Рашисти вдарили із РСЗВ по Слов’янську. Три людини загинули. ВІДЕО+ФОТО
Російські окупанти атакували Слов'янськ на Донеччині із РСЗВ, внаслідок чого є загиблі.
Про це повідомила пресслужба МВА, передає Цензор.НЕТ.
Подробиці
Близько 10:00 окупанти двічі вдарили із РСЗВ по місту.
"Мкр-н Лісний, вул. Олімпійська та 95-ї бригади. Пошкоджено багатоповерхівки, приватні будинки, котельня, автівки", - йдеться в повідомленні.
Загиблі
Три людини загинули внаслідок ворожого удару.
Топ коментарі
+9 Yuri I #427530
показати весь коментар
30.10.2025 12:57 Відповісти Посилання +6 Yuri I #427530
показати весь коментар
30.10.2025 14:16 Відповісти Посилання +5 Михаил Грушевский
показати весь коментар
30.10.2025 12:53 Відповісти Посилання 
