10678 відвідувачів онлайн

Базу зберігання "шахедів" уражено в окупованому Донецьку, - Мадяр. ВIДЕО

Українські воїни атакували базу зберігання, комплектування та запуску "шахедів" у тимчасово окупованому Донецьку.

Про це повідомив командувач Сил безпілотних систем Роберт Бровді (Мадяр), інформує Цензор.НЕТ.

За словами Мадяра, база розташовувалася в районі Донецького аеропорту.

Увага! Ненормативна лексика!

Подробиці

"Спільна операція ССО, РВіА та бригадної розвідки 414 обр СБС Птахи Мадяра.

Розробка цієї складної цілі перетворилася у кількамісячну кропітку розвідувальну операцію, зібрану з дрібних пазлів; цієї ночі було реалізовано відповідними засобами ураження ССО та РВіА Сил оборони України", - розповів командувач.

Вибухи в окупованому Донецьку

У мережі повідомляли, що ввечері, 5 листопада, у Донецьку пролунали гучні вибухи

Вибухи лунали в Куйбишівському та Жовтневому районах.

Топ коментарі
+34
Дуже гарна новина та робота-всім виконавцям респект...
показати весь коментар
06.11.2025 09:58 Відповісти
+30
Дамбят уже 11 лєт
показати весь коментар
06.11.2025 09:57 Відповісти
+30
Чудова робота! Судячи по детонації це були " суто мирні цілі".
показати весь коментар
06.11.2025 10:17 Відповісти

Завантаження...