11688 відвідувачів онлайн

Росіяни фактично знищили Кінбурнську косу та "Асканію-Нова", - Плетенчук

Росіяни нищать Асканію-Нову та Кінбурнську косу

Російські окупанти бойовими діями на півдні України фактично знищили Кінбурнську косу та заповідник "Асканія-Нова".

Про це заявив речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук в ефірі телемарафону, передає Цензор.НЕТ.

Екологія

"Кінбурнську косу фактично знищено. Той самий заповідник Асканія-Нова... На сполох б'ють екологи, зверталися до мене також, просили цю тему озвучити. Тому що насправді вона не є також популярною в інформаційному середовищі", - зазначив він.

За словами Плетенчука, наразі не можна сказати чи відновиться Кінбурнська коса та коли це станеться.

Дельфіни

"Навколо Криму так само бойові дії впливають і на флору, і на фауну. Згадували дельфінів, цифри дуже різні. Іноді екологи пишуть про тисячі тварин, які загинули. Якщо тільки дельфінів брати. Тому що вони чутливі і до вибухів, і до того, що відбувається навколо Криму", - додав він.

Екологи з Одещини інформували про появу нафтових плям, які дісталися узбережжя біля Одеси, хоча їхній масштаб значно менший, ніж на території тимчасово окупованого Криму.

Топ коментарі
+14
на інше вони не здатні...
показати весь коментар
06.11.2025 10:38 Відповісти
+14
Аксіома. Кацапи- наволоч, яка нищить ВСЕ живе.
показати весь коментар
06.11.2025 10:55 Відповісти
+11
дякуючи зеленому 🤡 пі* арасу ,який розмінував Чонгар !!!...
показати весь коментар
06.11.2025 10:55 Відповісти

Завантаження...