Базу зберігання "шахедів" уражено в окупованому Донецьку, - Мадяр. ВIДЕО
Українські воїни атакували базу зберігання, комплектування та запуску "шахедів" у тимчасово окупованому Донецьку.
Про це повідомив командувач Сил безпілотних систем Роберт Бровді (Мадяр), інформує Цензор.НЕТ.
За словами Мадяра, база розташовувалася в районі Донецького аеропорту.
Увага! Ненормативна лексика!
Подробиці
"Спільна операція ССО, РВіА та бригадної розвідки 414 обр СБС Птахи Мадяра.
Розробка цієї складної цілі перетворилася у кількамісячну кропітку розвідувальну операцію, зібрану з дрібних пазлів; цієї ночі було реалізовано відповідними засобами ураження ССО та РВіА Сил оборони України", - розповів командувач.
Вибухи в окупованому Донецьку
У мережі повідомляли, що ввечері, 5 листопада, у Донецьку пролунали гучні вибухи.
Вибухи лунали в Куйбишівському та Жовтневому районах.
Топ коментарі
+34 Александр Чуднивец #474549
показати весь коментар
06.11.2025 09:58 Відповісти Посилання +30 Kristobal Juan
показати весь коментар
06.11.2025 09:57 Відповісти Посилання +30 Виталий Еременко
показати весь коментар
06.11.2025 10:17 Відповісти Посилання