Ця безглузда війна має закінчитися. Мир можливий завдяки Трампу, - посол США при НАТО Вітакер

Посол США при НАТО Метью Вітакер після зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським заявив про необхідність завершити "цю безглузду війну".
Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в дописі посла у соцмережі Х.
"Я висловив думку, що ця безглузда війна повинна закінчитися і що мир, досягнутий завдяки зусиллям президента Трампа, є єдиним можливим шляхом вперед", – написав Вітакер.
Візит Вітакера в Україну
Напередодні Вітакер вперше прибув в Україну. Він очолив делегацію Північноатлантичного альянсу.
Посол США при НАТО провів зустріч із міністром оборони Денисом Шмигалем.
За словами глави міноборони України, з делегацією НАТО обговорили інновації та захист українського неба від ворожих дронів і ракет, зокрема під час зимового періоду.
Україна та Українці боронять свою країну від путлєра та його рашисько-фашиських ідей по знищенню України!
Тобто Ви переконуєте кого в закінченні війни, Україну?
Тобто нам треба капітулювати?
Розумна людина, а верзе як божевільний!