8837 відвідувачів онлайн

Нічний клуб в Одесі призупинив роботу після інциденту з російською музикою

В Одесі тимчасово зупинили роботу клубу Palladium після інциденту з російською музикою

В Одесі тимчасово заборонили роботу готельно-ресторанного комплексу Palladium на час проведення перевірки. Раніше в закладі вмикали пісню російською мовою.

Про це повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер, інформує Цензор.НЕТ.

У клубі проводять перевірку

Відповідний наказ Кіпер разом з військовим командуванням підписав 4 листопада.

Він також доручив департаментам ОВА, головам громад та іншим дотичним держорганам вжити провести з підприємцями роз’яснювальну роботу щодо дотримання вимог чинного законодавства.

"Усім закладам громадського харчування, відпочинку, розваг і торгівлі на території області наголошую: дотримання законодавства про державну мову, культуру, громадський порядок та вимог воєнного стану — є обов’язковим", - наголосив Кіпер.

Що передувало

  • Нагадаємо, раніше ЗМІ писали, що в Одесі 1 листопада під час вечірки в нічному клубі Palladium вмикали пісню російською мовою. У соцмережах поширили відео, де діджей увімкнув пісню білоруських виконавців, після чого до закладу приїхала поліція.
  • Тоді Олег Кіпер доручив відповідним департаментам адміністрації "розібратися в ситуації" та надати правову оцінку діям закладу.

В Одесі призупинили роботу клуба Palladium через російську пісню

Топ коментарі
+20
Дійте як московити в себе дома!
Там за увімкнення українського репу одразу стаття ектримізм і буцегарня роки на 3-5 .
бо толерантністю ми так з вітром будем боротися років 100
показати весь коментар
04.11.2025 20:09 Відповісти
+7
Цікаво-хто це там "гоцає" під кацапську музику в тому нічному клубі?"Заброньовані" спеціалісти і 60+ молодняк?
показати весь коментар
04.11.2025 20:10 Відповісти
+4
ухилянти та зєльониє мальчікі запєнєниє ТЦК
показати весь коментар
04.11.2025 20:13 Відповісти

Завантаження...