4823 відвідувача онлайн

Через атаку РФ на Київ загинуло двоє людей, 10 поранених (оновлено). ФОТОрепортаж

У ніч проти суботи, 25 жовтня 2025 року РФ атакувала столицю України балістичними ракетами.

Про це повідомив у телеграм-каналі голова КМВА Тимур Ткаченко, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, через російську атаку цієї ночі загинула одна людина.

Що відомо про постраждалих?

За інформацією станом на 09:00, 10 киян зазнали поранення різного ступеня.

Оновлена інформація

Згодом стало відомо, що один із постраждалих внаслідок атаки помер в лікарні.

Як пізніше повідомили у Нацполіції, відомо про загиблого чоловіка, тіло якого дістали з-під завалів у Деснянському районі. Крім того, постраждало десять людей, серед яких працівник поліції.

Руйнувань зазнали багатоповерхові житлові будинки, дитячий садок, приміщення магазинів та автомобілі.

Поліцейські та рятувальники продовжують працювати на місцях обстрілів. Триває ліквідація наслідків та документування чергової атаки рф проти мирних мешканців.

Київ після обстрілу 25 жовтня
Київ після обстрілу 25 жовтня
Київ після обстрілу 25 жовтня
Київ після обстрілу 25 жовтня
Київ після обстрілу 25 жовтня
Київ після обстрілу 25 жовтня

Що передувало?

Раніше Цензор.НЕТ інформував, що у ніч на 25 жовтня росіяни завдали балістичного удару по Києву. Влучання зафіксовані у Деснянському, Дніпровському та Дарницькому районах. Також повідомлялося, що у Києві потужні вибухи та пожежі, є постраждалі.

Топ коментарі
+26
гдє блєкаут та в москвє, а Зєлька?
показати весь коментар
25.10.2025 09:53 Відповісти
+14
Кількість обстрілів збільшилась. Кацапня вистрілює усе, що тільки но зійшло з конвеєра. Нарощують виробництво; тов. сі допомагає пуйлові.
показати весь коментар
25.10.2025 11:15 Відповісти
+13
Замість посилення ППО в Україні, зеленський з чирнишовим, маєтки будують в Козині, з грошей Українців!!
Про яке там ППО, всі на будівництві задіяні люди!! Міндіч може засвідчити з керівниками(заброньованими) будівельних компаній!
Фортефікаційні споруди, у Козині і не тільки, возводять 24/7!!
Маса будівельників залучена!! Керівник територіальної громади у Козині, теж не спить з помагаями!! Усі пашуть!! Війна або Акакаяразніца ….
показати весь коментар
25.10.2025 11:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
гдє блєкаут та в москвє, а Зєлька?
показати весь коментар
25.10.2025 09:53 Відповісти
Він у себе в голові перейменував Києв на Москву, і все ок.
показати весь коментар
25.10.2025 11:20 Відповісти
В нас в цій Дарниці ще й світла немає. Яка там Москва!
показати весь коментар
25.10.2025 11:20 Відповісти
Інформатор, як і зєля 😡
показати весь коментар
25.10.2025 10:41 Відповісти
Чомусь чим далі тим гірше наше ППО перехоплює рашистські ракети. Чи зовсім розслабилися чи всі ці Петріоти які нам дають охороняють інші місця
показати весь коментар
25.10.2025 10:48 Відповісти
Кількість обстрілів збільшилась. Кацапня вистрілює усе, що тільки но зійшло з конвеєра. Нарощують виробництво; тов. сі допомагає пуйлові.
показати весь коментар
25.10.2025 11:15 Відповісти
З балістикою важко дати ради.Але погано що кацапам не відповідаємо тим самим
показати весь коментар
25.10.2025 11:35 Відповісти
На початку ми збивали по десятку балістичних кинджалів і іскандерів які летіли по Київу. А тепер і половини не збиваємо.
показати весь коментар
25.10.2025 11:40 Відповісти
Треба гарно Богу молитися, проте більшість від мавпи походить, тому й прилітає.
Якби стали на коліна, як на Майдані, воно б полегшало
показати весь коментар
25.10.2025 12:55 Відповісти
Смерть маскалям.
показати весь коментар
25.10.2025 11:23 Відповісти
показати весь коментар
25.10.2025 11:29 Відповісти
Замість посилення ППО в Україні - у Австрії ПВО продається у кожному маркеті оптом і на ваги і не тільки там .... у супермаркетах у Австрії є і авіаносці та літаки F-35 (опт від 10 шт ).

А любити Батьківщину з-за кордоном завжди простіше, і не лише вам.
показати весь коментар
25.10.2025 12:24 Відповісти
Тимур Ткаченко-Мамедов прокукарікав! І що дальше? Повернуться вкрадені гроші на ППО, чи як?
показати весь коментар
25.10.2025 11:40 Відповісти
34 роки безбожним мародерством та розвалом демографічного, військового, наукового та інших потенціалів держави займалися одні, а криваві наслідки на собі відчувають і за це платять - інші. Це страшна закономірність будь-якої війни.
показати весь коментар
25.10.2025 15:46 Відповісти
Якщо Ви так пишите, то Ви точно, - не в Україні, не в окопі, а за кордоном!!!
Звісно, звідти топити за демократію набагато безпечніше, смачніше, тепеліше та світліше.

А Ви приїзджайте в Україну, і все це озвучте на своїй сторінці, або у Фейсбуці, або у Телеграм. Я побачу, скільки Ви проживете після цього!?!
показати весь коментар
25.10.2025 19:40 Відповісти
Повномасштабна війна проти України почалася не 24.02.22 - війна почалася набагато раніше: почалася із виникненням стартегії та, потім, - конкретного плану війни. Війна - це цілком раціональна річ і ця війна не є вийнятком: країна-агресор спочатку 23 роки, а потім ще 8 років вичікувала відповідного стану, відповідних кондицій обєкту агресії. Від війни в ********* світі уберігає (щонайменше - суттєво знижує ризик її початку) тільки один фактор - наявний потенціал (економічний, демографічний, військовий, науковий та ін.), яким володіє країна. Стратегія стримування як превентивний інструмент базується саме на нарощенні потенціалу країнами або союзами декількох країн. Без наявності таких потенціалів - світ би вже давно був глибоко понуреним у криваві війни міжконтинентальних масштабів. Вікно можливостей для превентивних противоєнних заходів було і в України: 1991-1999 роки (до моменту повного чекістського реваншу). Після цього втраченого шансу вирватися з цієї колії, яка привела країну до війни, вже було надзвичайно важко, або, майже, - неможливо. На країну-агресора безпосереднього впливу не існує, але на розвиток власної країни - на виконання власного домашнього завдання Україна повинна була впливати з 1-го дня незалежності. Ось це найбільш трагічна річ і фактор, ігнорування якого в значній мірі і призвело до сьогоднішніх катастрофічних наслідків.
показати весь коментар
25.10.2025 23:08 Відповісти
Z-еля, а де відповідь?!
Чи особисто для тебе, z-еля, на все та вісх - по фігу?!

Головне, щоб асфальт та тротуарну плитку вкладали, та відкати у кишеню йшли!
показати весь коментар
25.10.2025 19:34 Відповісти
Москалі перевели свої військові заводи на тризмінний робочий день, нарощують виробництво ракет і шахедів, і постійно збільшують обстріли.
А Зеля почав свою каденцію з того, що позакривав всі ракетні програми і перевів військове виробництво на одноденний робочий тиждень.
От на сьомий рік і маємо результат вибору 2019. Вибору "Я ваш вирок" і "Я вам нічего нє должен".
показати весь коментар
25.10.2025 23:33 Відповісти