6646 відвідувачів онлайн

Україна зміцнила компонент Patriot у системі ППО завдяки Німеччині,- Зеленський

patriot

Українська протиповітряна оборона посилилася зенітно-ракетними комплексами Patriot від Німеччини.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський, інформує Цензор.НЕТ.

Зміцнення української ППО 

"Ми зміцнили компонент "петріотів" у нашій українській протиповітряній обороні. Я дякую Німеччині та особисто канцлеру Фрідріху Мерцу за цей наш спільний крок для захисту життів від російського терору. Певний час ми готували це посилення ППО, і тепер досягнуті домовленості виконано. Дякую всім, хто допомагав",- сказав глава держави.

Повітряний терор РФ

За словами президента, російські удари з повітря – це головна ставка Путіна у війні - саме терором він хоче компенсувати нездатність досягти своїх божевільних цілей на землі.

"Тому кожне посилення нашої протиповітряної оборони буквально наближає нас до завершення війни, на яке ми всі чекаємо. Чим менше буде вдаватися Росії, тим більшим буде її мотив завершити війну",- наголосив Зеленський.

Переговори щодо посилення ППО тривають

"Разом із нашими партнерами ми продовжуємо працювати над побудовою надійної системи протиповітряної оборони. І наші спроможності зможуть гарантувати безпеку не лише України, а й наших партнерів, коли це буде потрібно. Оскільки наша безпека є неподільною, наша протиповітряна оборона має захищати всіх нас",- заявив глава держави.

Зеленський додав, що переговори щодо подальших спільних кроків на посилення ППО тривають як на рівні урядів, так і безпосередньо з виробниками необхідних систем.

"Будуть і подальші результати",- запевнив президент.

Топ коментарі
+26
Чи є в Україні швачки щоб зашити рота нашому президенту?
показати весь коментар
02.11.2025 16:57 Відповісти
+15
https://www.youtube.com/watch?v=edy0rsy8pOU https://www.youtube.com/watch?v=

ЛУЦЕНКО: Ракета Фламінго виявилася БРАКОВАНОЮ. Зеленського штовхають ПЕРЕДАТИ ВЛАДУ.Йде УДАР ПО ВСІХ

Данія прямо запитала РИГОМАРОДЕРНЮ_ "дє дєньгі на фламінго , зін?"
показати весь коментар
02.11.2025 17:06 Відповісти
+15
Чому ще локацію не вказав? Медійний довбень, і що гірше на гівномарафоні будуть студійні вояки з барбершопною борідкою розказувати ще про них, гнидоти українські.
показати весь коментар
02.11.2025 17:06 Відповісти

Завантаження...