8678 відвідувачів онлайн

Відмова України від територій під тиском Трампа є дуже небезпечною та порушує міжнародне право. - Каллас

Каллас про територіальні поступки

Після заяви президента США Дональда Трампа про можливість поступок Києва Висока представниця ЄС Кая Каллас наголосила, що віддання територій означало б винагороду агресору та підрив міжнародного права.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Politico.

"Якщо ми просто віддамо ці території, це подасть сигнал усім, що можна застосовувати силу проти сусідів і отримувати бажане. Це дуже небезпечно. Саме тому існує міжнародне право - щоб ніхто не робив подібного", - сказала Каллас журналістам у Люксембурзі після зустрічі міністрів закордонних справ країн ЄС.

Каллас, колишній прем'єр-міністр Естонії, провела паралель з історією своєї країни.

"Питання в тому, що ви можете відвоювати - це одне, але є й інше питання: що ви визнаєте територією іншої держави?
Я з країни, яка була окупована 50 років. Але більшість держав світу ніколи не визнавала ці території російськими. І це мало величезне значення", - сказала Каллас.

Територіальні поступки

Під час зустрічі української та американської делегацій у Вашингтоні спецпосланець президента США Дональда Трампа Стів Віткофф тиснув на українських посадовців щодо передачі Донеччини під контроль РФ.

За словами посадовців, Віткофф тиснув на українську делегацію щодо передачі Донецької області під контроль РФ, аргументуючи це тим, що регіон є "переважно російськомовним".

Топ коментарі
+23
Трамп і міжнародне право - не сумісні поняття. Він злочинець у кріслі Президента
показати весь коментар
21.10.2025 07:17 Відповісти
+16
Красиво балаболить. Так нехай усім світом вже йдуть міжнародне право відстоювати, а не в кущах відсиджуватись.
показати весь коментар
21.10.2025 07:25 Відповісти
+13
О,ти диви про міжнародне право згадали,а як пукін Україну 11 років знищує то про право не згадували,і як купувати ресурси на сросії, спонсуючі тим самим вбивство Українців, теж про право не згадували.
показати весь коментар
21.10.2025 07:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Трамп і міжнародне право - не сумісні поняття. Він злочинець у кріслі Президента
показати весь коментар
21.10.2025 07:17 Відповісти
А до чого тут міжнародне право? Трампон вирішив бути і прокурором, і суддею і катом: все повинно бути так, як хоче руда мавпа, а усілякі договори, статути, домовленності - в утиль! І все це, як і у московитів, по "праву сильного".
показати весь коментар
21.10.2025 07:20 Відповісти
до чого тут трамп? ти або воюєш, або здаєшся. конкретно ти. що ти вибрав?
показати весь коментар
21.10.2025 08:07 Відповісти
Ба саме трампон, на пару з ботоксним, ігнорують міжнародне право і ставлять вимоги/ультиматуми з позиції сили (що кремлівські ультиматуми, що хотєлки рудої мавпи). Та й за 9 місяців президенства цього гольфіста-миротворця тиск здійснювався лише на Україну, а московитам "2тижні/50днів/після наступної зустрічі" може, але не точно.
Без зовнішньої допомоги (як зброєю, так і фінансами) Україна не вистоїть - це реальність. А США - це була більша частина цієї допомоги. (ну не асфальтом чи лопатками оборонятися, як то робили/заявляли "узеленські")
Це стосовно того вашого "до чого тут трамп?"
Ну а на особисте питання я вже не раз тут відповідав. Зараз працюю і роблю те, що вмію. Ті засоби захисту, які ми робимо, рятують життя наших військових. Цього, сподіваюсь, достатньо для вас, пане?
показати весь коментар
21.10.2025 19:00 Відповісти
О,ти диви про міжнародне право згадали,а як пукін Україну 11 років знищує то про право не згадували,і як купувати ресурси на сросії, спонсуючі тим самим вбивство Українців, теж про право не згадували.
показати весь коментар
21.10.2025 07:20 Відповісти
Хто? Тобі Кая Каллас у штані насрала? Подивись у бороді чи не застрягла там капуста зі щщєй.
показати весь коментар
21.10.2025 07:47 Відповісти
Ти спочатку в Україну приїдь,а потім будеш свій спермоприймач про капусту зі своїх щей відкривати.
показати весь коментар
21.10.2025 09:06 Відповісти
Трампоном керують по телефону з кремля. Ось таке уй@бище американці вирішили обрати президентом.
показати весь коментар
21.10.2025 07:20 Відповісти
а Зермаком звідки керують?
показати весь коментар
21.10.2025 08:09 Відповісти
До чого це питання?
показати весь коментар
21.10.2025 08:33 Відповісти
мені цікава ваша думка.
показати весь коментар
21.10.2025 08:49 Відповісти
Але ж тема про те що трамп -мудак. В мене ще є думка звідки керують кім чен ином. Вам це не цікаво?
показати весь коментар
21.10.2025 08:51 Відповісти
якщо сците відповідати на питання "а Зермаком звідки керують?" то просто не пишіть мені.
показати весь коментар
21.10.2025 08:58 Відповісти
Не примушуйте вважати вас примітивним. Ну з луб'янки керують. Далі що? Це вже давно "секрет Полішинеля". Ні. От відповідай мені і все тут. Дитсадок.
показати весь коментар
21.10.2025 09:11 Відповісти
якщо і трампом і зєрмаками керує кремль, то чому ми ще не програли?
показати весь коментар
21.10.2025 09:46 Відповісти
а, повинні були?
київ за три дні?
через два тижні на кордоні з польщею?
показати весь коментар
21.10.2025 10:34 Відповісти
якщо всі навкруги виконують вказівки кремля, то мабуть так, за три дні. або не всіма кремль керує.
показати весь коментар
21.10.2025 11:09 Відповісти
Тому що ми унікальні. Як ви на це дивитеся?
показати весь коментар
21.10.2025 13:19 Відповісти
показати весь коментар
21.10.2025 07:25 Відповісти
Поважаю.
показати весь коментар
21.10.2025 07:27 Відповісти
Красиво балаболить. Так нехай усім світом вже йдуть міжнародне право відстоювати, а не в кущах відсиджуватись.
показати весь коментар
21.10.2025 07:25 Відповісти
Слова, слова. А як би знав би ти колись...
показати весь коментар
21.10.2025 07:28 Відповісти
Та естонська жіночка мусить воювати за тебе? Істоту у штанях?
показати весь коментар
21.10.2025 07:48 Відповісти
А якщо не збирається воювати, то нічого і триндіти. За свої території нехай хвилюється. А то гниди переживають, якщо в Україні війна закінчиться то кацапи на них посунуть. Якщо посунуть то Україна теж поспівчуває і пришле гуманітарку.
показати весь коментар
21.10.2025 11:14 Відповісти
Цілком згоден, а ще по-перше,- Поки ще про визнання Усіма! юридично! окупованих територій державою-мордором, мова не йшла взагалі, По- друге, питання до пані Каллас, а скільки протримається Європа, у своєї допомозі Україні, якщо у випадку нашої відмови, від цього так би мовити мирного плану рудого, той "грюкне дверима" і ВЗАГАЛІ! закриє повністю проект допомоги Україні! наглухо закриє! від розвідданих, до отої продажу зброї!(, Що тоді пані Каллас??? Наскільки ця їбуча війна, буде вашою??? Наскільки спроможна Європа з усякими там фіцамі-фріцамі, орбанамі, і іншими "тут можна - тут не можна, протистояти русні, пліч о пліч з Україною??? -- Відповіді не буде!!
показати весь коментар
21.10.2025 07:52 Відповісти
Ти то вже точно не в кущах а на дивані.
показати весь коментар
21.10.2025 10:05 Відповісти
ЕС ще не зрозуміли що зараз "махновщина"
показати весь коментар
21.10.2025 07:45 Відповісти
Вона була ЗАВЖДИ.
показати весь коментар
21.10.2025 08:15 Відповісти
Висока представниця ЄС Кая Каллас - це той випадок, коли Європу представляє достойний, порядний і розумний представник Естонії (блазень і близько не стоїть до її рівня, але крутить долею українців).
показати весь коментар
21.10.2025 08:27 Відповісти
А Трамп нам не указ, в нас є Найпотужніший в світі президент, який в 2019 році обіцяв закінчити війну перемогою з виходом на кордони 1991 року. Якби він був в Україні в 2014 році, а не на гастролях в москві, то вмер би, але б тоді Крим не віддав. Дивишся так і думаєш, то що було б краще? Бо сьогодні віддав половину півдня, все Азовське море, найбільшу в Європі АЕС, дав кацапам знищити всю логістику і великі підприємства... цвинтарі розрослися на сотні гектакрів.., а він бравинький у військовому однострої, відпустив борідку, яку йому рівняють відразу з десяток молоденьких дівчаток кожного ранку...і розповідає про нашу перемогу над ворогом, їздить по вухах зомбованих шмарафоном наріду 73% про "паляниці", "рути", "Фламінго"...
показати весь коментар
21.10.2025 10:28 Відповісти
"який в 2019 році обіцяв закінчити війну перемогою з виходом на кордони 1991 року"

Можна посилання на подібну обіцянку? Я пошукав - нічого подібного не знайшов. Ви ж не брешете?
показати весь коментар
21.10.2025 10:37 Відповісти
Якби міжнародне право захищало від шахедів, ракет і бомб, то було б взагалі *******