10782 відвідувача онлайн

Ця безглузда війна має закінчитися. Мир можливий завдяки Трампу, - посол США при НАТО Вітакер

У Києві посол США при НАТО заявив про "єдиний шлях до миру" — через Трампа

Посол США при НАТО Метью Вітакер після зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським заявив про необхідність завершити "цю безглузду війну".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в дописі посла у соцмережі Х.

"Я висловив думку, що ця безглузда війна повинна закінчитися і що мир, досягнутий завдяки зусиллям президента Трампа, є єдиним можливим шляхом вперед", – написав Вітакер.

Візит Вітакера в Україну

Напередодні Вітакер вперше прибув в Україну. Він очолив делегацію Північноатлантичного альянсу.

Посол США при НАТО провів зустріч із міністром оборони Денисом Шмигалем. 

За словами глави міноборони України, з делегацією НАТО обговорили інновації та захист українського неба від ворожих дронів і ракет, зокрема під час зимового періоду.

Топ коментарі
+24
Ще один "трампонутий" на всю голову з США. Ну от як можна позичити очі у Сірка і назвати вітчизняну війну "безглуздою" українцям!
показати весь коментар
04.11.2025 09:23 Відповісти
+20
Скоро ці холуї будуть казати, що Земля обертається навколо Сонця "завдяки Трампу".
показати весь коментар
04.11.2025 09:25 Відповісти
+20
Пане Вітакер, Ви розумієте взагалі свою риторику?
Україна та Українці боронять свою країну від путлєра та його рашисько-фашиських ідей по знищенню України!
Тобто Ви переконуєте кого в закінченні війни, Україну?
Тобто нам треба капітулювати?
Розумна людина, а верзе як божевільний!
показати весь коментар
04.11.2025 09:27 Відповісти

Завантаження...