10827 відвідувачів онлайн

Програму "Контракт 18-24" розширено: до неї включили всі бойові підрозділи Сил оборони

Програму Контракт 18-24 знову розширили. Що відомо?

Програму "Контракт 18-24" знову розширили. Відтепер всі бригади зможуть набирати молодь.

Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента України Павло Паліса, передає Цензор.НЕТ.

"На початку можна було обрати лише кілька бригад, згодом експеримент розширили, а тепер є рішення включити в програму всі бойові підрозділи Сил оборони України.

Тепер кожен, хто хоче стати на захист України в такому віці, може обрати будь-яку бригаду. І всі бригади зможуть набирати до своїх лав вмотивовану молодь. Боротьба триває!" - розповів він.

Що відомо про "Контракт 18-24"

Нагадаємо, 11 лютого Міністерство оборони України офіційно запустило формат добровільної служби "Контракт 18−24" для українців, які готові долучитися до Сил оборони на один рік.

Серед умов: мільйон гривень, безвідсоткова іпотека та соцпакет.

Контракт передбачає виключно бойові посади серед яких стрілець, гранатометник та розвідник. Підготовка триватиме понад 80 днів. Гроші також можуть отримати хлопці, які служать у війську й не мають 25 років.

Програму Контракт 18-24 знову розширили. Що відомо?

Топ коментарі
+4
Вони скоріше оберуть в яку країну виїхати
показати весь коментар
21.10.2025 16:28 Відповісти
+2
і своє зелене діло ви зробили.
поважаю ополонь і дякую за тей ******* в якому Україна зараз.
показати весь коментар
21.10.2025 17:17 Відповісти
+1
Шмигаль з свириденко і данилов з умеровим, ще за свої рішення, не покарані ошиваються за посадами!!
Мабуть, в правопохоронних органах, їх керівники, чекають на особливу команду щодо дотримання ними норм Конституції та положень Законодавства !!??
показати весь коментар
21.10.2025 16:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Шмигаль з свириденко і данилов з умеровим, ще за свої рішення, не покарані ошиваються за посадами!!
Мабуть, в правопохоронних органах, їх керівники, чекають на особливу команду щодо дотримання ними норм Конституції та положень Законодавства !!??
показати весь коментар
21.10.2025 16:27 Відповісти
Вони скоріше оберуть в яку країну виїхати
показати весь коментар
21.10.2025 16:28 Відповісти
не підпадаю під контракт 18-24.
підпадав би - пішов би.
показати весь коментар
21.10.2025 16:30 Відповісти
Єдина мотивація - мільйон? ))
Що заважає так піти?
Напряму в підрозділ. Ніяких містечкових ТЦК.
показати весь коментар
21.10.2025 16:33 Відповісти
ну ви ж вже пійшли?
от і я за вами...
показати весь коментар
21.10.2025 16:35 Відповісти
Ще в лютому 22. І зараз тут. Тебе що, в Крамі з вокзалу зустріти? Тут і ВЛК і ТЦК. Все на місці чисто номінальне.
показати весь коментар
21.10.2025 16:38 Відповісти
і своє зелене діло ви зробили.
поважаю ополонь і дякую за тей ******* в якому Україна зараз.
показати весь коментар
21.10.2025 17:17 Відповісти
За 18-24 хоч підйомні 200 тис. дають, можна амуніцію прикупити, інакше все за свої.
показати весь коментар
21.10.2025 16:36 Відповісти
ага. В 22-му з цим було простіше. На фронті автоматом за місяць прилітає 120к. (сотка плюс зарплата), купа волонтерки - вибирай. І забезпечення ЗСУ в повному обсязі.
Зараз складніше, але теж все вирішується. Роздягнутим та без снаряги не залишишся - для своїх знаходиться усе що треба.
показати весь коментар
21.10.2025 16:41 Відповісти
Своїм стати треба ще вміти, якщо ви здогадуєтесь про що я.
показати весь коментар
21.10.2025 16:46 Відповісти
Ні, не здогадуюсь. До війни був старим інтровертом.
Скажу більше.
Недаремно кажуть "бойове братерство".
Без людей, з якими познайомилися на війні, потім не зможете жити.
Я пробував - не вийшло. Повернувся.
показати весь коментар
21.10.2025 17:36 Відповісти
Зелені підари повипускали потенційних контрактників, так що програму 18-24 можна просто закрити. Ідуть вювати товстожопі пікалови, шефіри, кошові, міндічі-хуїндічі, а скумбрія-медсестрою