11756 відвідувачів онлайн

Рашисти вдарили із РСЗВ по Слов’янську. Три людини загинули. ВІДЕО+ФОТО

Російські окупанти атакували Слов'янськ на Донеччині із РСЗВ, внаслідок чого є загиблі.

Про це повідомила пресслужба МВА, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

Близько 10:00 окупанти двічі вдарили із РСЗВ по місту.

"Мкр-н Лісний, вул. Олімпійська та 95-ї бригади. Пошкоджено багатоповерхівки, приватні будинки, котельня, автівки", - йдеться в повідомленні.

Обстріл Слов'янськ 30 жовтня. Три людини загинули

Загиблі

Три людини загинули внаслідок ворожого удару.

Обстріл Слов’янськ 30 жовтня. Три людини загинули

Топ коментарі
+9
А коли ******* по Львову чи Києву це теж карма?
показати весь коментар
30.10.2025 12:57 Відповісти
+6
Тобто коли по Слов`янську то це карма, а коли по Львову - то це просто так.
показати весь коментар
30.10.2025 14:16 Відповісти
+5
Більшість на сході і півдні всі 35 років рукоплескали комуністам, регіоналам, опзж, шаріям і іншій п...здоті. Тому погоджуюсь, спрацював Закон Всесвіт і він тепер їм дає те, що там більшість так палко бажала.
показати весь коментар
30.10.2025 12:53 Відповісти

Завантаження...