9490 відвідувачів онлайн

Кудрицький офіційно вийшов з СІЗО під заставу, яку внесла юридична особа, з ним не пов’язана

Володимир Кудрицький звільнений з СІЗО під заставу

Ексочільника НЕК "Укренерго" Володимира Кудрицького офіційно звільнено з СІЗО під заставу.

Про це кореспонденту Цензор.НЕТ повідомив його адвокат Микола Грабик.

"О 17:45 вийшов, вважається особою, яка внесла заставу" - сказав він.

За його словами, Кудрицького біля СІЗО зустріла його сім’я.

Пан Грабик відмовився назвати особу, що внесла заставу, зауваживши, що не уповноважений це робити.

"Але можу сказати, що це не фізична, а юридична особа, яка не пов’язана з Володимиром Дмитровичем" - додав він.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань (ДБР) затримало колишнього керівника "Укренерго" Володимира Кудрицького 28 жовтня. 

Топ коментарі
+11
Очень этому рада
А то на Банковой оборзели все до предела
Для них законы не писаны
Чернышова на допрос вывозили спецы из разведки!!!!
Уговаривали ЛЕШЕНЬКУ целую неделю
А за Шурмой и Миндичем даже спецов не послали
Оно конечно
Это ж друганы президента
ОНИ ,как и ПРЕЗИДЕНТ - НАД ЗАКОНОМ!!!
Им на народ - посрать ....
А вот на Кудрицкого - им не посрать
Кудрицкий имел смелость сказать все ,что он думает про ВОРА ГАЛУЩЕНКО
Беда ,что у Кудрицкого трое ДЕТЕЙ
Не повезло Владимиру Александровичу
Не отправишь Кудрицкого на фронт
Зато интересно,где прохлажается любимый полковник
ВЛАДИМИРА АЛЕКСАНДРОВИЧА по фамилии Арестович
И на каком фронте воюет героический лейтенант Баканов?
показати весь коментар
30.10.2025 20:38 Відповісти
+10
Чому ти вирішив, що він щось вкрав?
показати весь коментар
30.10.2025 20:30 Відповісти
+6
а тепер докинь ще пруф на те що він вкрав...тільки не від дербмаковського дбр..чи ти дешевий 3,14здобол?
показати весь коментар
30.10.2025 20:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"юридична особа, яка не пов'язана з Володимиром Дмитровичем" - так, в Україні ж будь-яка юрособа з легкістю заплатить 14 млн гривень за непов'язаного.
показати весь коментар
30.10.2025 20:07 Відповісти
"Кінець епохи бідності". В нас тут гора бабла лежить в центрі України, хто хоче - бере скільки йому треба, от відеодоказ:
<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Freel%2F1445576493206402%2F&show_text=true&width=560&t=0" width="560" height="429"
показати весь коментар
30.10.2025 22:06 Відповісти
Ой маю я підозри що це за особа. Ой може Зільоний накласти превентивні санкції на флотилію.
показати весь коментар
30.10.2025 20:15 Відповісти
Анекдот дня!...
показати весь коментар
30.10.2025 20:17 Відповісти
За те, що Володимир Кудрицький будував захист об'єктів Укренерго, фсбшна агентура Деркача - Галущенко з Зеленським - його звільнила.

Кудрицький не зупинився і продовжив разом з західними партнерами будувати розподілену генерацію вже в приватній сфері.

За це фсбшна агентура - Галущенко з Зеленським - його вчора заарештувала.

Дуже варто подивитися цей ефір з Володимиром Кудрицьким, записаний за день до його арешту. Ви багато дізнаєтесь нового про нашу енергетику і кремлівську банду Зеленського, яка працює на знищення України.

Іван Сімочкін
показати весь коментар
30.10.2025 22:06 Відповісти
Робін Гуд ще скажіть
показати весь коментар
30.10.2025 20:19 Відповісти
Вкрав сотню лямів, сплатив десять і вільний як вітер..., зате "Укрпошта" безкоштовно доставлятиме родинам речі загиблих і зниклих безвісти військових. Повний пи*дець !!
показати весь коментар
30.10.2025 20:20 Відповісти
Чому ти вирішив, що він щось вкрав?
показати весь коментар
30.10.2025 20:30 Відповісти
Він не вкрав,він с3,14 здив... .
показати весь коментар
30.10.2025 20:55 Відповісти
а тепер докинь ще пруф на те що він вкрав...тільки не від дербмаковського дбр..чи ти дешевий 3,14здобол?
показати весь коментар
30.10.2025 20:37 Відповісти
та ні..., в Україні топ- посадовці не крадуть, це нереально... . Так, уйобок..!?
показати весь коментар
30.10.2025 20:59 Відповісти
дєрьмак, ти? Чи галущєнка?
показати весь коментар
30.10.2025 21:29 Відповісти
Ну не треба рівняти його із 5-6 дефективними манагерами ОПи- ті профі у "освоєнні" мільярдів(
показати весь коментар
30.10.2025 22:05 Відповісти
KAISERWALD

ДЛЯ НЕМУДРИХ,
З НЕТу:
Кудрицький вам не Міндіч

Кудрицький, його управлінські рішення справді утримали тоді безпекову ситуацію в енергетиці. І дозволили продовжити рух до повної інтеграції з європейською системою.

Всі ці затримання, виключення активних керівників з процесів, які мають вплив на нашу безпеку і оборону, дуже схожі на відомий почерк чекістів. Так було з Червінським, з бойовими командирами, з тим же Залужним.

Нормальних, фахових і патріотичних нейтралізують, зачищаючи собі територію для вічного царювання покидьків.
показати весь коментар
30.10.2025 21:12 Відповісти
я тут тихонько в лес пойду ))))))))))
показати весь коментар
30.10.2025 20:27 Відповісти
Ну само-собой, он же не сторож Дядя Петя стыривший мешок картохи, нашлись богатенькие корешки-подельнички и уже на свободе.
показати весь коментар
30.10.2025 20:37 Відповісти
Очень этому рада
А то на Банковой оборзели все до предела
Для них законы не писаны
Чернышова на допрос вывозили спецы из разведки!!!!
Уговаривали ЛЕШЕНЬКУ целую неделю
А за Шурмой и Миндичем даже спецов не послали
Оно конечно
Это ж друганы президента
ОНИ ,как и ПРЕЗИДЕНТ - НАД ЗАКОНОМ!!!
Им на народ - посрать ....
А вот на Кудрицкого - им не посрать
Кудрицкий имел смелость сказать все ,что он думает про ВОРА ГАЛУЩЕНКО
Беда ,что у Кудрицкого трое ДЕТЕЙ
Не повезло Владимиру Александровичу
Не отправишь Кудрицкого на фронт
Зато интересно,где прохлажается любимый полковник
ВЛАДИМИРА АЛЕКСАНДРОВИЧА по фамилии Арестович
И на каком фронте воюет героический лейтенант Баканов?
показати весь коментар
30.10.2025 20:38 Відповісти
Знайти , агородити тепер невідому фізичну особу, потім засудити її зз заставою в 17 мільйонів і панеслаааась...
показати весь коментар
30.10.2025 21:21 Відповісти
Та не святий цей Кудрицький,пригадайте 22 рік.Світла по 10 годин небуло при тому,що електростанції працювали і лінії у більщості областей були справні
показати весь коментар
30.10.2025 21:32 Відповісти
не бреши !

.
показати весь коментар
31.10.2025 05:56 Відповісти
Берёте зелёного, переварачиваете вверх ногами и он за час выдаст всех поддельников. На этом вся конституционность зрады заканчивается. Читайте Конституцию!
показати весь коментар
30.10.2025 21:46 Відповісти