Зрадницю Монтян внесли до "списку екстремістів" у Росії
Зрадницю Тетяну Монтян, яка публічно виправдовує агресію Росії проти України, внесли до "списку екстремістів" російського Фінмоніторингу.
Про це пишуть росЗМІ, передає Цензор.НЕТ.
Зазначено, що проти Монтян у Росії порушено кримінальне провадження.
Раніше російські силовики не повідомляли про претензії до пропагандистки — у 2021 році вона переїхала до РФ з України, була колумністкою пропагандистського RT і виступала на російських телеканалах.
Що передувало
- Нагадаємо, у лютому 2023 року адвокатка і блогерка Тетяна Монтян отримала підозри за 4 статтями ККУ. Їй загрожує до 10 років за ґратами. Від початку російської агресії Монтян перебуває на території РФ та бере активну участь в ІПСО ворожих спецслужб.
- У травні 2023 року в Києві СБУ викрила адміністратора прокремлівського Telegram-каналу ворожої пропагандистки Тетяни Монтян. Йому оголошено про підозру.
- У 2024 році Монтян позбавили права на зайняття адвокатською діяльністю.

А як же ж вона тут біснувалась на владу та на Порошенко. Прикольно було б побачити її на нарах десь в усть-піздюйськє в тюремному бушлаті! За шо боролась - на те і напоролась.
Чи скоро там ще і яника "ощиплють" до нитки?