9026 відвідувачів онлайн

США мають значну ядерну перевагу і "могли б підірвати світ 150 разів", - Трамп

Трамп — про ядерну перевагу і переговори з Росією та Китаєм

Президент США Дональд Трамп розповів про перемовини зі Сі Цзіньпіном та Володимиром Путіним щодо денуклеаризації та заявив, що США мають перевагу в ядерному арсеналі, але не прагнуть його застосовувати.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Трамп заявив під час спілкування з журналістами.

Він зазначив,  що провів окремі перемовини з китайським та російським лідерами.

Трамп заявив, що його зовнішньополітичною доктриною стала б денуклеаризація світу. За його словами, Сполучені Штати мають достатньо ядерної зброї й очолюють світ за її потужністю, Росія посідає друге місце, а Китай - третє.

"Китай відстає, але через 4–5 років вони нас доженуть. Вони працюють над ядерним озброєнням понаднормово. Я вважаю, що денуклеаризація була б чудовим рішенням. Ми можемо знищити світ 150 разів, і це абсолютно зайве", - заявив Трамп, коментуючи свої переговори з лідером КНР Сі Цзіньпінем у Південній Кореї.

Трамп зазначив, що вже обговорював питання скорочення ядерних арсеналів із Путіним та Сі Цзіньпінем. "Усі хотіли б витрачати ці гроші на інші речі, які дійсно можуть принести користь людям", - сказав він.

Президент додав, що розраховує домовитися з Китаєм і Росією щодо денуклеаризації та прагне "миру в усьому світі". На його думку, світ "дуже близький" до цього, і серед великих конфліктів залишилася лише "одна війна", ймовірно маючи на увазі російсько-українську.

Топ коментарі
+10
Ще один підриватель хрінов
показати весь коментар
07.11.2025 08:04 Відповісти
+5
в мене питання,навіщо обирати президентом істоту в віці,в якому прояви та загострення діагнозу з ознаками ,,не сповна розуму,, це як місячні по графіку
показати весь коментар
07.11.2025 08:10 Відповісти
+3
навіщо світ ,треба тільки Рашу
показати весь коментар
07.11.2025 08:03 Відповісти

Завантаження...