4599 відвідувачів онлайн

Екстрені відключення світла на тлі російської масованої атаки запроваджено у Києві та низці областей

Київ та області залишилися без світла: Запроваджено екстрені відключення

У ніч на суботу, 8 листопада, у Києві та низці областей запроваджено екстрені відключення електроенергії на тлі масованої російської атаки.

Про це повідомляє ДТЕК "Київські електромережі", інформує Цензор.НЕТ.

Відключення у столиці

"За наказом НЕК Укренерго введені екстрені відключення електроенергії", - сказано в повідомленні.

Де ще запроваджено екстрені відключення?

Крім Києва, обмеження електроенергії запровадили у Київській, Дніпропетровській, Черкаській і Кіровоградській областях. 

Масована атака РФ

Нагадаємо, що пізно ввечері 7 листопада ворог почав атаку "калібрами" та "кинджалами".

Вночі знову була оголошена тривога по всій Україні. Ворог піднімав в небо носій "Кинджалів".

Топ коментарі
+30
Сразу видно у кого ракеты и работающий впк, а у кого фламинго.
показати весь коментар
08.11.2025 02:39 Відповісти
+18
Ну ни че, щас гнусавый вылезет и как запилит потужный ответ в виде очередного видосика, так кацапы сразу обосрутся.
показати весь коментар
08.11.2025 02:22 Відповісти
+16
Майже чотитри роки ці гніди ******* по Україні, а місцеви гніди марафон для лохів транслюють, та лопатами хочуть , щоб українці відбивалися.
Треба було ще в чотирнадцятому , коли Крим і Донбас здавали кацапам в прямому ефірі з"******** з цієї країни. (все на щось сподівались - а раптом пронесе((;
показати весь коментар
08.11.2025 02:28 Відповісти

Завантаження...