10911 відвідувач онлайн

Орбан вирушив до США на зустріч із Трампом: говоритимуть про війну в Україні

Орбан зустрінеться з Трампом у США 7 листопада

Премʼєр-міністр Угорщини Віктор Орбан повідомив, що їде з візитом до США, де зустрінеться з американським президентом Дональдом Трампом. Говоритимуть, зокрема, й війну РФ проти України.

Про це Орбан написав у Facebook, інформує Цензор.НЕТ

Розхвалив Трампа

За словами угорського премʼєра, після повернення Трампа в Білий дім "зʼявилися нові перспективи у відносинах" країн.

Так, він назвав перші 10 місяців його президентства першим етапом, коли "ми виправили все, що зазнала Угорщина та угорсько-американські відносини за адміністрації Байдена".

Теми зустрічі

"Сьогодні ми їдемо до Вашингтона, щоб разом із президентом Трампом відкрити новий етап у відносинах між Угорщиною та США. Наша мета – налагодити стратегічне співробітництво, яке охоплюватиме енергетичні відносини, інвестиції, співпрацю в галузі оборони та узгодження позицій щодо світу після російсько-української війни", - заявив очільник угорського уряду.

Орбан також додав: Вашингтон і Будапешт готують угоду, яка "ґрунтуватиметься на взаємній вигоді та слугуватиме інтересам усіх угорців".

Топ коментарі
+5
Як кажуть старі люди яке їхало таке здибало.
показати весь коментар
06.11.2025 16:20 Відповісти
+2
«…красномордый блондин с белыми глазами, это ничтожество, этот советский мышонок, обуянный мечтою о пальто с телячьим воротником, проявил необыкновенное оживление…»(с)
показати весь коментар
06.11.2025 16:23 Відповісти
+1
Ці говоруни наговорять - замісь балачок зброю б для України - Трамп! - нє?
показати весь коментар
06.11.2025 16:20 Відповісти

Завантаження...