ізраїльської інженерної техніки.

Палестинські джерела також повідомляють, що кораблі ВМС Ізраїлю відкрили вогонь по узбережжю. Арабські ЗМІ пишуть про перестрілку в районі Рафаха, однак детальна інформація поки відсутня.

Міністр оборони Ізраїлю Ісраель Кац та військовий секретар тимчасово покинули засідання уряду для оцінки ситуації на місці.

Ізраїльські військові джерела зазначають, що за останні дві доби різко зросла кількість зіткнень з бойовиками ХАМАС уздовж кордону та поблизу узбережжя.

У ЦАХАЛ вважають, що угруповання намагається повернути контроль над прикордонною зоною та продемонструвати відновлення сил всупереч мирним домовленостям.

Нагадаємо, через страту людей у місті Газа бойовиками ХАМАС президент США Дональд Трамп пригрозив застосувати проти них військову силу.

Американський лідер заявив, що якщо вбивства продовжаться, у США не буде іншого вибору, окрім як "піти в Газу і знищити бойовиків".

Топ коментарі
+24
Я знав на 100%,що так і буде.
І знаю на 300%,що у нас буде те саме,коли ми з рашкостаном щось піпишемо.
Підуть провокації,в яки закономірно звинуватять Україну,і далі по тексту.
показати весь коментар
19.10.2025 19:20 Відповісти
+20
Добре що трампон не отримав нобелівку, а то обісрався б і там
показати весь коментар
19.10.2025 19:07 Відповісти
+20


Там написано звіздабол
показати весь коментар
19.10.2025 19:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Якщо ти не розумієшь що таке 7 заповідей , то марно продовжувати вдовбувати у тупу бошку що ! "Аббббманут'" можно хоч рідного батька . Не існує прамої заборони . В будь якого народу не існує , бо омана це не є етичним поняттям "брехня во благо" ... Це ну дуже fair .
А ось підписувати договори й їх порушивати нахабно й пихасто це не брехня , це вже злочин , який підпада під 7 заповідей : "не лжесвідчи" .
Не будь нудою , не тупи , питаючи опонента 5 разів одне й теж , коли ти вже отримав 5 разів . Й тим більш розвернуто !

показати весь коментар
20.10.2025 11:27 Відповісти
Что и требовалось доказать. Ну не будет там ни-че-го! От слова совсем. Надо знать историю их отношений. И религий. Последнее для семитов существенно - для тех и этих. Ни в Европе ни Америке нет сильных , умных! лидеров, способных разрубить этот Гордиев (семитский) узел. А уж возле Украины - почти одни Чемберлены! Могут сдать, и руки не отвалятся, языки не отсохнут. В темное, проклятое время живем, где правит миром кто попало.
показати весь коментар
19.10.2025 20:21 Відповісти
Єдиними гарантами безпеки для України є тільки ЗСУ, усе решта це пусте місце не варте навіть уваги!
показати весь коментар
19.10.2025 20:46 Відповісти
***,скільки долбодятлів в коментарях,Українцям треба приклад брати з Ізраїлю,бо якби євреї так ставали на захист своєї країни,як стає зараз БІЛЬШІСТЬ українців,то їх би винищили!
показати весь коментар
19.10.2025 21:05 Відповісти
Послухайте , пані , ну якщось там не знаєте , то питайте , а не ствержуйте -- тільки несвітчені дикуни ділять людство по мовним гуртам : семіти , слов"яне , еліни , латиняні , чи германці ... Генетика останні роки довела , що об"єднання мов й етнічне походження має дуже умовне поєднання яке виражається у відсотках й не більших ніж 50% . Нацики волали , мовляв "висша раса" , "арійський штандарт" , а ось мовляв слов"яни це набагато гірше . Але з усіх германців німці виявлились найбільшими метисами з тими ж поляками . Той же Нічше писав своїй молодцій сестрі , в якої чоловік був расистом , мовляв не кажи мені про раси , я можут вам довести , що наш рід походить з поляків . Той у семітів арабів , у семітів асирийців , у семітів карфагенят , у семітів іудеїв зовсім , зовсім різний культурний шар й різне виховання й різне , абослютне різне ставлення до людського життя , гідності . Різне відношення до особистих свобод ... Чи можно поєднувати Анрі Бергсона , Карла Попера й Лева Ландау з Бин-Ладенем чи Хасаном Насраллой , чи Ясером Арафатом ?! За твоєю ознакою - усі названні семіти , але по 10 томам загальної фізики від Ландау Ліфшица вчилися найвидатнійші фізики останніх 70 років !!!
показати весь коментар
19.10.2025 22:27 Відповісти
Не долго музыка играла, не долго фраер танцевал---похоже Нобелевская премия потеряла очертания! Вечная же истина ---кривое никогда ровным не станет. А чего нет---то и не считают. Зло должно погибнуть. Или погибнут все остальные.
показати весь коментар
19.10.2025 22:28 Відповісти
Сторінка 2 з 2