10457 відвідувачів онлайн

Мадуро закликав Трампа до миру на тлі нарощування військ США в Карибському регіоні: "Ніякої божевільної війни, будь ласка!"

мадуро,трамп

Президент Венесуели Ніколас Мадуро звернувся до лідера США Дональда Трампа, виступивши проти "божевільної війни" після розгортання американських військ у Карибському басейні.

Про це повідомляє France24, передає Цензор.НЕТ.

"Ні війні, ні війні. Тільки мир, тільки мир, мир назавжди, мир назавжди. Ніякої божевільної війни, будь ласка!" - сказав Мадуро на зустрічі з профспілками.

Раніше венесуельський президент звинуватив Вашингтон у прагненні змінити режим у Венесуелі та нагадав, що країна має понад 5000 переносних зенітно-ракетних комплексів "Ігла-С" на ключових позиціях протиповітряної оборони.

"Будь-яка військова сила у світі знає про потужність ракетних комплексів "Ігла-С", а Венесуела має не менш як 5000 таких", - зазначив Мадуро.

Напруженість між США та Венесуелою зросла після того, як Трамп звинуватив Мадуро в керівництві наркокартелем і дозволив ЦРУ проводити таємні операції на території країни.

Що передувало?

Нагадаємо, Дональд Трамп розглядає декілька варіантів військових ударів США по наркокартелях у Венесуелі у рамках ширшої стратегії, спрямованої на ослаблення позиції президента країни Ніколаса Мадуро.

Про це пише CNN із посиланням на проінформовані джерела в адміністрації Білого дому.

Американські посадовці вважають, що удари по венесуельських наркоторговцях можуть створити тиск на найближче оточення Мадуро, яке роками отримувало вигоду від незаконного обігу наркотиків. Це, своєю чергою, може спонукати їх до пошуків способів усунути Мадуро від влади.

Топ коментарі
+18
Хочу нагадати, що Мадура підтримав війну РФ проти України, якщо ти сієш війну, думаєш що ти самий розумний і тебе це не торкнеться, ти помиляєшся, то вона рано чи пізно тобі повертається.
показати весь коментар
24.10.2025 14:21 Відповісти
+16
шо там кстати корешЪ Валодья не хочет МАдуре помочь?
показати весь коментар
24.10.2025 14:14 Відповісти
+12
Валодья влив у вуха, водія буса, мадурє що "ігла" - це зброя із серії "аналаговнєт"!
показати весь коментар
24.10.2025 14:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ми будем заваливать ваши улицы наркотой - но пожалуйста, никакой войны!!11!!
показати весь коментар
24.10.2025 14:13 Відповісти
шо там кстати корешЪ Валодья не хочет МАдуре помочь?
показати весь коментар
24.10.2025 14:14 Відповісти
Валодья влив у вуха, водія буса, мадурє що "ігла" - це зброя із серії "аналаговнєт"!
показати весь коментар
24.10.2025 14:24 Відповісти
Володья швидше за все натякнув Трампу, що, якщо Зеленський отримає томагавки, Мадура може десь у своїх джунглях випадково знайти iскандери...
показати весь коментар
24.10.2025 14:34 Відповісти
Не падай на мороз!
Вивчи ТТХ "Іскандера" і загугли відстань "США-Венесуела"...
показати весь коментар
24.10.2025 14:39 Відповісти
«Искандер-К» - вариант с использованием двух крылатых ракет https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0-500_(%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%B0) Р-500 или 9М729, дальность стрельбы - 500 км для Р-500 и 2350 км для 9М729.
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B5%D1%80_(%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81)#%D0%9A%D1%80%D1%8B%D0%BB%D0%B0%D1%82%D1%8B%D0%B5_%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D1%82%D1%8B_%C2%AB%D0%98%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B5%D1%80-%D0%9A%C2%BB_9%D0%9C728_%D0%B8_9%D0%9C729 https://ru.wikipedia.org/wiki/Искандер_(ракетный_комплекс)#Крылатые_ракеты_«Искандер-К»_9М728_и_9М729
показати весь коментар
24.10.2025 15:13 Відповісти
Что бы ударить искандерами по Колумбии, Бразилии и Перу?🤥
показати весь коментар
24.10.2025 14:44 Відповісти
А тобі, йолопе, це для чого?
Тих же доброволььців з Колумбії воює проти Кацапії в Україні більше з всіх інших іноземців і загинуло в Україні більше всіх.
показати весь коментар
24.10.2025 15:51 Відповісти
ти дійсно настільки тупе, що не зрозумів іронію? це *******, неймовірно.
показати весь коментар
24.10.2025 16:24 Відповісти
а це сектант тімашонки, не дивуйся.
показати весь коментар
24.10.2025 16:39 Відповісти
Він вже Асаду поміг, для цього теж місце рашці знайде. Той покидьок колекціонує таких самих мудаків як він сам.))
показати весь коментар
24.10.2025 15:14 Відповісти
***** вже "допоміг" - вивіз золотий запас Венесуели "на збереження" до ********** і привласнив "за постачання зброї". Тепер у Мадури є "Іглаи" і наркота, але нема золота і грошей.
показати весь коментар
24.10.2025 15:37 Відповісти
Домандурилася мандура.
показати весь коментар
24.10.2025 14:14 Відповісти
Еще не все войны "прекратил" Трамп, некоторые для этого надо начать.
показати весь коментар
24.10.2025 14:17 Відповісти
Схоже, Траму захотілось отриматище один В"єтнам...
показати весь коментар
24.10.2025 14:17 Відповісти
Вьетнам полностью спонировали оружием и всем остальным СССР и Китай, Венесуеле такая помощь вообще не светит, ***** уже "помог" Сирии и Ирану ...
показати весь коментар
24.10.2025 14:21 Відповісти
*******, у мадури влада тримається на лояльності кількох генералів і тотальній корупції, Україна порівняно з Венесуелою просто Швейцарія у цьому плані, понад половина населення його ненавидить, його влада обвалися як картковий будиночок.
показати весь коментар
24.10.2025 14:23 Відповісти
До чого тут влада? Куйло теж розраховував, що українці в 2022-му зустрінуть кацапів хлібом - сіллю і разом підуть зносити українську владу.
показати весь коментар
24.10.2025 18:34 Відповісти
У Венесуельців немає ненависті до США як у українців до кацапів, ну от ти від них аж у Британію втік.
показати весь коментар
24.10.2025 18:50 Відповісти
Друзів кацапів б"ють, мінуси є?
показати весь коментар
24.10.2025 14:17 Відповісти
Хочу нагадати, що Мадура підтримав війну РФ проти України, якщо ти сієш війну, думаєш що ти самий розумний і тебе це не торкнеться, ти помиляєшся, то вона рано чи пізно тобі повертається.
показати весь коментар
24.10.2025 14:21 Відповісти
Підтримав війну,отримуй її,оце по ділу
показати весь коментар
24.10.2025 14:23 Відповісти
Мадуро погрожує Трампу 5 тис ПЗРК виробництва Росії

Будь-які збройні сили у світі знають про потужність ракет «Ігла-С», а Венесуела має не менше 5000 таких ПЗРК, - заявив Мадуро під час військового заходу, який транслювався на телебаченні.

Його слова прозвучали на тлі заяви президента США Дональда Трампа про те, що розглядається можливість початку військових дій у Венесуелі для боротьби проти наркотрафіку та ширших зусиль з ослаблення влади Мадуро, давнього ворога Вашингтона.
показати весь коментар
24.10.2025 14:22 Відповісти
"Переносной зенитный ракетный комплекс 9К338 "Игла-С" предназначен для поражения низколетящих воздушных целей различного типа на встречных и догонных курсах в условиях естественных (фоновых) и искусственных тепловых помех. "

осталось уговорить ВВС США низко летать
показати весь коментар
24.10.2025 14:27 Відповісти
Ага, і ще вмовити США не бомбити склади з ПЗРК в першу чергу
показати весь коментар
24.10.2025 14:29 Відповісти
😆
показати весь коментар
24.10.2025 14:31 Відповісти
Іран кусає лікті - чому не закупили "Іглу" щоб збивати B-2 Spirit...
показати весь коментар
24.10.2025 14:34 Відповісти
Напад на Венесуелу фактично означатиме напад на запоребрик. Не думаю, ***** наважиться на прямий конфлікт із Штатами, але війна все більше набуває ознаки світової.
показати весь коментар
24.10.2025 14:23 Відповісти
Якщо Штати покажуть що мають "яйця", то пуйло трохи спуститься з небес на землю.
показати весь коментар
24.10.2025 14:28 Відповісти
***** *****, він скільком союзникам допоміг?
показати весь коментар
24.10.2025 14:55 Відповісти
Так Трамп вже налаштований провести бліц- кріг в Венесуелі
показати весь коментар
24.10.2025 14:36 Відповісти
Цілком зрозуміло, що інтелект водія автобуса не дозволяє зрозуміти що треба терміново інвестувати в умовну «Кушнер-петролєум», але хоч до позолоченої ключки для гольфа міг би допетрати.
показати весь коментар
24.10.2025 14:37 Відповісти
Игла есть у многих стран. Случаев сбития Иглой Ф-35 или В-2 вроде не было
показати весь коментар
24.10.2025 14:44 Відповісти
Так це вже було!
Трамп пригрозив КНДР "дуже потужними" підводними човнами.

13.04.201713 квітня 2017 р.

Підводні човни американського військово-морського флоту набагато потужніші, ніж спрямована до берегів КНДР авіаносна група, попередив президент США.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп знову висловив готовність у разі необхідності самостійно вирішити проблему ядерного озброєння Північної Кореї. Також він нагадав Пхеньяну, що окрім https://www.dw.com/uk/%D1%81%D1%88%D0%B0-%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D0%B0%D0%B2%D1%96%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D1%81%D0%BD%D1%83-%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%BF%D1%83-%D0%B4%D0%BE-%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B3%D1%96%D0%B2-%D0%BF%D1%96%D0%B2%D0%BD%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%BE%D1%97-%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B5%D1%97/a-38357186 авіаносної ударної групи, спрямованої Пентагоном до регіону Корейського півострова, Америка має "дуже потужні підводні човни".

"Ми спрямуємо (до Корейського півострова - Ред.) армаду. Дуже потужну. Ми маємо підводні чорни. Дуже потужні. Набагато потужніші, ніж авіаносець", - заявив Трамп у середу, 12 квітня передає агентство AFP.

Він наголосив, що США зможуть вирішити проблему з КНДР і без участі Китаю. Утім, водночас Трамп схвально висловився на адресу китайської влади за те, що вона відмовилася приймати з Північної Кореї кораблі з вугіллям, позбавивши таим чином Пхеньян важливого джерела доходів. Це "великий крок", заявив американський президент.
показати весь коментар
24.10.2025 14:47 Відповісти
А потім було це!
показати весь коментар
24.10.2025 14:48 Відповісти
Там звонив один Асад, питав чи вміе Мадуро в комп'ютерні ігри грати.....

"що країна має понад 5000 переносних зенітно-ракетних комплексів "Ігла-С" на ключових позиціях протиповітряної оборони."

Він ідіотизмом від Чавеса заразився?
показати весь коментар
24.10.2025 14:56 Відповісти
Венесуэла это горные джунгли, Афганистан и Вьетнам, два в одном, к тому же там скверная инфраструктура, придётся всё на горбу таскать или как вариант вьючные животные.
показати весь коментар
24.10.2025 15:01 Відповісти
МаДура теж за МИР!!!
Тож треба йму дати премію..
тоді Трампон дуба вріже від
схвилювання!!
показати весь коментар
24.10.2025 15:05 Відповісти
Мадура звернувся не до того Трампа - йому треба було звернутися до того, що вісім воєн закінчив.
показати весь коментар
24.10.2025 15:09 Відповісти
Не хвилюйся, мадуро. Ти маєш справу з балаболом, який НІКОЛИ не дотримується своїх обіцянок. Зате він ДУЖЕ любить гроші. Тому підготуй кілька привабливих пропозицій щодо видобутку нафти, літак зі щирого золота і пам'ятник рудому, інкрустований діамантами.
показати весь коментар
24.10.2025 15:09 Відповісти
Одного разу тiльки дотримався, коли Фордоу розбомбили
показати весь коментар
24.10.2025 19:09 Відповісти
Трамп не господар світу, як він сам казав. Він тепер як Бог. Пам'ятаєте стару мумію, що лежала в Білому домі і як усім було плювати на неї.
показати весь коментар
24.10.2025 15:35 Відповісти
Сша завжди підкоряла латинську америку підеупом військових..дадуть гроші генералам, і далі лояльна сша хунта
показати весь коментар
24.10.2025 16:04 Відповісти
Це добре. Постраждає менше мирних людей. Великі люди творять великі справи.
показати весь коментар
24.10.2025 16:23 Відповісти
Трампонт является захватчиком на уровне с Пуйлом
/у каждого из них свои интересы/