Штурмовики полку "Скеля" встановили український прапор на міській раді в Покровську. ВIДЕО
Бійці 425-го окремого штурмового полку "Скеля" повернули прапор України на будівлю міської ради в Покровську Донецької області.
Про це розповіли в полку та показали відео роботи, передає Цензор.НЕТ.
Деталі операції
Як розповіли військові, російські окупанти поширили пропаганду щодо "повного контролю" над містом та вивісили свій прапор на будівлі міськради.
Командир 1 штурмового батальйону 425 ОШП повідомив, що до операції було залучили два батальйони.
Бійці 210-го та 1-го штурмових батальйонів зачистили будівлю від ворога та повернули на неї український прапор.
Етапи операції
Операція здійснювалася у два етапи:
- спочатку були сплановані логістичні маршрути, забезпечення особового складу та маршрути руху.
- Після чого військові узялися за реалізацію плану.
Під час операції автівка захисників була пошкоджена вибухівкою, однак вони змогли зайти в Покровськ.
Дві групи рухалися вулицями із найбільшою кількістю дерев та укриттів, а ворожих солдатів на шляху вони ліквідовували, повідомили військові.
Одна із груп потрапила у засідку, але дрони знешкодили ворога.
Міська рада під контролем ЗСУ
"Було досягнуто елементу несподіванки. Групи знищили ворога, який був усередині будівлі. Вона перебуває під українським контролем", - розповіли в полку.
За словами військових, деякі рухи російських окупантів по Покровську є, але противник "знищується з великою швидкістю".
У місто продовжують заводити групи 425-го полку та інших підрозділів.
Респект і уважуха!