6975 відвідувачів онлайн

Чарльз ІІІ зіграв вирішальну роль у заохоченні Трампа допомагати Україні, - Зеленський

Зеленський: Чарльз ІІІ зіграв вирішальну роль у заохоченні Трампа допомагати Україні

Король Великої Британії Чарльз III відіграв вирішальну закулісну роль у заохоченні президента США Дональда Трампа до більш активної підтримки України.

Про це розповів президент Володимир Зеленський в інтерв'ю The Guardian, повідомляє Цензор.НЕТ.

Чарльз III вплинув на Трампа 

За словами президента, після напруженої публічної зустрічі з Дональдом Трампом у лютому в Овальному кабінеті Білого дому, де між президентами сталася суперечка, ситуація змінилася завдяки королю Чарльз ІІІ.

Видання нагадало, що під час візиту до Великої Британії у вересні Трамп провів особисту зустріч з королем.

"Я не знаю всіх подробиць, але, як я розумію, Його Величність надіслав президенту Трампу кілька важливих сигналів",- сказав Зеленський.

Він додав, що Трамп поважає короля та вважає його "дуже важливим", що є щирим компліментом, який, на його думку, американський президент не адресує "багатьом людям".

Чарльз III прихильний до українців 

"Його Величність дуже чутливий до нашого народу. Можливо, "чутливий" – не зовсім правильне слово. Він дуже підтримує нас",- сказав український лідер.

  • Нагадаємо, що раніше видання The Telegraph король Великої Британії Чарльз ІІІ відіграв ключову роль у переконанні Дональда Трампа, що Україна може перемогти Росію у війні. Приватні розмови монарха з президентом США під час недавнього візиту були "дуже важливими".
Топ коментарі
+5
Ось так, Чарльз III, бореться з ворогами України, а зеленський з єрмаком, рятують убивць Українців,- вагнерівців, беркутню, зрадників України!!!
показати весь коментар
10.11.2025 00:09 Відповісти
+4
А НАФІГА НАМ ТИ?

- Англія за нас робить дипломатію
- Франція теж
- Італія переконує США
- США дає зброю

.....конткретно Зермак що роблять крім як крадуть?
показати весь коментар
10.11.2025 00:05 Відповісти
+3
Вони використовують нас як дешеву торпеду проти московії, як наркомана на зоні змушують атакувати ціль за дозу.
показати весь коментар
10.11.2025 00:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Или рыжий просто рассказал как они с его братом у Эпштейна зависали.
показати весь коментар
10.11.2025 00:05 Відповісти
А НАФІГА НАМ ТИ?

- Англія за нас робить дипломатію
- Франція теж
- Італія переконує США
- США дає зброю

.....конткретно Зермак що роблять крім як крадуть?
показати весь коментар
10.11.2025 00:05 Відповісти
Ось так, Чарльз III, бореться з ворогами України, а зеленський з єрмаком, рятують убивць Українців,- вагнерівців, беркутню, зрадників України!!!
показати весь коментар
10.11.2025 00:09 Відповісти
Вони використовують нас як дешеву торпеду проти московії, як наркомана на зоні змушують атакувати ціль за дозу.
показати весь коментар
10.11.2025 00:12 Відповісти
Ти правий, ******, використовує орків ******вських, як гній для удобрення теренів України, з лютого 2014 року!!
показати весь коментар
10.11.2025 02:24 Відповісти
То чому у 2014 не було виконано будапештський меморандум?
показати весь коментар
10.11.2025 02:44 Відповісти
Artcore, скавулиш? Угу, кацапські боти пробують формувати суспільну думку в Україні.
показати весь коментар
10.11.2025 04:29 Відповісти
В чому це прояаилося ?
показати весь коментар
10.11.2025 00:11 Відповісти
Лисий лисого спросiл: чем ти бороду красiл?
показати весь коментар
10.11.2025 00:20 Відповісти
Набридло читати бред Зеленського , так як правди там немає,
а тільки брехня і популізм про інших !!
Що ти конкретно корисного зробив для нашої армії і перемоги
в Україні , ЗепреЗеденте?
Ніц , і це правда 😡
показати весь коментар
10.11.2025 00:27 Відповісти
показати весь коментар
10.11.2025 05:31 Відповісти
Якщо під час війни проти москальських окупантів - питаннями безпеки України - більше від Зеленського переймається Британська Королівська сім'я - то може нам усім перейти під Британську Корону.
Тоді визволення України від москальських окупантів стане реальним.
А судова і правоохоронна система Великої Британії займеться бандою Єрмака-Зеленського-Міндіча.
показати весь коментар
10.11.2025 01:11 Відповісти
Непогана ідея...добавлю до вищенаписаного Вами...й рубильниками п@дли перестануть гратись, ціни на паливо, світло та комуналку малювати перестануть, офшори їх розкуркулимо.
показати весь коментар
10.11.2025 05:47 Відповісти