8678 посетителей онлайн

Отказ Украины от территорий под давлением Трампа является очень опасным и нарушает международное право, - Каллас

Каллас о территориальных уступках

После заявления президента США Дональда Трампа о возможности уступок Киева Высокая представительница ЕС Кая Каллас подчеркнула, что отдача территорий означала бы вознаграждение агрессору и подрыв международного права.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом пишет Politico.

"Если мы просто отдадим эти территории, это подаст сигнал всем, что можно применять силу против соседей и получать желаемое. Это очень опасно. Именно поэтому существует международное право - чтобы никто не делал подобного", - сказала Каллас журналистам в Люксембурге после встречи министров иностранных дел стран ЕС.

Каллас, бывший премьер-министр Эстонии, провела параллель с историей своей страны.

"Вопрос в том, что вы можете отвоевать - это одно, но есть и другой вопрос: что вы признаете территорией другого государства?
Я из страны, которая была оккупирована 50 лет. Но большинство государств мира никогда не признавало эти территории российскими. И это имело огромное значение", - сказала Каллас.

Территориальные уступки

Во время встречи украинской и американской делегаций в Вашингтоне спецпосланник президента США Дональда Трампа Стив Уиткофф давил на украинских чиновников относительно передачи Донетчины под контроль РФ.

По словам чиновников, Уиткофф давил на украинскую делегацию о передаче Донецкой области под контроль РФ, аргументируя это тем, что регион является "преимущественно русскоязычным".

Топ комментарии
+23
Трамп і міжнародне право - не сумісні поняття. Він злочинець у кріслі Президента
показать весь комментарий
21.10.2025 07:17 Ответить
+16
Красиво балаболить. Так нехай усім світом вже йдуть міжнародне право відстоювати, а не в кущах відсиджуватись.
показать весь комментарий
21.10.2025 07:25 Ответить
+13
О,ти диви про міжнародне право згадали,а як пукін Україну 11 років знищує то про право не згадували,і як купувати ресурси на сросії, спонсуючі тим самим вбивство Українців, теж про право не згадували.
показать весь комментарий
21.10.2025 07:20 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Трамп і міжнародне право - не сумісні поняття. Він злочинець у кріслі Президента
показать весь комментарий
21.10.2025 07:17 Ответить
А до чого тут міжнародне право? Трампон вирішив бути і прокурором, і суддею і катом: все повинно бути так, як хоче руда мавпа, а усілякі договори, статути, домовленності - в утиль! І все це, як і у московитів, по "праву сильного".
показать весь комментарий
21.10.2025 07:20 Ответить
до чого тут трамп? ти або воюєш, або здаєшся. конкретно ти. що ти вибрав?
показать весь комментарий
21.10.2025 08:07 Ответить
Ба саме трампон, на пару з ботоксним, ігнорують міжнародне право і ставлять вимоги/ультиматуми з позиції сили (що кремлівські ультиматуми, що хотєлки рудої мавпи). Та й за 9 місяців президенства цього гольфіста-миротворця тиск здійснювався лише на Україну, а московитам "2тижні/50днів/після наступної зустрічі" може, але не точно.
Без зовнішньої допомоги (як зброєю, так і фінансами) Україна не вистоїть - це реальність. А США - це була більша частина цієї допомоги. (ну не асфальтом чи лопатками оборонятися, як то робили/заявляли "узеленські")
Це стосовно того вашого "до чого тут трамп?"
Ну а на особисте питання я вже не раз тут відповідав. Зараз працюю і роблю те, що вмію. Ті засоби захисту, які ми робимо, рятують життя наших військових. Цього, сподіваюсь, достатньо для вас, пане?
показать весь комментарий
21.10.2025 19:00 Ответить
О,ти диви про міжнародне право згадали,а як пукін Україну 11 років знищує то про право не згадували,і як купувати ресурси на сросії, спонсуючі тим самим вбивство Українців, теж про право не згадували.
показать весь комментарий
21.10.2025 07:20 Ответить
Хто? Тобі Кая Каллас у штані насрала? Подивись у бороді чи не застрягла там капуста зі щщєй.
показать весь комментарий
21.10.2025 07:47 Ответить
Ти спочатку в Україну приїдь,а потім будеш свій спермоприймач про капусту зі своїх щей відкривати.
показать весь комментарий
21.10.2025 09:06 Ответить
Трампоном керують по телефону з кремля. Ось таке уй@бище американці вирішили обрати президентом.
показать весь комментарий
21.10.2025 07:20 Ответить
а Зермаком звідки керують?
показать весь комментарий
21.10.2025 08:09 Ответить
До чого це питання?
показать весь комментарий
21.10.2025 08:33 Ответить
мені цікава ваша думка.
показать весь комментарий
21.10.2025 08:49 Ответить
Але ж тема про те що трамп -мудак. В мене ще є думка звідки керують кім чен ином. Вам це не цікаво?
показать весь комментарий
21.10.2025 08:51 Ответить
якщо сците відповідати на питання "а Зермаком звідки керують?" то просто не пишіть мені.
показать весь комментарий
21.10.2025 08:58 Ответить
Не примушуйте вважати вас примітивним. Ну з луб'янки керують. Далі що? Це вже давно "секрет Полішинеля". Ні. От відповідай мені і все тут. Дитсадок.
показать весь комментарий
21.10.2025 09:11 Ответить
якщо і трампом і зєрмаками керує кремль, то чому ми ще не програли?
показать весь комментарий
21.10.2025 09:46 Ответить
а, повинні були?
київ за три дні?
через два тижні на кордоні з польщею?
показать весь комментарий
21.10.2025 10:34 Ответить
якщо всі навкруги виконують вказівки кремля, то мабуть так, за три дні. або не всіма кремль керує.
показать весь комментарий
21.10.2025 11:09 Ответить
Тому що ми унікальні. Як ви на це дивитеся?
показать весь комментарий
21.10.2025 13:19 Ответить
показать весь комментарий
21.10.2025 07:25 Ответить
Поважаю.
показать весь комментарий
21.10.2025 07:27 Ответить
Красиво балаболить. Так нехай усім світом вже йдуть міжнародне право відстоювати, а не в кущах відсиджуватись.
показать весь комментарий
21.10.2025 07:25 Ответить
Слова, слова. А як би знав би ти колись...
показать весь комментарий
21.10.2025 07:28 Ответить
Та естонська жіночка мусить воювати за тебе? Істоту у штанях?
показать весь комментарий
21.10.2025 07:48 Ответить
А якщо не збирається воювати, то нічого і триндіти. За свої території нехай хвилюється. А то гниди переживають, якщо в Україні війна закінчиться то кацапи на них посунуть. Якщо посунуть то Україна теж поспівчуває і пришле гуманітарку.
показать весь комментарий
21.10.2025 11:14 Ответить
Цілком згоден, а ще по-перше,- Поки ще про визнання Усіма! юридично! окупованих територій державою-мордором, мова не йшла взагалі, По- друге, питання до пані Каллас, а скільки протримається Європа, у своєї допомозі Україні, якщо у випадку нашої відмови, від цього так би мовити мирного плану рудого, той "грюкне дверима" і ВЗАГАЛІ! закриє повністю проект допомоги Україні! наглухо закриє! від розвідданих, до отої продажу зброї!(, Що тоді пані Каллас??? Наскільки ця їбуча війна, буде вашою??? Наскільки спроможна Європа з усякими там фіцамі-фріцамі, орбанамі, і іншими "тут можна - тут не можна, протистояти русні, пліч о пліч з Україною??? -- Відповіді не буде!!
показать весь комментарий
21.10.2025 07:52 Ответить
Ти то вже точно не в кущах а на дивані.
показать весь комментарий
21.10.2025 10:05 Ответить
ЕС ще не зрозуміли що зараз "махновщина"
показать весь комментарий
21.10.2025 07:45 Ответить
Вона була ЗАВЖДИ.
показать весь комментарий
21.10.2025 08:15 Ответить
Висока представниця ЄС Кая Каллас - це той випадок, коли Європу представляє достойний, порядний і розумний представник Естонії (блазень і близько не стоїть до її рівня, але крутить долею українців).
показать весь комментарий
21.10.2025 08:27 Ответить
А Трамп нам не указ, в нас є Найпотужніший в світі президент, який в 2019 році обіцяв закінчити війну перемогою з виходом на кордони 1991 року. Якби він був в Україні в 2014 році, а не на гастролях в москві, то вмер би, але б тоді Крим не віддав. Дивишся так і думаєш, то що було б краще? Бо сьогодні віддав половину півдня, все Азовське море, найбільшу в Європі АЕС, дав кацапам знищити всю логістику і великі підприємства... цвинтарі розрослися на сотні гектакрів.., а він бравинький у військовому однострої, відпустив борідку, яку йому рівняють відразу з десяток молоденьких дівчаток кожного ранку...і розповідає про нашу перемогу над ворогом, їздить по вухах зомбованих шмарафоном наріду 73% про "паляниці", "рути", "Фламінго"...
показать весь комментарий
21.10.2025 10:28 Ответить
"який в 2019 році обіцяв закінчити війну перемогою з виходом на кордони 1991 року"

Можна посилання на подібну обіцянку? Я пошукав - нічого подібного не знайшов. Ви ж не брешете?
показать весь комментарий
21.10.2025 10:37 Ответить
Якби міжнародне право захищало від шахедів, ракет і бомб, то було б взагалі *******