11077 відвідувачів онлайн

Заяви Путіна про "оточення" Куп’янська є його вигадкою та фантазією, - Угруповання об’єднаних сил

Путін сказав про оточення Куп’янська. ЗСУ заперечили

Угруповання об'єднаних сил прокоментувало заяви російського диктатора про нібито оточення Куп'янська військами РФ.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

"У Куп’янську та на його околицях йдуть важкі бої, і бійці окупантів намагаються закріплюватись в північній частині міста. Втім, будь-які заяви про "оточення" там українських військ є вигадкою та фантазією, що не спирається на жодні фактичні дані на місцях", - йдеться в заяві.

В Угруповані об'єднаних сил вважають, що диктатор Путін повторює за власними генералами брехню.

Що передувало?

Нагадаємо, 29 жовтня Путін заявив про нібито "оточення" українських військ у ключових фронтових містах Донецької та Харківській областях — у Покровську та у Куп’янську.

Після цього диктатор цинічно запропонував припинити бойові дії на відповідних ділянках, щоб західні журналісти та українські ЗМІ "змогли на власні очі пересвідчитися" у правдивості його слів.

Путін сказав про оточення Куп’янська. ЗСУ заперечили

Топ коментарі
+5
А про Покровськ вирішили промовчати?
показати весь коментар
29.10.2025 16:04 Відповісти
+4
Тупе створіння, без янків ти би зараз мив кальоші кацапам.
показати весь коментар
29.10.2025 17:29 Відповісти
+3
Як нема оточення то хай туда цар приїде або хоча б Умеров. З прямим каналом, з курбановою зніметься. Або Дикий в бєрєті відосик знімить.
показати весь коментар
29.10.2025 16:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Головнокомандувач днями закликав казати правду.

Так от правда: на відео тільки частина груп противника, що наразі присутній у Мирнограді із північної сторони.

Логістики на транспорті в місто немає. Ситуація вкрай важка. Брехня, яку поширює УВ Схід, її тільки погіршує.

Стерненко.
показати весь коментар
29.10.2025 15:58 Відповісти
А про Покровськ вирішили промовчати?
показати весь коментар
29.10.2025 16:04 Відповісти
за Покровськ інше угрупування вийде в ефір - текст готовлять!
показати весь коментар
29.10.2025 16:25 Відповісти
Ні,кацап. Кожному українцю треба усвідомити,що вам вірити не можна ні на йоту. А вичилити вас,кацапську ху.....ю легко,якщо у вас винуватий Зелька,Бандерв.ЗСУ,Україна,а ваш Путін ні...значит ти кацап-бот...
показати весь коментар
29.10.2025 17:10 Відповісти
Юрко, палишся на раз, пишучи прізвище ***** з великої літери, патріот недороблений
показати весь коментар
29.10.2025 19:03 Відповісти
А яким боком Ви поставили Бандера поруч із Зелькою? Не соромно?
показати весь коментар
29.10.2025 19:35 Відповісти
А ви особисто звідки отримуєте "небрехню"? Ви там?
показати весь коментар
29.10.2025 18:34 Відповісти
Небрехню можна отримати з багатьох джерел, наприклад, з карт DeepState, з соціальних мереж наших воїнів і т.д., було б лишень бажання.
показати весь коментар
29.10.2025 19:05 Відповісти
Верить можно только Пуцькину!
показати весь коментар
29.10.2025 18:39 Відповісти
Все заявления *****, по сути являются шизофреническим бредом...
показати весь коментар
29.10.2025 16:39 Відповісти
Так, але каzапня потрохи просувається.
показати весь коментар
29.10.2025 16:49 Відповісти
спасибі янкі за інформацію.щоб ми без вас і робили...
показати весь коментар
29.10.2025 17:11 Відповісти
Тупе створіння, без янків ти би зараз мив кальоші кацапам.
показати весь коментар
29.10.2025 17:29 Відповісти
без янків і яхудів,з українсько владою,з ядерним арсеналом мінімум 3 мегатони....ваш Путін навіть дивитися боявся б у бік України...іди жери свій гамбургер,янкі!
показати весь коментар
29.10.2025 17:34 Відповісти
Пуйло пишеться з маленької букви, то не людина, то вбивця і терорист.
показати весь коментар
29.10.2025 19:37 Відповісти
Та цей кацапський бот, який всіляко підтримує зелену блювотину, на цьому вже сотий раз палиться.
показати весь коментар
29.10.2025 19:41 Відповісти
Ага, добре, що американські "гаранти" так і кинулися захищати Україну від агресора!
показати весь коментар
29.10.2025 18:37 Відповісти
Як нема оточення то хай туда цар приїде або хоча б Умеров. З прямим каналом, з курбановою зніметься. Або Дикий в бєрєті відосик знімить.
показати весь коментар
29.10.2025 16:55 Відповісти
Юрасик, з твоїх вологих сексуальних фантазій очевидно, що в тебе серйозні проблеми з жінками. Очевидно, ти сайти трохи попутав, порнушки тут немає
показати весь коментар
29.10.2025 19:40 Відповісти
В класичному розумінні цього військового терміну оточення справді не має, бо наші війська не є ізольовані. Хоча б тому що є зв'язок. Але дуже сильно порушена логістика, а це робить частини що обороняються слабобоєздатними. Є два шляхи виходу з данної ситуації. Перший це контрудар по флангах наступаючих підарів. Цей варіант малоймовірний, бо в нас не має підготовлених резервів. Другий організований відступ на підготовлені заздалегідь оборонні лінії. Вангую що наказу про відступ не буде взагалі. НІКОЛИ. Сирський таких наказів не дає. Нажаль Покровськ приречений. Стосовно Куп'янська, така сама ситуація з різницею, що там не має стільки підарських екіпажів дронів, а є річка Оскіл, яка дуже сильно заважає логістиці наших військ.
показати весь коментар
29.10.2025 18:16 Відповісти
Треба погоджуватися на пропозицію путлєра. Якщо воно бреше - буде дуже класно!
показати весь коментар
29.10.2025 18:38 Відповісти