9917 відвідувачів онлайн

Туск назвав Brexit "однією з найбільших помилок Європи"

Туск про загрозу РФ для Заходу

Глава уряду Польщі Дональд Туск заявив, що вважає вихід Великої Британії із ЄС однією з найбільших помилок Європи.

Про це він сказав в інтерв'ю виданню The Sunday Times, повідомляє Цензор.НЕТ.

Туск заявив, що не до кінця розуміє рішення колишнього прем’єр-міністра Великої Британії Девіда Кемерона організувати у 2016 році референдум про вихід країни з ЄС.

"Я не збираюся нікого звинувачувати, бо це було самостійне рішення ваших громадян. Але Кемерон був дуже відвертий зі мною. Він був абсолютно впевнений, що виграє референдум, і це була одна з найбільших помилок в нашій історії - організувати референдум з ілюзією, що він обов'язково виграє, а причина для цього була дуже незначною", - заявив політик.

Туск вважає Brexit помилкою 

"Я вважаю, що це одна з найбільших помилок в нашій (європейській, - ред.) історії. І сьогодні, на мою думку, це вже набагато очевидніше", - сказав польський прем’єр.

За словами очільника уряду Польщі, Велика Британія є не лише частиною, а й джерелом цінностей та принципів об'єднаної Європи.

"Коли на початку 90-х років ми тут, у Польщі, говорили про наше майбутнє членство в ЄС, одним з найсильніших аргументів на користь вступу Польщі до ЄС був той факт, що Велика Британія була його частиною", - додав Туск.

Топ коментарі
+26
Брексіт - чудове рішення британців.. суверентет

їх не крутять на бую як ЄС кремлівські холуї орбан та фіцо
показати весь коментар
26.10.2025 17:50 Відповісти
+21
Найбільша помилка Європи це право вето окремих країн. Пуйлу вистарчає підкупити дешевими енергоресурсами одну з країн членів, щоб заблокувати рішення усіх.
показати весь коментар
26.10.2025 17:48 Відповісти
+15
імпотенти спілкуються росіянською. це я тобі кажу як мешканець Донецької області.
показати весь коментар
26.10.2025 17:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Если глянуть на импотентов и популистов в Европе, то все верно было
показати весь коментар
26.10.2025 17:40 Відповісти
імпотенти спілкуються росіянською. це я тобі кажу як мешканець Донецької області.
показати весь коментар
26.10.2025 17:43 Відповісти
Януковищ твій протеже?
показати весь коментар
26.10.2025 18:20 Відповісти
в підсумки не важливо якої мової ти викладаєш свої думки, важлив лише їх зміст. Можеш таке саме сказати хлопцям з ЛСР або полку Каліновського?
показати весь коментар
26.10.2025 21:00 Відповісти
Найбільша помилка Європи це право вето окремих країн. Пуйлу вистарчає підкупити дешевими енергоресурсами одну з країн членів, щоб заблокувати рішення усіх.
показати весь коментар
26.10.2025 17:48 Відповісти
не одну країну на жаль. угорці,словаки. нафтовий концерн який захищає орбан один-це так званий МОЛ.
показати весь коментар
26.10.2025 17:54 Відповісти
Потрібно на постійній основі купити дві країни, бо якщо в одній влада помінялась, щоб в іншій були ті хто готовий лобіювати проросійські рішення і ветувати рішення більшості.
показати весь коментар
26.10.2025 17:57 Відповісти
так їх в євро союзі більше ***** купив.
показати весь коментар
26.10.2025 17:58 Відповісти
Брексіт - чудове рішення британців.. суверентет

їх не крутять на бую як ЄС кремлівські холуї орбан та фіцо
показати весь коментар
26.10.2025 17:50 Відповісти
Красномрвною Ознакою, того, що брекзіт, то бкла помилка, це вихваляння цього рішення роісянами.
показати весь коментар
26.10.2025 18:03 Відповісти
зверніться в дєрьмаковську ОПу, бот наталія за новими вказівками

Британія одна з найпослідовніших союзників України ..і їх ніхто не блокує...

слєйтєсь наталія в ОПу дєрьмака
показати весь коментар
26.10.2025 18:06 Відповісти
Британія розумна країна. Навіщо зв'язувати собі руки вимогами ЄС. Незалежність від кремлівських шісток чогось варте. До того у Британії є содружество націй - 56 країн. Навіщо їм ще ЄС?
показати весь коментар
26.10.2025 21:07 Відповісти
Ага, роісян забули спитать.🤣
показати весь коментар
26.10.2025 21:17 Відповісти
Найгірше. Їхній суверенітет ніхто не чіпав. А от економічні проблеми після брекзіту посипалися....
показати весь коментар
26.10.2025 18:06 Відповісти
скажіть це орбану та фіцо. гнида зельона ))

а економічні питання вони вирішили
показати весь коментар
26.10.2025 18:07 Відповісти
А до чого тут Орбан і Фіцо?

Нічого вони не вирішили....
показати весь коментар
26.10.2025 19:29 Відповісти
кукушка наталія хваліт петушка оникса . за то что хваліт он кукушку наталію )))

басня Крилова
показати весь коментар
26.10.2025 18:12 Відповісти
Оникс, економічні проблеми час від часу виникають у всіх, особливо після "локдауну" КОВІДа. Сильно якогось погіршення життя для робочого класу не було помітно.
показати весь коментар
27.10.2025 00:53 Відповісти
Хах, а нічого, що на наступних виборах у Британії скоріш за все переможе любитель ***** і сімейних цінностей Найджел Фарадж.
показати весь коментар
26.10.2025 18:25 Відповісти
на виборах в Україні в 2019 році переміг любитель пуйла зеленьский що побачив мир в очах пуйла і сошолся пасередінє

як Вам таке ?

у вас методічка пробзділа в дєрьмаковській ОПі
показати весь коментар
26.10.2025 18:28 Відповісти
"...одним з найсильніших аргументів на користь вступу Польщі до ЄС був той факт, що Велика Британія була його частиною ..."

Після чого польська мова стала другою за чисельністю після англійської в Лондоні...

п.Туску, нехай громадяни Королівства оцінюють правильність/неправильність drexit-у.

До чого тут Польща?
показати весь коментар
26.10.2025 17:53 Відповісти
Ну так Туск так і відповів.
"Я нее збираюся нікого звинувачувати, бо це було самостійне рішення ваших громадян. Джерело: https://censor.net/ua/n3581726

А сама тема була не Туском генерована, а була відповідями на питання.
показати весь коментар
26.10.2025 18:05 Відповісти
"Брексіт" - суверенне рішення британців. Що хочуть - те й роблять. І саме цікаве - дійсно, не мусять ні з ким узгоджувать свої рішення... Ато "кожен прищ на сраці буде з себе "бугра" корчить" - і треба враховувать його думку...
показати весь коментар
26.10.2025 17:56 Відповісти
Ти знову несеш пургу, не прочивавши першоджерело?
Відкрий інтерв'ю, потім будеш " потік свідомості " із себе доставати.
Розумне інтерв'ю.
Питання про брекзіт виникло із оцінки Туском ролі Британії із майбутньому конфлікті із роісією.
У запитах жкрналііста виникла тема Брекзіту, на що Туск і дав відповідь.
Основна ідея-"у протистоянні із рф, Британія, як головна опора Європи, у майлутній віні із рф, на жаль покинула ЄС
Що не так тобі сказала " невістка"?
показати весь коментар
26.10.2025 18:15 Відповісти
Навіжена! Що саме тобі не подобається зі мною написаного? Візьми мій коментар, і на кожний мій вислів напиши заперечення... Аргументоване... А не беззмістовний "словесний понос", як ти часто робиш...
показати весь коментар
26.10.2025 18:20 Відповісти
Ти на повному розуму, хтів би, щоб хтось коментував, чи, " писав запереречення на ОЦЕ? ?

" Ато "кожен прищ на с...іі буде з себе "бугра" корчить" - і треба враховувать його думку..."

Ти справді впевнений, що твій рівень ментального здоров'я задовільний?
показати весь коментар
26.10.2025 18:29 Відповісти
Рибонько! Вже не один я пишу тут, що у тебе "не всі дома, і хата на замку...". Так що не тобі робить висновки про моє "ментальне здоров"я"...
показати весь коментар
26.10.2025 18:39 Відповісти
Вони тут напару з Оніксом намагаються щось втюхнути про країну, в якій не тільки НЕ живуть, але ніколи і НЕ були, навіть, на екскурсіЇ.
А от зараз, якраз, ВСІ притомні британці і зрозуміли, що створили Меркель і Саркозі - війти в Союз складно, але вийти ще важче, а от когось примусити робити те, що більшість вважає за потрібне - взагалі не можливо! Особливо зараз, на тлі вторгнення рашки в Україну і всіх отих шантажів з боку Орбана і фіци, коли вирішувати треба швидко, а два куплених пуйлом уйоПка роблять все, щоб рішень не було.
А ці, що тут щось там накидують на бритів, просто недалекі придурки.
показати весь коментар
26.10.2025 19:40 Відповісти
Притомний брит - це напевно ти?
показати весь коментар
26.10.2025 20:28 Відповісти
Слишь, брит, ты вообще в курсах, шо брексит спонсировался коемлядями?
показати весь коментар
26.10.2025 20:33 Відповісти
Знаєш, а мені тебе навіть жалко. Намагатись доводити щось таким, як ти - все одно що розказувати про смак бананів тим, хто їх ніколи не їв, оті банани, а тільки бачив їх по тєлєку, але вже ненавидить їх, бо...ніколи не їв.
показати весь коментар
26.10.2025 21:08 Відповісти
Ты себя жалей, эрудит твою мать, ты узнай, хотя бы, кто такой Аррон Бэнкс, кто его жена и как он спонсировал на бабки русни компанию по агитации за брексит, ущербное.
показати весь коментар
26.10.2025 23:13 Відповісти
Brexit - це найкраще, що зробила Велика Британія.
показати весь коментар
26.10.2025 18:02 Відповісти
Найгірше.
показати весь коментар
26.10.2025 18:08 Відповісти
Не помилка ЕС, а осознанный выбор британцев.
показати весь коментар
26.10.2025 18:04 Відповісти
Мазурам увірвався вільний вїзд-виїзд до бритів з правом працювати. Щоправда й брити зіткнулися з браком рабсили бо місцеві чорні до роботи не беруться
показати весь коментар
26.10.2025 18:06 Відповісти
а непогано так зельона ботоферма активізувалась на темі ))

ОПа дєрьмака підгоріла ?

а що не так - Оманська Гнида навіть Октопус там представила

зеботи ..у вас всє дома ? ))
показати весь коментар
26.10.2025 18:09 Відповісти
Йди на йух путинська хвойдо
показати весь коментар
26.10.2025 18:22 Відповісти
Шота тебе стало аж за дох?я
показати весь коментар
26.10.2025 20:30 Відповісти
Британці не захотіли мати польських сантехніків у великих кількостях
показати весь коментар
26.10.2025 18:14 Відповісти
Не захотіли польських, будуть мати сомалійських та пакистанських сантехніків.
показати весь коментар
26.10.2025 18:28 Відповісти
І що це змінює? Замислитись не пробувала?
показати весь коментар
26.10.2025 19:43 Відповісти
та практично нічого, ну кроме того, що мусліми рано чи пізно побудують свій "ісламській мір" в Лондоні, а так все норм
показати весь коментар
26.10.2025 19:53 Відповісти
А ви, пані, коли останнього разу були в Лондоні? І де?
показати весь коментар
26.10.2025 21:10 Відповісти
ЕС показло свою слабость и, соответственно, ненужность. А слабость Европы нужна путлеру. К сожалению Польша является последними оплотом путлера в Европе. Орбан уже не в счет, Сиряйто тоже. У путлера осталось "легетимить" только премьера Польши. Даже в далекой Италии у путлера фиаско...
показати весь коментар
26.10.2025 18:39 Відповісти
мені подобається акцент кокні!
але, я застарий його вивчити....
показати весь коментар
26.10.2025 18:41 Відповісти
Велика Британія мала рацію...вона сама вирішує чи потрібна їй ЄС чи Україна , бо не була згодна з корумпованним Заходом майже ні вчому ...всьому ЄС , дуже далеко до економічного рівня з Великою Британією ...сьогодні є договір на 100 років з Україною ,і повірьте Захід ще буде втюхуватися до цієї годівниці ...
показати весь коментар
26.10.2025 18:59 Відповісти
Так. Європа помилилась коли стала доїти Британію не даючи натомість нічого крім бюрократичних вказівок, які вбивали британську економіку. Тепер замість вказівок ЄС дає пропаганду спрямовану на нове покоління яке не відчуло на собі "прєлєстєй" брюсельського диктату.
показати весь коментар
26.10.2025 19:15 Відповісти
та ладно, це було передовсім про гроші, і ні про що інше

очевидно, британці досі фінансують багато чого за межами Європи, тому їм складно було цим ділитися з Європою, і схоже, що французькі чи нідерландські інвестиції (приватні, не публічні) поза межами Європи набагато менше британських
показати весь коментар
26.10.2025 19:19 Відповісти
Які ж йолопи коментують. Або проплачені, з о зна.
З точки зору сили і розвитку і для ЄС і тим більше для Британії, залишатися в союзі було найвигідніше. Навіть з точки зору захисту від зовнішніх ворогів, і зберігання величезного ринку об'єднаних країн.
Оці всі думки "самі вирішують тепер", " не повинні доповідати" і т.п. - це все якісь дитячі Гештальти недорозвинених істот, на кшалт "на зло мамі відморожу собі вуха".
показати весь коментар
26.10.2025 19:24 Відповісти
У британцев есть свой союз, английский. Это все бывшие белые колонии, включая США. Немцы и французы, тем более румыны им чужие.
показати весь коментар
26.10.2025 19:33 Відповісти
Головна помилка Европи в тому що вони не утворили СШЕ. Сполучені Штати Европи, єдину країну, і досі вірить в концепцію "національного суверенітету", що давно застарів і лише шкодить.
показати весь коментар
26.10.2025 19:32 Відповісти
Когда-то кацапы создали что-то подобное. Теперь все в этой совковой помойке ненавидят друг друга. Нельзя повторять чужих ошибок.
показати весь коментар
26.10.2025 19:48 Відповісти
Не создали. Американцы смогли создать, совок так и не смог повторить тот "плавильный котел наций".
показати весь коментар
26.10.2025 20:33 Відповісти
Причем здесь вообще Америка, это совсем другое. Европа будет как совок, с кучей нацпридурков.
показати весь коментар
26.10.2025 21:11 Відповісти
Вон британцы долго не выдержали, а ЕС еще даже никакие не сполученi штати Европы.
показати весь коментар
26.10.2025 21:23 Відповісти
Ну так ви розумніші за Природу(симбіоз це обєднання всіх симбіотичних організмів в один - це співіснування де кожен виконує свою роль і не лізе в імператори ) - крім того від вашого коменту імперскістью тхне за версту . Крім того state перекладається як держава як шо шо .
показати весь коментар
26.10.2025 19:49 Відповісти
***** як воно перекладається, Штат це не самостійна держава, а те саме що область у нас.
показати весь коментар
26.10.2025 20:35 Відповісти
Ну звісно у нас області можуть приймати власні закони - а штати можуть . Тобто навіть про це ви не знаєте а взялися шось там друкувати про національні держави - ви спочатку вивчіть шо таке множення а вже потім будете вчитися на бухалтера .
показати весь коментар
27.10.2025 07:51 Відповісти
Закон штата це лише закон штата і не повинен суперечити федеральним законам.
показати весь коментар
27.10.2025 08:37 Відповісти
Точно так тіко навпаки - бо тутка на сцену виходять винятки які федеральний уряд повинен робити ( ну типу азартні ігри ніби забороненні але деяким штатам мож ними займатися - привіт вам від Лас Вегвса і Атлантік Сіті ). Крім того ФБР не може коли захоче влізти в юрисдикцію поліції якогось окремого штату . Крім того почитайте як штати входили в штати - а це не те саме шо області .
показати весь коментар
27.10.2025 08:47 Відповісти
Згадав ше приклад - багатоженство ніби в федеральних законах ніту але , але Юта і мормони є є .
показати весь коментар
27.10.2025 08:55 Відповісти
"симбіоз це не обєднання всіх симбіотичних організмів в один"
показати весь коментар
26.10.2025 19:51 Відповісти
вообще то,это референдум...а воля народа это закон. это вам не Германия с мАкрелью,и уж точно не нынешняя Польша.
показати весь коментар
26.10.2025 19:35 Відповісти
Біда в тому, що воля народу це зазвичай "воля натовпу" якому розумний маніпулятор вклав в голову необхідні думки.
показати весь коментар
26.10.2025 20:36 Відповісти
як в 2019 ?
показати весь коментар
26.10.2025 21:06 Відповісти
Когда-нибудь Боря признает, шо это была его наибольшая куйня, которую ему подсунули кацапы, но в теперешних условиях это даже имеет некоторые плюсы для Украины.
показати весь коментар
26.10.2025 23:27 Відповісти