9499 відвідувачів онлайн

Понад 100 фігурантів справ Майдану уникли покарання - строки давності минули, - Офіс Генпрокурора

Справи Майдану: 103 фігуранти звільнені від відповідальності

Суди звільнили від кримінальної відповідальності понад 100 обвинувачених у справах Майдану. Провадження закрито через сплив строків давності.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили в Офісі генпрокурора у відповідь на запит hromadske.

Серед звільнених від відповідальності:

  • 4 високопосадовці,
  • 86 правоохоронців (з яких 10 — слідчі),
  • 3 прокурори,
  • 4 службовців та
  • 6 цивільних.

Їм вдалось уникнути кримінальної відповідальності, адже строки давності розгляду справ щодо особливо тяжких злочинів становлять десять років.

Повідомлено про підозру

В ОГП прозвітували, що загалом у справах Майдану було повідомлено про підозру 578 людям, серед яких:

  • 51 високопосадовець,
  • 324 правоохоронці,
  • 33 суддів,
  • 26 прокурорів та
  • 102 цивільних.

Вироки у справах Майдану

З обвинувальних актів щодо понад 500 людей, скерованих до суду, законної сили набрали вироки лиш стосовно 71 людини.

Серед них 10 засуджені заочно, і лиш 12 — (3 колишні правоохоронці та 9 цивільних) засуджені до позбавлення волі з реальним відбуванням покарання.

Перебуває у розшуку

Окрім того, за даними ОГП, у розшуку перебувають понад 70 правоохоронців і високопосадовців, які переховуються на території росії і тимчасово окупованих територіях України.

Як зазначається, за майже 12 років із початку Євромайдану жоден суддя, який незаконно судив учасників Майдану, і жоден прокурор, який готував їм обвинувачення, так і не понесли відповідальності.

Топ коментарі
+13
Якщо за 10 років слідства не змогли доказати або спростувати вину так ті хто розслідував дану справу повинен повернути витрачені кошти на розслідування в трьохкратному розмірі. Тоді не буде затягування справ, "недорозслідування".
показати весь коментар
06.11.2025 18:34 Відповісти
+9
А у цьому офісі генпрокурора сидить прокурворша-антимайданівка свєтка моськалєнко і рже як кобиляка.
показати весь коментар
06.11.2025 18:41 Відповісти
+8
А хто сидів в офісі генпрокурора з 2014-го? Ой, це ж не можна тут питати...
показати весь коментар
06.11.2025 18:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
06.11.2025 18:31 Відповісти
Махніцкий, ярема, луценко та наступні заробітчани, на посаді в ГПУ, суддівські від портнова, отримали чималі матеріальні та майнові здобутки, з 2014 року, а убивці Небесної Сотні, відпущені на волю, виключно ПРИВЛАДНИМИ та помічниками ригоАНАЛІВ !!!!
А Держсекретарі з КМУ та ЦОВВ, зокрема Мінюсту, жирують в Україні після Революції Гідності, без відповідальності перед МАЙДАНІВЦЯМИ, за сидіння дупами на посадах в Урядовому кварталі!!
Жоден з них, за винятком СВОБОДІВЦІВ, так і не пішов Захищати Україну від **********!!
Махніцкий ярема наливайченко, з сотнями їм подібних борцунів за посади, цьому приклад!! А беркутня, звільнена посадовцями, сміється з Майлхданівців!!
показати весь коментар
06.11.2025 22:33 Відповісти
Луценко? Ну ти брехун...
показати весь коментар
06.11.2025 18:44 Відповісти
Ну ти бреху-у-ун... Зелений брехун...
показати весь коментар
06.11.2025 18:53 Відповісти
І що з цього приводу сказали 100, 200 і 300% генпрокурори Зєленского?
показати весь коментар
06.11.2025 19:01 Відповісти
Брехун, переглянь цих кілька секунд https://youtu.be/pT3kwJDBoSs?t=53 відео.
показати весь коментар
06.11.2025 19:04 Відповісти
Свіженький
Doroshenko
Реєстрація: 15.10.2025
показати весь коментар
06.11.2025 18:56 Відповісти
Якщо за 10 років слідства не змогли доказати або спростувати вину так ті хто розслідував дану справу повинен повернути витрачені кошти на розслідування в трьохкратному розмірі. Тоді не буде затягування справ, "недорозслідування".
показати весь коментар
06.11.2025 18:34 Відповісти
через пару місяців буде вже 12 років !
показати весь коментар
06.11.2025 19:46 Відповісти
З них вже 7й рік зє!
показати весь коментар
06.11.2025 19:58 Відповісти
Просто нагадую, щоб не забували...

показати весь коментар
06.11.2025 20:13 Відповісти
Коли випускали під домашній ареш однорукого Садовніка з беркуту, то вже було зрозуміло, що політики і їх спонсори алігархи з різним корінням - раша або Україна боялися , що вони стануть жебраками.. Щоб Майдан не переміг остаточно по всій Україні, хкуйло розпочав окупацію Криму.. Потім дивний відхід Гирькінської колони зі Славянська.. як багато чого іншого тоді і при ЗЕ...Вбивста Фаріон і Парубія це продовження..
показати весь коментар
07.11.2025 08:22 Відповісти
З якою ціллю тягнули розслідування? - винних немає?
показати весь коментар
06.11.2025 18:38 Відповісти
10 років,і жодного результату....
показати весь коментар
06.11.2025 18:41 Відповісти
За 5 років при Пороху повідкривали. На 7му році зє - закривають.
показати весь коментар
06.11.2025 20:00 Відповісти
Повідкривали, але спочатку дали повтікати, а потім ніхєра не робили. Тобто при Пороху тобі локшини на вуха навішали і на тому все.
показати весь коментар
06.11.2025 22:30 Відповісти
Локшину тобі на увха зє навішав! Тобі подобається коли тебе вважають повією,і звертаються "тупа вівця!".
І по фактам. Єдине де не збрехав зє - "я вам ничеВо не должен!"
показати весь коментар
07.11.2025 10:06 Відповісти
Мені неможливо навішати, я по справах оцінюю і всім радив не вибирати між поганим і дурним. Раджу для перегляду https://k-z.com.ua/vydeo/65200-stepan-hmara-rozpoviv-hto-takiy-poroshenko
показати весь коментар
07.11.2025 20:42 Відповісти
Алеж тобі *********** або зєбіли навішали через "неможливо"!
показати весь коментар
07.11.2025 21:17 Відповісти
Бог свідок, що я спробував дурня вилікувати, але навіть Хмара з небес, не допоміг.
показати весь коментар
07.11.2025 22:32 Відповісти
Як що Ивашкевич зєлений лох - це надовго. Навіть 11+ років війни не вилікували.
показати весь коментар
08.11.2025 08:32 Відповісти
А тобі при зе навішали
показати весь коментар
07.11.2025 07:44 Відповісти
Повідкривали??? А куди діватися?? результат у всіх одинаковий що у По що у ЗЕ... Судді ті самі, бо там 30 -річний клан сімейний суддів і прокурорів, які ******* путіна і гроші..Все владу що тоді що сьогодні влаштовує... Саакашвілі ворог а Труханов з раш.пачпортом не ворог,
показати весь коментар
07.11.2025 08:27 Відповісти
Треба було у 2019 обирати Пороха,а не кремлівського блазня,тоді і наслідки булиб геть інші!
Порох не здав би за 3 доби 40% території України як зє.
показати весь коментар
07.11.2025 10:12 Відповісти
Обоє рябоє що По що ЗЕ.. Фаріон дала оцінку Петру і я згоден з нею.. Чому не знищена колона Гирькина і Ілловайський котел..У ЗЕ Оман і гарні дороги з шашликами напередодні вторгнення , Гастомель і Чонгар.. плюс замість арешту вагнерівців злиття операції. Хто буде мати шанс в Україні "завтра" схватити булаву?? Запутані українці виберуть здається дімуху разумкову. який ні разу не назвав орків грубим словом..Потрібно якось його примусити сказати на весь світ путін - хкуйло..
показати весь коментар
07.11.2025 11:23 Відповісти
Ти зєбіл-підхуйловник чи просто с діагноом расєянін?
показати весь коментар
07.11.2025 20:10 Відповісти
А у цьому офісі генпрокурора сидить прокурворша-антимайданівка свєтка моськалєнко і рже як кобиляка.
показати весь коментар
06.11.2025 18:41 Відповісти
А хто сидів в офісі генпрокурора з 2014-го? Ой, це ж не можна тут питати...
показати весь коментар
06.11.2025 18:55 Відповісти
200%
показати весь коментар
06.11.2025 19:30 Відповісти
Ті,хто у 2022 пішли на фронт,бо зє їх звільнив після 2019.
показати весь коментар
06.11.2025 20:02 Відповісти
І те почалося ще від самого початку розслідування? 😟
https://www.radiosvoboda.org/a/rozsliduvannya-sprav-maydanu-khronolohiya/30859575.html
показати весь коментар
06.11.2025 18:54 Відповісти
Тому що вироки у справах Євромайдану могли б налякати нинішніх поліціянтів, які будуть гасити протести проти чинної влади не гірше Беркута. А так вони побачили, що за це не каратимуть.
показати весь коментар
06.11.2025 18:55 Відповісти
Тоді суд Лінча - самий гуманний суд
показати весь коментар
06.11.2025 18:56 Відповісти
...і суддя - містер Кольт
показати весь коментар
07.11.2025 07:36 Відповісти
ділов то. такі часи. он росгвардійця навіть випрадали, не чекаючи доки строк давності мине. а коли строк давності мине, ***** та його шобла теж покарання уникнуть, як і дєрьмаки та їх шобла.
показати весь коментар
06.11.2025 18:56 Відповісти
Що слідство,що ОГП(схоже з ОПГ) спеціально тягнули час? Татаров теж уникнув відповідальності по строкам давності?Кримінальні справи він малював на майданівців,будучи заступником Слідчого Управління МВС України при міністрі захарченко і януковичу,а зараз,пригрітий Єрмаком.
"Махну на гармошці грав - гітлеру картошку копав"
показати весь коментар
06.11.2025 19:00 Відповісти
ніякого результату так званих розслідувань і т п за геноцид і вбивства над українцями не буде ніколи допоки українці не стануть суверенами і не створять національний уряд підпорядкований виключно інтересам українства
показати весь коментар
06.11.2025 19:07 Відповісти
(3 колишні правоохоронці та 9 цивільних) засуджені до позбавлення волі з реальним відбуванням покарання.
================
не густо...
показати весь коментар
06.11.2025 19:23 Відповісти
пробачте, а у нас взагалі держава е ?
показати весь коментар
06.11.2025 20:41 Відповісти
Якщо подивитись по карті - то, типу, є.
показати весь коментар
07.11.2025 07:38 Відповісти
Крук крукові очо не виклює.
показати весь коментар
06.11.2025 21:40 Відповісти
Патужна. Думаю раз государство с прогнившей судовой системой этим занятся не может, нужно ветеранам и патриотам спецам из соответствующих органов и подразделений взять все в свои руки, финансирование я думаю найдем без проблем, так же как и отсутствие осуждения со стороны общества
показати весь коментар
06.11.2025 22:47 Відповісти
Нічого дивного. Затягування - це звична практика наших корупційних і підконтрольних судів і прокурорів. По нашій справі відбувається те ж саме. Покидька, що покалічив мою маму, судять вже 6-й рік, все куплено у тому судді, де верховодить отой головачов, мільярдер з маєтком на Ларнаці, що на 5 років пересидів свій термін. І де наше конституційне право на справедливий суд?
показати весь коментар
06.11.2025 23:18 Відповісти
гітлер, герінг та геббельс були б у захваті від українського правосуддя...
показати весь коментар
06.11.2025 23:24 Відповісти
Що, 6 років не вистачило найвеличнішому пздуну **********? Ааа, точно це ж порох всі 6 років заважав.
показати весь коментар
06.11.2025 23:44 Відповісти
От і все що треба знати про виконання основної вимоги Майдану - перезагрузку системи.При цьому 5 років цю систему очолював , саме ОЧОЛЮВАВ , а не РЕФОРМУВАВ пан Порошенко , з якого ця система зробила міль'ярдера , і було б ніївно очікувати від нього зміни цієї системи. А далі до влади прийшла контререволюція , що зазвичай і стається ,коли революція не виконує своїх завдань ,які ставив перед нею народ. Тому не треба розказувати про 73% дурнів ,чи про те, що українці помилились у 2019 році. Українці помилились і у 2004 , і у 2010 , і у 2014 , і у 2019 роках. А це сталось тому , що система побудована таким чином , що неможливо обрати законно того хто її змінить. До фіналу виборів доходять лише ті , хто цю систему берегтимуть як зіницю ока.
показати весь коментар
07.11.2025 00:02 Відповісти
То що тепер, не можна казати правду про 13 млн довбограїв які голосували за шашличне буратіно яке допомогло ******* вбивати українців , бо папєрєдніки когось там не посадили?
показати весь коментар
07.11.2025 00:49 Відповісти
Українці правильно проголосували тільки один раз - коли в 1991 році майже поголовно, включно з Кримом, підтримали незалежність.
Чому потім пішли одні помилки є окремим питанням. Напевно тому що приходилось обирати між бувшими комуняками по принципу "за менше зло".
показати весь коментар
07.11.2025 03:48 Відповісти
Є ще одна, чисто українська ментальність - на трьох українців у нас виходить два отамани. Ну, от такі ми... ТАК ЩО НЕ ДУЖЕ ТО І ДИВНО, ЩО ПРОС...МО ВСЕ, ЩО ТІЛЬКИ МОЖНА. А була надія...
показати весь коментар
07.11.2025 07:43 Відповісти
Тільки що між цими отаманами не дуже то і українці. Бувша комуняцька номенклатура стала в нас номенклатурою України. А та номенкатура при ссср селекціонувалась нам москвою із негідників і зрадників із нелюдей різних національностей. Тому вони не походять від Українського народу. Вони розділились на групи і конкурують між собою, в тому числі на виборах під різними лозунгами і з повальною брехнею. Вони створили олігархів, олігархічну систему і хаос. Отож вони за нас і просрали все.
показати весь коментар
07.11.2025 09:01 Відповісти
Як би там не було, але вибирали їх самі люди, типу, "свідомі українці", чи не так?
показати весь коментар
07.11.2025 09:26 Відповісти
Вибори мають бути із політиків, які похідні від народу. Вибори із бувшої комуняцької номенклатури, їх дітей і внуків це абсурд і не демократія. Вибір мешого зла із них це імітація виборів. В результаті народ дуже нервує, що десятиліттями за кого б не проголосували, а все дуже не ті. При такому настрої народ може проголосувати й за клоунів - хоть посмеемся.
Необхідно міняти систему виборів, систему донесення кандидатів своєї позиції. Ніяких білбордів. Кандидатів мають висувати тільки колективи, в тому числі трудові колективи через таємні голосування тих хто висуває. Інформація про тих хто висуває, щоб люди могли зрозуміти чи довіряти тим хто висуває. А самовисуванців взагалі не повинно бути.
Заборонити мати ТБканали громадянам інших держав. Це демократія коли такі впарюють людям хто хороший, а хто поганий і за кого голосувати?
В нас налагоджена система одурювання населення. Конкуренція технологій маніпулювання масами. Всі політики брешуть. Це демократія? А там де нема демократії винні не виборці, а ті хто таке витворяє.
Якось так.
показати весь коментар
07.11.2025 12:43 Відповісти
Свого роду план дій на майбутнє, як ьи нам хотілось. Але на разі маємо те, що маємо. І на рахунок демократії...Свого часу Черчіль говорив; "демократія - найгірша форма правління за вийнятком всіх інших, які побували час від часу". До речі, є досить його висловів на рахунок демократії, цікаво. І який у нас вибір? Якось так...
показати весь коментар
08.11.2025 07:49 Відповісти
Хз яке це меньше зло, але два рази проголосувати за путінських піськограїв , у яких навіть освіти немає - це повне дно. Я вже не пишу ,що один постійно давав банні концерти у багачів на кАлєнках , а інший взагалі зек.
показати весь коментар
07.11.2025 10:11 Відповісти
Моя одна із версій, що нарід чомусь був не задоволений попереднім. І не хотів йому давати ще 5 років. Бо 5+5=10 не хотіли йому віддавати 10 років свого життя. А тут підвалив оцей. Ну думають, що попробуєм ще цього, аби не той. До того ті що за нього голосували чомусь не знали, що він зв'язаний з відомим олігархом.
Ще треба звернути увагу, що той відомий олігарх сам у владу не йде і в нього декілька кандидатів і він всіх їх розкручує і оцінює, який з них краще похідний. І навряд чи він буде проштовхувати Зе якщо він буде мати низький рейтинг, то буде просувати іншого.
Попередній же хотів обов'язково балотуватись знову самому до останнього на авось, навіть знаючи про свій низький рейтинг.
У того олігарха є план досягнення якихось цілей і йому не важно хто буде виконувати цей план будучи при владі. Та ціль для нього важливіша. Бо і так своїм відомо, що він кукловод.
У попереднього все таки було вкрай важливо самому проводити те що задумав і йшов на авось при низькому рейтингу. А це не спрацювало.
Як для досягнення цілей у того відомого олігарха програма дій більш дієва. Бо він діє так, що- раз вам цей вже не підходить, то ось вам "нове лице".
показати весь коментар
07.11.2025 21:17 Відповісти
Не бреши. З мільярдера став мільйонером
показати весь коментар
07.11.2025 07:46 Відповісти
Ми про гроші і не згадуєм. Питання в іншому , в тому щоб зробити європейську державу з України.
показати весь коментар
08.11.2025 21:18 Відповісти
Аве югік-вікупив вину на фронті. Насправді справа майдану в самому розпалі. ОП-фсб, сирський-герасімов.Безприцидентна зачистка не то що чоловічого населення, а самого духу і ідеї майдану. Спільна спеціальна військова операція-саме так, а не інакше можливо утримати Україну під конролем, унеможливити будь-які акти непокори на ближчих 60 років.
показати весь коментар
07.11.2025 07:44 Відповісти
Ось так раз і все... Термін давності... Це як?? за 11 років у суддів та прокурорів здвиг по фазі і вони вже нічого не памятають!! Ось як!!Ще трішки часу і память про Чонгарський проліт затруть, хоча і так зрозуміло що без блискавичної перемоги в Чонгарі не розпочинали б це вторгнення орки.. Театр якийсь ми бачимо..чи були режисерами тут ка..апи???
показати весь коментар
07.11.2025 08:08 Відповісти